3GA - Logo

Portfolio 2012 / Targi, stoiska targowe, ścianki wystawiennicze, obsługa targowa

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

popup display | Mactel przyszłość twojej sieci

Dla firmy mactel przygotowaliśmy zestaw projektów popup display, ścianki wystawowej na targi. Ścianka popup charakteryzuje się wysoką mobilnością i łatwością montażu.

Mactel potrzebował projektu nowoczesnego, intrygującego i zwaracjącego na siebie uwagę.

Ponieważ w ofercie firmy są trzy rodzaje usług, przygotowany projekt miał prezentować to w ciekawy sposób, oczywiście łatwy w odbiorze.

Przygotowaliśmy trzy wersję popu display. Każdy reprezentuje firmę w nieco inny sposób, lecz bardzo bliski stylowo sobie.

Projekty przygotowaliśmy w ekspresowym tempie, ponieważ klient obudził się w ostatniej chwili, tak, projektujemy szybko i sprawnie, a co najważniejsze skutecznie.

Przygotowane prace charakteryzują się wielobarwnością, nowoczesnością i wysoką estetyką.

Każdy z projektów Popup Display w przyjazny dla odiorców sposób prezentuje i informuje o usługach i produktach oferowanych przez firmę.

Nowoczesna forma, przeplatające się pełne barw elementy graficzne, uwydatione logo firmy, przejrzysta oferta to tylko niektóre z cech jakimi obdarzony jest unikalny projekt popup display.

Jeden z projektów przygotowanych przez nas zawiera interesującą formę graficzną w postaci zbudowanych liter FTTH z symbolicznych fotografii.

Charakterystyczne dla specyfiki branży FTTH, okablowania, pracownicy, elementy sieci it znalazły swoje miejsce w liternictwie.

Taka forma prezentacji głównego obszaru działalności firmy z pewnością przykuwa uwagę odwiedzających targi międzynarodowe.

Aby nie być gołosłownymi prezentujemy jedno z używanych stoisk targowych, przygotowanych w oparciu o popup display naszego projektu.

Wprawdzie jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, jednak ukazuje to wersję ostateczną projektu, a także zestaw bannerów rollup przygotowanych również przez nas.

Jak widać na zdjęciu, projekt popup display zawierał również oznakowanie trybunki, zazwyczaj przygotowujemy tam oznakowanie w formie logo firmy, to pozwala na wyodrębnienie samej nazwy i znaku graficznego spośród gąszcza innych stoisk targowych.

Ścianka wystawiennicza przygotowana dla firmy Mactel jest wielkości 3x2 oraz o charakterystycznych zagiętych bokach, tworzących ściankę w kształcie półłuku.

W naszej ofercie znajdziesz również ścianki Popup display o prostej budowie.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerpopup display ścianka targowa mactelpattern dividerpopup display ścianka targowa mactelpattern dividerpopup display ścianka targowa mactelpattern dividerpopup display ścianka targowa mactel

stoisko targowe | Tembud-bis i Lechbud

Dla szczecińskich deweloperów przygotowaliśmy projekt stoiska targowego na Szczecińsie Targi Nieruchomości, odbywające się cyklicznie co roku na wiosnę.

Projekt uwzględniał boksy wystawowe z elementów aluminiowych. Taki typ stoisk przygotowujemy w ramach oferty stoisk typu booth stand.

Dla naszego klienta opracowaliśmy grafiki reklamowe, którymi wyklejone zostały ściany boksu targowego.

Każda ze ścian prezentowała inwestycje mieszkaniowe przeprowadzane przez obie firmy. Dodatkiem do stoiska targowego był multimedialny ekran umiejscowiony nad stoiskiem. Na ekranie multimedialnym odtwarana była multimedialna prezentacja firmowa.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerstoisko targowe tembud i lechbud

stoisko targowe booth stand | Mactel przyszłość twojej sieci

Ten projekt stanowi propozycję i późniejszą realizację, stoiska targowego booth stand dla firmy mactel.

Projekt przewidywał wielkość stoiska targowego 3x3m oraz 3x2m. Zakładał on przygotowanie mebli targowych, w skład których wchodziły:

  • ścianka narożna multimedialna - zawierająca okablowanie i osprzęt niezbędny do odtwarzania prezentacji multimedialnej. Ścianka zawierała również elementy reklamowe w postaci umieszczonych plakatów reklamowych.
  • trybunki/lady - wewnątrz której przechowywane były materiały marketingowe w postaci katalogów firmowych, gadgetów reklamowych jak czapki, pendrive, smycze.
  • racka it - zawierającego urządzenia it, odtwarzacze telewizji analogowej i satelitarnej, dekodery oraz settopboxy.
  • tablica technologiczna - prezentująca działanie urządzeń ONU w technologii sieci światłowodowej.
  • oznakowanie reklamowe - w postaci bannerów i szyldu głównego firmy.
  • elementów mebli, które stanowiły gustowne hokery barowe.

Przygotowany projekt stoiska targowego, obejmował dwa warianty rozmiarowe.

Oczywiście zajęliśmy się również realizacją i budową elementów stoiska.

Ścianka narożna służyła na kilku spotkaniach targowych tak jak i lada z przestrzenią do przechowywania.

Część elementów została użyta przy tworzenia stoiska demonstracyjnego i testowego w siedzibie firmy w Szczecinie.

Dla firmy Mactel przygotowaliśmy wszystkie kreacje materiałów marketingowych, od katalogów i kart produktowych począwszy, poprzez plakaty i ulotki wraz z bannerami, a na gadżetach reklamowych skończywszy.

Wiadome jest to, że agencja marketingowa 3GA opracowała obecne logo firmy Mactel.

Zajęliśmy się również kompletną obsługą targową oraz obsługą marketingową firmy.

Zapoznaj się z kreacją stoiska targowego w tym pliku PDF: projekt stoiska booth stand

Oraz ze szkicem technicznym stoiska targowego w tym pliku PDF: szkic stoiska booth stand

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerstoisko targowe mactelpattern dividerstoisko targowe mactelpattern dividerstoisko targowe mactel

stoisko targowe | Multimedialna ścianka

Te projekty to nic innego jak trzy olbrzymie ściany multimedialne z telewizorami i monitorami, a także ze stanowiskami dostępu do internetu.

Przygotowaliśmy trzy projekty na dwie pory roku. Grafiki były podstawą dużego stoiska w halach wielkopowierzchniowych.

Każda kreacja zakładała dwa stanowiska z dostępem do internetu, jeden monitor i jeden telewizor led.

Projekty przygotowane zostały na porę zimową z akcentem aktywnego wypoczynku, a także na jesienne słoty w złocisto-brązowych barwach.

Wielkoformatowe reklamy zamontowane zostały na aluminiowych stelażach, gdzie ukryte zostało okablowanie i pozostałe urządzenia.

Przy kreowaniu tych olbrzymich ścianek targowych, chcieliśmy uzyskać wyraz lekkości i przyjemności w aktywnym spędzaniu wypoczynku zimowego.

Staraliśmy się także przekazać największe walory jesieni, jakimi są pięne barwy, niecodzienne kolory liści, a także długie deszcze.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerstoisko targowe multimedialna ściankapattern dividerstoisko targowe multimedialna ściankapattern dividerstoisko targowe multimedialna ścianka

stoisko targowe i obsługa targowa | Lastmile i Laserbox™

Dla firmy LastMile przygotowaliśmy system wystawienniczy Popup Display. Przygotowana przez nas ścianka wystawiennicza zawierała standardowy pakiet czyli dwa halogeny, kufer transportowy z ladą, bryt graficzny na kufer, samoregulujący się mechanizm aluminiowy oraz bryty graficzne ścianki.

Projekt zakładał unikalną prezentację produktu, urządzenia Laserbox™. Opracowaliśmy więc pełną dynamizmu i fal świetlnych grafikę reklamową, do której dodaliśmy fotografie produktu oraz oznakowanie firmowe w postaci logo.

Ścianka targowa otrzymała boczne oznakowania, napisy FTTH triple play solution informującej o dostarczaniu technologii trzech mediów poprzez oferowane urządzenie. Takie oznakowanie pozwala na cichą prezentację również dla ludzi stojących z boku lub przechodniów.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerstoisko targowe obsługa targowa lastmile

stoisko targowe i obsługa targowa | Lastmile i Laserbox™ Berlin Ecoc

Wykorzystując dostępne przy organizacji targów predefiniowane stoiska modułowe, przygotowaliśmy dla firmy LastMile stoisko targowe na imprezę w Berlinie Ecoc.

Wewnątrz stoiska umieściliśmy witrynkę z prezentacją produktów, szafę typu rack z urządzeniami IT, tablicę z diagramem sieci oraz narożną ściankę multimedialną.

Połączenie tych wszytkich elementów prezentowało w pełni funkcjonalne środowisko FTTH z przesyłaniem trzech mediów: telewizji, internetwu i telefonii.

Na stoisku targowym nie zabrakło oczywiście miejsca na standy z materiałami marketingowymi, gadgetów reklamowych czy miejsca dla prezenterów widocznych na zdjęciu.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerstoisko targowe obsługa targowa lastmile

stoisko targowe i obsługa targowa | Danesfeldt Group European FTTH & broadband experts Paryż FTTH Council

Na telekomunikacyjne targi międzynarodowe, przygotowaliśmy dal firmy LastMile oraz partnera GMPlast niewielkie stoisko targowe z elementów predefiniowanych oraz z dodatkiem ścianki wystawienniczej Popup Display.

Stoisko targowe reklamowało konsorcjum i produkty w ofercie, a także nowoczesne rozwiązania obu firm.

Gustowna z ciekawym projektem ścianka Popup display, nowoczesne hokery barowe, trybunka z urządzeniami Laserbox™, a także standy na materiały marketingowe, świetnie sprawdzały się podczas rozmów i prezentacji dla klientów.

Targi zakładały niezwykle małe stoiska targowe, a zatem nie lada sztuką było umieszczenie wszystkich niezbędnych elementów prezentacyjnych obu firm.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerstoisko targowe obsługa targowa danesfeldt group

stoisko targowe i obsługa targowa | Lastmile Arabela Sheraton Munich

Wraz z targami i zapotrzebowaniem klientów powstała nasza oferta obsługi targowej, zakładająca administrację targów, dostarczanie materiałów marketingowych, stworzenie projektu i zrealizowanie unikalnego stoiska targowego, a także przeprowadzenie prezentacji podczas targów wraz z kompletną obsługą poimprezową w postaci archiwizowania kontaktów, sporządzania raportów.

Warto wspomnieć również, że obsługa targowa zakłada również rozsyłanie zaproszeń do potencjalnych odwiedzających i wysyłanie podziękowań za odwiedziny stoiska targowego.

Z takiej obsługi targowej skorzystała firma LastMile, która uczestniczy bardzo często w targach międzynarodowych. Dzieki temu mogła się pojawić na kilku imprezach jednocześnie w wyjątkowo komfortowy sposób.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerstoisko targowe obsługa targowa lastmile

zaproszenie na targi | Mactel XX Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej

Przed organizowana imprezą targową, w ramach obsługi targowej rozsyłamy do potencjalnie zainteresowanych firm i ich przedstawicieli takie oto zaproszenia.

Projekty oczywiście są indywidualnie opracowywane tak by dopasować je do branży i identyfikacji wizualnej firmy.

Przygotowując zaproszenia staramy się w interesujący sposób zaprezentować samą firmę i zachęcić do odwiedzin konkretnego wystawcy.

Przygotowane zaproszenia rozsyłamy drogą poczty elektronicznej oraz pocztą tradycyjną, w formie drukowanej.

Zaproszenia drukowane zazwyczaj są spersonalizowane i skierowane są do kluczowych odbiorców czy partnerów firmy.

 

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerzaproszenie na targi mactel

popup rollup banner | Mactel, OptoCAD, LHMB

Nieodzownym elementem towarzyszącym wszystkim konferencjom i spotkaniom biznesowym jest rollup banner.

Spotykany w różnych wariantach od x-banneru, poprzez dwustronny rollup do tradycyjnego jednostronnego aluminiowego rollup bannera.

Rollupów przygotowaliśmy naprawdę dużo, stosując dużo ciekawych pomysłów. Oto kilka z ostanio zrealizowanych dla popularnych i znanych firm takich jak: OptoCAD, LHMB, Mactel, Tembudbis czy wiele innych.

Projekty rollup bannerów przygotowane przez nas cechują się wysoką jakością wykonania, zarówno sprzętu jak i grafik, innowacyjną formą przekazu.

Dla każdego projektu graficznego stosujemy zasady usability, AIDA, sale pitch czy prostej estetyki sprzedażowej.

Porjektujemy nie tylko ładne i wysublimowane formy graficzne, nasze projekty działają w marketingowym ujęciu, a to jest ich wymierny atut.

Rollupy pełnią funkcje informacyjne, reklamowe czy promocyjne. Każda z tych funkcji uzyskiwana jest poprzez przemyślane umiejscowienie treści i metodę jej podanie odbiorcy.

Prezentowane tutaj projekty rollup banerów zakładają prostą formę graficzną, prezentację poprzez hasła informacyjne, graficzny przekaz branży, co jest uniwersalnym językiem międzynarodowym, a także odpowiednim umiejscowieniem znaków firmowych.

Każdy z naszych projektów może zostać przygotowany na specjalne okazje, tak by podkreślić w sposób wizerunkowy lub sprzedażowy swój przekaz.

Może zostać przygotowany również jako uniwersalna mobilna reklama. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i charakteru imprez lub konferencji, w których bieżesz udział.

Przykładem działań jednorazowych lub krótkookresowych jest projekt rollupu dla firm Lechbud i Tembud-Bis Szut.

Projekt ten prezentuje obecne inwestycje mieszkaniowe klienta. Trzy nowoczesne inwestycje reklamują sprzedaż mieszkań i lokali usługowych.

Jest to inne podejście, niż w przypadku rollupa LHMB czy Mactel, gdzie uniwersalna forma i czysto brandingowy wyraz, pozwala na użytkowanie bannera przy każdej okazji.

Ta uniwersalna forma pozwala na użycie rollupa przy okazji konferencji, szkoleń, targów czy na reklamowanie firmy bezpośrednio w holu budynku firmowego.

Rollupy przygotowywane przez nas mogą reklamować produkt, usługę, firmę lub filozofię poprzez unikalny projekt graficzny i indywidualne podejście do klienta.

 

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerrollup bannerpattern dividerrollup bannerpattern dividerrollup banner

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy