3GA - Logo

Portfolio 2012 / strony www, strony internetowe i systemy cms

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

projekt strony www | KEUNE haircosmetics / Jott wyłączny dystrybutor Keune Haircosmetics na Polskę

To jeden z naszych stałych klientów. Przygotowaliśmy dla KEUNE/jott po raz kolejny projekt strony internetowej z panelem zarządzania jako system cms.

Ponieważ KEUNE Haircosmetics to wyjątkowe kosmetyki fryzjerskie, postanowiliśmy nadać wyraz wyjątkowości do strony www.

Projekt graficzny zakładał, wyjątkowość, elegancję i piękno. Postawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko i cieszymy się niezmiernie, że zamierzony cel został osiągnięty.

Nowa odsłona storny www KEUNE/jott to elegancja i piękno.

Oczywiście nie mogliśmy zapomieć o marketingowym podejściu do naszej kreacji. Wykorzystaliśmy czas potrzebny do zaprojektowania strony i przeanalizowaliśmy metody dotarcia do klienta oraz relacje B2B i B2C. Efektem naszych prac jest model współpracy KEUNE z klientami poprzez dołączanie jako salony współpracujące.

Strona główna pełni również funkcję strony przechwytującej, czyli tak zwanej landing page.

Podstrony serwisu firmowego obfitują w przydatne informacje, katalog produktów onlie oraz innowacyjny dział PR, gdzie prezentowane są publikacje prasowe.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dostarczyć naszemu klientowi ekskluzywny projekt i funkcjonalny silnik strony www. To bardzo ważne dla nas by trafiać w sedno, a zarazem nie tracic funkcjonalizmu związanego z użytkowaniem firmowej witryny internetowej.

Nowa strona KEUNE jest prezentacją wartości jakie pielęgnuje firma, a to właśnie chcieliśmy zaprezentować.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www  keune haircosmetics jottpattern dividerprojekt strony www  keune haircosmetics jott

projekt strony www | Bertini producent wózków dziecięcych

Uwielbiamy przygotowywać kreacje, które dedykowane są maluchom. To tak naprawdę wielkie wyzwanie, by poprzez kreację internetową zaprezentować produkty dla dzieci, w sposób profesjonalny i właściwy tej branży.

Takim projektem było przygotowanie nowej witryny dla marki Bertini. Bertini to producent wózków dziecięcych i nie tylko. Firma posiada szeroką game produktów dla dzieci. Ponieważ flagowymi są wózki dziecięce, a mamy poszukujące wózka dla swojej pociechy przeglądają wiele stron w poszukiwaniu tego najlepszego, przygotowaliśmy prezentację modeli wózków już na stronie głównej.

Wchodząc na adres internetowy firmy pojawia nam się cała gama produktów, wózków dziecięcych. Projekt miał za sobą nieść radość, kolory i profesjonalizm. Zaprezentowaliśmy te wartości w sposób przedstawiony obok.

Tak widzimy radość z macierzyństwa i odpowiedzialność w doborze produktów dziecięcych.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www Bertini

projekt strony www | Onomatopeja agencja muzyczna

To bardzo bliski naszemu sercu projekt. Jesteśmy związani z muzyką, a onomatopeja od początku była naszym graficznym dzieckiem.

Współpracę z onomatopeją rozpoczeliśmy prawie na początku naszej działalności. Logo, identyfikacja wizualna, a teraz kolejna odsłona strony www.

Wykonaliśmy nowoczesny projekt graficzny strony www. Duże fotografie, player muzyczny online. Nowoczesne przyciski nawigacyjne, przezroczyste tak by nie zakłucać harmonii panującej na fotografiach. Nowoczesne moduły jQuery by uniknąć technologii flash. Całość zarządzana przez panel administracyjny.

W tym projekcie postawiliśmy na zwizualizowanie dźwięku. To bardzo trudne, zwłaszcza w internecie. Ponieważ agencja muzyczna zajmuje się również animacjami i imprezami przygotowaliśmy wygodną i przejrzystą galerię zdjęć.

Dodatkiem na stronie są profile muzyków współracujących z onomatopeją. Charakterystyczne opisy, zdjęcia podczas pracy, to tylko niektóre elementy przybiżające sylwetkę agencji i jej pracy.

W celu pozycjonowania dodaliśmy parę modułów pozawalających na kontrolę w łatwy sposób, słów kluczowych i indexacji witryny.

Przyjazne adresy url, mapa witryny. To wszystko by pomóc wypromować nową odsłonę strony www.

Nasz klient został przeszkolony z zakresu obsługi strony. Dodaliśmy do szkolenia parę wskazówek dotyczących odpowiedniego kreowania treści i publikacji pod kątem pozycjonowania.

Nowa strona spotkała się z przyjemnym odbiorem i już promuje się na facebook'u.

Takie działania najbardziej nas cieszą.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerOnomatopeja agencja muzycznapattern dividerprojekt strony www Onomatopeja agencja muzyczna

projekt strony www | Art design

Z przyjemnością wykonujemy projekty strony internetowych dla firm zajmujących się fotografią, a zwłaszcza fotografią ślubną.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy ciekawą witryne internetową. Rozpoczyna się wejściem flash, atrakcyjną animacją i prezentacją fotograficznych prac klienta. Następnie widzimy strone dynamiczną zarządzalną przez system cms. To wszystko dla wygody zarządzania stroną, a także zw względu na pozycjonowanie strony www.

Nasz klient zdecydował się również na blog firmowy, który z przyjemnością dla niego wykonaliśmy. Opracowaliśmy zewnętrzny silnik cms dedykowany dla bloga internetowego.

Efekt to piękna witryna internetowa, wygodnie zarządzana przez klienta.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www art design

projekt strony www | X-formation

Nie stronimy od surowej formy, zimnych barw i technicznych treści. Taką właśnie kreację mieliśmy przygotować dla angielskiej firmy x-formation.

Ponieważ branża to szeroko pojęte IT, a produkt nacechowany jest zachowaniem bezpieczeństwa elektronicznego, postanowiliśmy przygotować coś solidnego i technicznego z nutka biznesu.

Dla x-formation przygotowaliśmy nie tylko projekt graficzny strony www, opracowaliśmy takżę typografię firmową, metodę wyświetlania oferty i przygotowaliśmy rozpiskę jak prezentować nagłówki w treści witryny pod kątem SEO (ang. search engine optimization).

To był bardzo wymagający projekt, cieszymy się z efektu naszej pracy.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www art design

projekt strony www | Glory Polska

Glory to firma zajmująca się opracowywaniem i dostarczaniem rozwiązań technologicznych dla banków. Są to na przykład liczarki do banknotów, bankomaty czy opłatomaty.

Wizerunek firmy jaki chcieliśmy przedstawić poprzez stronę www to profesjonalizm, solidność, nowoczesność.

Wykonaliśmy chłodną i nowoczesną stronę www. Delikatne barwy przechodzące od szarości, przez błękit po granat kojarzone są z profesjonalizmem i nowoczesnymi technologiami.

Sercem strony www jest nowoczesny system zarządzania treścią. Pozwalający z łatwością dodawać nowe treści, artykuły czy aktualnośći. Z łatwością można dodać bannery partnerów czy zarządzać newsletterem.

Finanse i technologia, to nasze myśl i przewodnie towarzyszące nam przy projektowaniu tej strony www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www glory polska

projekt strony www | Judyta Lemm kandydatka do Sejmu

Pomagamy też politykom. Nie jest to jednak wyznacznik naszych poglądów politycznych. Pomagamy każdemy kto do nas się zwróci.

Ta strona to kanał komunikacyjny Judyty Lemm ze społecznością internetową. Ponieważ wszsycy z ugrupowania politycznego platformy obywatelskiej przygotowują strony internetowe na jedno kopyto, postanowiliśmy wyłamać się formą graficzną.

Przygotowaliśmy kobiecą, poważną i ciepłą stronę internetową. Zawartość sterowana panelem zarządzania. Dodatkowe moduły wspomagające pozycjonowanie, to tylko niektóre z elementów.

Dodatkiem jest pełna integracja z Facebookiem, tak by jednym kliknięciem wysyłać informacje na strone www i facebook'a.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www Judyta Lemm

projekt strony www | RS DETAILING Remarketing Solutions

RS detailing & RS Remarketing Solutions to firma zajmująca się auto detailingiem i pielęgnacją pojazdów, a także remarketingiem samochodowym, czyli zmianie marketingowej flot samochodowych.

Ponieważ oferta firmy kierowana jest do grona zmożniejszych klientów przygotowaliśmy elegancką i minimalistyczną stronę internetową.

Cała strona www jest w barwach szarości, dla kontrapunktu dodano elementy błękitu, dobrze kojarzącego się w przypadku profesjonalnych firm. Wykwintna typografia zastosowana w projekcie www dodaje smaku i elegancji.

Przez całą stronę internetową przewijają się ekslkuzywne pojazdy w zimnych barwach, co sprawia wrażenie laboratoryjnej dokładności.

Strona zaopatrzona została w system cms pozwalający łatwo zmieniać treść.

Dodatkowo dla RS wykonaliśmy sklep internetowy.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www Remarketing Solutions

projekt strony www | Flytting-service

Flytting service to firma świadcząca usługi przeprowadzek i sprzątania w Norwegii. Przygotowaliśmy dla niej niebagatelną stronę internetową, a także logo i inne materiały marketingowe na przykład oznakowanie samochodów.

Strona internetowa w barwach kartonów do przeprowadzek na pierwszym planie prezentuje scenkę z życia firmy. Solidna i profesjonalna przeprowadzka dzięki fachowcom i odpowiednim narzędziom.

Strona posiada łatwe do zauważenia odnośniki do formularza zamówienia przeprowadzki, a także numer kontaktowy.

Całość zawiera treść na półprzezroczystym tle.

Strona posiada system zarządzania treścią, który umożliwia łatwą edycję treści i dodawanie zdjęć do galerii.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www Flytting service

projekt strony www wraz ze sklepem internetowym | Hipseat nosidełko biodrowe

Z myślą o mamach i ich maleństwach powstał produkt, który my mieliśmy zaprezentować w internecie.

Dla naszego klienta Hipseat™ Przygotowaliśmy ciekawy projekt sklepu internetowego z odpowiednio przygotowaną landing page. Delikatna grafika, fikuśne logo, które również przygotowaliśmy, mają nakłonić młode matki do zakupu produktu.

Zastostosowaliśmy tutaj autorski sklep internetowy zintegrowany z allegro, porównywarkami ceneo, nokaut czy skąpiec, a także z modułami promocji, rabatów i newslettera.

Dla klienta przygotowaliśmy również wspomniane wcześniej logo oraz ulotkę reklamową, która stanowiła integralną część zlecenia.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www hipseat

projekt strony www | Czarny Koń studio artystyczno-reklamowe

Nie często wykonuje się projekty dla firm z bliskiej branży. Tym razem wykonywaliśmy projekt graficzny wraz z okodowaniem strony www firmy Czarny Koń.

Postawiliśmy a elegancję i ciekawą prezentacje prac naszego klienta. Gigantyczny pin, czyli polska wersja ekskluzywnej pinezki przykuwa uwagę prac i równoważy całą stronę internetową.

Teksty strony www umieszczone na dwóch barwach uatrakcyjniają prezentację i zachęcają do czytania.

Florale umieszczone w stopce strony www przynoszą wydźwięk elegancji i tradycyjności.

To bardzo miłe doświadczenie, móc przygotować stronę www dla prawie konkurencji.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www czarny kon

projekt strony www | ECO Douglas

ECO Douglas to restauracja z daniami ekologicznymi i zdrową żywnością w Irlandii.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy dwa projekty graficzne strony www. Jeden nawiązuje do zimnej prezentacji jaką tworzą czarno-białe fotografie. Nowoczesne piktogramy z delikatnym liternictwem wspierają wydźwięk minimalizmu.

Drugi rojekt kierowany był do łasuchów. Drewniany stół z apetycznie wyglądającymi daniami na fotografiach. To tylko niektóre z elementów pozwalających na zachęcenie klienta do odwiedzin restauracji.

Dla potrzeb informacyjnych przygotowaliśmy szybki kontakt telefoniczny oraz informację o możliwości płatności kartą.

Oba projekty zawierały koncepcję galerii lokalu, którego wnętrze stanowiło dodatkowe narzędzie do zachęcania do odwiedzin, a było jednoczeńsnie wysokim atutem tejże restauracji.

Przygotowywaliśmy jedynie projekt graficzny, ponieważ klienta chciał użyć starego systemu cms, który posiadał do tej pory. Zależało mu na jego przyzwyczajeniach.

Przygtowujemy również i same projekty stron www, a także oprogramowanie do stron www bez projektu graficznego.

To wielkie wyzwanie, któremu udaje się nam sprostać.

Oba projekty strony www prezentowały inne wartości restauracji. Jeden nakłaniał poprzez smaczne potrawy na zdjęciach, drugi prezentował elegancę i nowoczesność restauracji.

Każdy z projektów pomagał by w promocji wśród klientów, to do klienta należała decyzja, która z metod promocji i filozofii jest bliska jego lokalowi i chce ją zastosować.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www eco douglaspattern dividerprojekt strony www eco douglas

projekt strony www wraz ze sklepem internetowym | Hipseat nosidełko biodrowe

Wspieramy projekty firm zaopatrujących maluchy. Aby jak najlepiej dotrzeć ofertą dla maluszków, przygotowujemy przyjazne i proste strony internetowe.

Tak było w przypadku firmy Caractive sprzedającej asortyment dla dzieci w postaci wózków dziecięcych o raz akcesoriów podróżnych dla najmłodszych.

Strona internetowa obfituje w przyjazne dla rodziców informacje o produktach. Elegancki wygląd strony uprzyjemnia przebywanie na niej, a akcenty dziecięce nadają radosnego wyrazu.

Strona internetowa wita nas wesołymi slajdami, które prezentują w atrakcyjny sposób gamę produktów firmy. Grafiki te reklamują również producentów tychże produktów, przekazują także w szybki sposób komunikaty o promocjach i nowych kolekcjach.

Podstrony również zachowują przejrzysty układ i przyjazną formę strony www. Podstrona ofertowa posiada wygodne w nawigacji menu boczne, pozwalające w łatwy sposób dotrzeć do interesującego nas przedmiotu.

Kiedy już wybierzemy markę i rodzaj, na przykład, wózka dziecięcego ukaże nam się pełna informacja o produkcie.

Atrakcyjna galeria zdjęć produktu, myśl przewodnia, wyszczególnione atuty produktu, a także jego szczegółowe dane techniczne. To tylko niektóre z elementów pomagających w doborze odpowiedniego wózka dziecięcego dla naszej pociechy.

Zwieńczeniem przyjaznej nawigacji jest interaktywna mapa polski, zawierająca spis sklepów partnerskich, współpracujących z firmą i posiadających jej asprtyment wózków dziecięcych.

Taka forma prezentacji danych kontaktowych z pewnością ułatwi odszukanie interesującego sklepy w okolicy.

Strona internetowa otrzymała panel zarządzania w postaci systemu cms.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www caractivepattern dividerprojekt strony www caractive

projekt strony www | VIPS Very Important Polishing Service

VIPS to bardzo wymagający projekt strony internetowej. Firma zajmuje się szerokopojętym auto detailingiem. Klientami firmy są osoby zamożne, a ich samochody raczej ekskluzywne.

Przygotowaliśmy elegancki i z wyjątkowym smakiem prjekt graficzny strony www. Zawiera on delikatne fotografie ekskluzywnych samochodów, przenikającą czerń i świetliste napisy wyławiające się z ciemności.

Prestiżowe liternictwo dopełnia wyrazu elegancji i majestatyczności. Wszystkie przyciski i linki zostały przygotowane z największą dbałością o szczegóły.

Ciekawostką jest fakt, że kolor podświetlenia, a raczej rozbariwenie, jakie pojawia się pod linkiem było dobierane przez dwóch grafików przez cały dzień!

Strona obfituje klasą i bogactwem. Nazwa kodowa przygotowanego layoutu graficznego brzmiała satyna. Myślimy, że dobrze odzwierciedlała charakter i styl strony www.

Podstrony witryny zawierają menu boczne, które pozwala z łatwością nawigować po kolejnych pozycjach oferty firmy VIPS.

Zanikające nagłówki na podstronach to kolejny akcent wykwintnego smaku strony. Typografia starannie dobrana na nagłówki, podtytuły i treść zapewnia czytelność i zauważalność słów pisanych.

Do strony www dodaliśmy potężny system zarządzania treścią witryny. Pozwala on na łatwe zarządzanie galerią strony, zarządznie menu, treściami i grafikami.

Najciekawszą funkcją jest dostęp dla zarejestrowanych klientów do sekcji VIP. Zarządzana sekcja przez cms dostępna jest tylko dla wybranych klientów. Z przyczyn oczywistych nie możemy ujawnić jej zawartości :).

Dodatkiem do miłej współpracy jest pozycjonowanie strony www oraz obsługa w modelu SaaS. Dziękujemy serdecznie za zaufanie jakim obdarzył nas klient.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www vipspattern dividerprojekt strony www vips

projekt strony www | Dom rozwoju malucha promyczek

Skoro jesteśmy przy stronach internetowych przeznaczonych pośrednio dla maluszków prezentujemy kolejny projekt. Tym razem to strona internetowa domu rozwoju malucha Promyczek.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy wersję html strony www. Kod stowrzony na potrzeby projektu pozwala na wygoną edycję i wspomaga pozycjonowanie strony www w wynikach wyszukiwania Google.

Przygotowana na potrzeby klienta galeria i przejrzyste zaprezentowanie treści pozwala na uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji przez odwiedzających.

Jak widać tworzymy również proste w nawigacji strony www, które budowane są pod kątem pozycjonowania w wynikach wyszukiwań Google.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www dom rozwoju malucha promyczek

projekt strony www | Work At Home Position Placement

Jako, że jesteśmy agencją marketingową, specjalizujemy się w stymulacji sprzedaży i osiąganiu specyficznych akcji i ich rezultatów.

Na potrzeby programu Work at Home Position Placement przygotowaliśmy tak zwaną mockup page umożliwiającą podjęcie decyzji klientowi, a także akcji.

Strony mockup page, charakteryzują się silnym przekazem, nakłaniającym do podjęcia wcześniej zdefiniowanej akcji. W tym wypadku program zakładał rejestrację użytkownika w programie pracy w domu.

Strona taka pełni funkcję landing page najczęściej będącej docelową stroną po kliknięciu w zachęcająća reklamę.

Strona przygotowana przez nas zawiera przejrzyste informacje o programie, jasno przedstawia korzyści płynące z rejestracji i rozpoczęcia pracy zdalnej.

Atrakcyjnie zaprezentowany formularz kontaktowy ma zamykać transakcję.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www Work At Home Position Placement

projekt strony www | Faktory 44

Typowo design'erski projekt dla naszego klienta. Jest on dystrybutorem ekskluzywnych skór bydlęcych. Firma pod dźwięczną nazwą Faktory 44 chciała odpowiednio zaprezentować się szerszemu gronu w internecie poporzez unikalną stronę www.

Stanęliśmy na wysokości zadania i przygotowaliśmy elegancki i minimalistyczny rojekt graficzny. W oparciu o szczegółowe projekty podstron opracowaliśmy kod strony internetowej w postaci statycznego kodu html i arkusza styli css.

Jako, że klient prosił o unikalny projekt, przygotowaliśmy również unikalny kod strony. W zamierzeniu naszym było przygotowanie totalnie unikalnej strony www. Dzięki temu pozycja w wyniikach wyszukiwarek mogłaby ulec znacznemu podwyższeniu.

Nasz klient otrzymał wzorowy projekt graficzny wraz solidnym kodowaniem. Wyraz elegancji uzyskaliśmy poprzez piękne fotografie wnętrz z użyciem tych ekskluzywnych skór bydlęcych.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www faktory 44

projekt strony www | DJ LeNy

Doceniamy muzyków, pomagamy im w promocji ich talentu.

Dla dj'a Lenego przygotowaliśmy stronę internetową z systemem cms w dwóch weeersjach językowych. Dodatkiem był blog internetowy i system aktualności.

Nietuzinkowa grafika, która z miejsca odsłania tematykę strony stanowi atut witryny. Dodatkowy player muzyczny z pewnością pomaga w prezentacji talentu tego muzyka.

Wykorzystaliśmy sprawdzone metody prezentacji fotografii z imprez, na których grał dj leny. Przedstawiliśmy szereg miniaturek z możliwością powiększenia poprzez kliknięcie.

Kolejnym krokiem było zintegorwanie strony www i jej cmsa z forum internetowym opartym na popularnym skrypcie phpbb.

Wykorzystując motyw przewodni w grafice strony www, stworzyliśmy odrębny szablon dla skryptu forum phpbb. Po okodowaniu i zaimplementowaniu do forum, projekt w całości nawiązywał do strony www;

Nie często zdarza się nam przygotowywać fora internetowe dla osób prywatnych. Tym razem skorzystaliśmy z silnika na licencji open source. Skrypt umożliwia łatwą modyfikację i zapewnia możliwość rozwoju tego forum.

Bardzo nas cieszy, że nasi klienci podejmują wyzwania, a my możemy im pomóc w sprawacg techniczno-wizualnych, a także pokierować promocją w internecie i życiu realnym.

Mamy cichą nadzieję, że dj leny osiągnie swój sukces, a my będziemy mogli wykonywać dla niego kolejne szaty graficzne oparte na doświadczeniu i nietuzinkowym podejściu do spraw klienta.

Dla nas bardzo ważnym jest fakt, że nasze kreacje są nie tylko piękne ale także działają i pozwalają osiągać zamierzone cele jak na profesjonalne narzędzia przystało.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www dj lenypattern dividerprojekt strony www dj leny

projekt strony www | First Warsaw Golf & Country Club

First Warsaw Golf & Country Club jest klientem bardzo wymagających, takich klientów lubimy najbardziej.

Postawienie wysoko poprzeczki pozwala osiągać rzeczy niemożliwe, a w takich się przecież specjalizujemy.

Dla naszego klienta wykonaliśmy stronę www w dwóch wersjach językowych. Strona ma wyraz elegancji i prestiżu. Delikatne menu, blok akktualności, prezentacja fotografii z pola golfowego, a na koniec belka sponsorska, budują solidny wizerunek strony, pełen harmonii i smaku.

Strona internetowa zawiera elementy dynamicznych prezentacji w postaci mapy pola golfowego wykonanej w technologii flash. Oszałamiająca galeria zdjęć dodatkowo uwydatbua atuty tego ośrodka.

Zastosowaliśmy tutaj system cms z wygodnym zarządzaniem treści obu wersji językowych poprzez panel administracyjny.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www First Warsaw Golf & Country Club

projekt strony www | Frigo System urządzenia chłodnicze i gastronomiczne

Sztuką jest zaprezentować przedmioty wyjątkowo niefotogeniczne w piękny sposób, tak by te stymulowały do ich zakupu.

Udało nam się! Przygotowaliśmy pełną dynamiki i temeperatury wizualną formę sprzedaży. Ponieważ firma zajmuje się sprzedażą chłodziarek i piecy restauracyjnych i sklepowych.

Przygotowaliśmy prezentację prduktów. Aby jak najlepiej zobrazować i oddzielić obie linie produktowe od siebie, przygotowaliśmy prawdziwą walkę żywiołów ognia i wody.

Strona główna wita z profesjonalistą na czele. Od razu dajemy wybór naszemu odwiedzającemu, która linia go interesuje. Chłodnictwo czy garmażeria? Lód czy ognień?

Podstrony jeszcze bardziej obfitują w elementy ognia czy lodu, reprezentując odpowiednio chłodzenie lub grzanie.

Gamę produktów przygotowaliśmy poprzez drzewko jierarchii w menu bocznym, to jeden z najlepszych sposobów na zaprezentowanie kategorii produktów w czytelny i łątwy do nawigowania sposób.

Gorące i zine odcienie złagodzone zostały głęboką czernią, licznymi przezroczystościami, nowoczesnym liternictwem.

Nad wszytkim czuwa żelazne menu główne wystawjące z nad karty prezentacji.

Tak innowacyjne podejście do prezentacji produktów firmy frigo system spotkało się z ciepłym przyjęciem.

Uniknęliśmy zatem ponownie zimnego spojrzenia w jakże gorącym temacie.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www Frigo Systemspattern dividerprojekt strony www Frigo Systems

projekt strony www | Living Room home&project

Living Room to firma znana na rynku polskim od kilku lat. Zajmuje się projektowaniem ekskluzywnych mebli i elementów wystroju wnętrz.

Posiadając świety engine (ang. silnik) strony www firma zdecydowała się odnaleźć agencję marketingową, która będzie w stanie przygotować unikalną formę graficzną czyli layout strony www.

Przygotowalismy elegancki design wraz ztonalnymi przejściami, licznymi przezroczystościami, delikatną ornamentyką, zagraliśmy zdjęciami produktów, przestronnymi lokacjami w których umieszczone zostały pokazowe meble.

Przestrzeń tak przygotowana świetnie oddaje klimat ekskluzywności i elegancji.

Projekty animacji i przebiegu odczytu strony.

W związku z technologią w jakiej miała być wykonana strona internetowa czyli FLASH.

Przygotowaliśmy również przejścia animacyjne pomiędzy sekwencjami filmu internetowego.

Kolejne odsłony delikatnie ukazują się z przezroczystości utrzymując stonowaną i delikatną formę całej strony.

Projekt spotkał się z uznaniem klienta. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów odnośnie naszej pracy i przebiegu wszystkich etapów projektu.

Doceniono również metodę pracy naszego Biura Obsługi Klienta.

Specjalizujemy się w tworzeniu rzeczy unikatowych i eleganckich.. Stawiamy na drobiazgowość, grę światła i detali.

Bardzo cenimy ten projekt, jest pełen kontastów, tak jak pełne kontrastów są wnętrza projektowane przez Living Room, atakże ich meble.

Te delikatne formy florysteyczne doskonale wplatają się w całokształ prac projektowych, a także świetnie współgrają z realizacjami Living Room.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www Living Roompattern dividerprojekt strony www Living Roompattern dividerprojekt strony www Living Room

projekt strony www | Metrik studio

Metrik studio to młoda agencja graficzna działająca na rynku polskim i zagranicznym.

Dla tak ciekawej agencji wymyśliliśmy nie tylko stronę www, a także logo firmowe.

Firma charakteryzuje się prostotą i minimalizmem, nowoczesnością i vintage. Długo nie trzeba było czekać byśmy przygotowali coś w takim wydźwięku.

Zimne i trącące myszką ubarwienie pastelowe wraz z zarysem kobiecym świetnie reprezentuje symbolikę metrik. Wylistowane jak w chmurze tagów działania z oferty firmy nawiązują do nowoczesności.

Surowe menu w prosty sposób zachęca do wybory jednej z kategorii działalności studia metrik.

Skąpy zaś opis prac dopełnia wizerunek firmy jak i strony www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www metrik studio

projekt strony www | Metrik studio

Dla naszego klienta zajmującego się technologiami światłowodowymi, firmy mactel przygotowaliśmy kolejną już odsłonę strony www. Jeśli się nie mylimy, będzie to już 5 kreacja stworzona przez agencję marketingową 3GA.

Postawiliśmy tutaj na jasno skategoryzowane menu. Produkty pogrupowane tak, by wpisywały się w jedną z trzech pozycji do wyboru.

Zastosowaliśmy dodatkowo rozbarwienie zależne od grupy produktowej, a także hierarchiczne menu główne. Banner górny służy za szybkie informowanie o imprezach firmowych, konferencjach czy zaprasza do odwiedzin sotiska targowego.

Projekt strony głownej www zamyka lista klientów i partnerów, a także szybka powitalna informacja o firmie mactel.

Podstrony zależnie od ich rodzaju tematycznego prezentują w wyważony sposób informacje czysto merytoryczne z zzakresu oferty, usług czy produktów oferowanych przez firmę mactel.

Menu głowne zwane powszechnie drop down menu, pozwala na przjrzyste umiejscowienie produktów jak i łatwe przemieszczanie się po kolejnych elementach.

Strona otrzymała nowoczesną typografię i szereg elementów graficznych prezentujących w prosty sposób usługi firmy.

To nasza kolejna odsłona strony www dla tej firmy. Obsługa jaką świadczymy od kilku lat jest bardzo szeroka, a zaczęła się od zaprojektowania logo firmy mactel i opracowania brand claim w dwóch wersjach językowych.

W naszym case studies oraz w innych kategoriach portfolio znajdziesz szereg materiałów zaprojektowanych dla firmy mactel. Dowiesz się również jak wprowadzaliśmy na rynek produkty i ofertę usługową firmy w zakresie technologii światłowodowych w Polsce i w Europie. Zapraszamy.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www mactel ftth przyszłość twojej siecipattern dividerprojekt strony www mactel ftth przyszłość twojej sieci

projekt strony www | Osiedle Pod Żaglami

Pod żaglami to jedna z inwestycji szczecińskiego developera, firmy Tembud-bis Szut.

Strona osiedla pod żaglami to typowa landing page, na którą kierują reklamy. Pełni również funkcję strony informacyjnej. Dostarcza informacji o inwestycji, lokalizacji inwestycji, a także rzutów mieszkań wraz z kartami katalogowymi pomagającymi odnaleźć interesujący lokal.

Wartościami strony miała być prezentacja wizualna, łatwy dostęp do informacji, rzetelne fakty.

Strona posiada również galerię zdjęć, formularze kontaktowe i unikalną prezentację rzutów mieszkań.

Całość zarządzana przez system cms, wygodnie i prosto.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www osiedle pod żaglami

projekt strony www | PHŚ Port Handlowy Świnoujście

PHŚ, to komercyjna firma zajmująca się zarządzaniem portem. Dla naszego klienta przygotowaliśmy nowoczesną i interesującą stronę internetową.

Błekitna grafika, symbolizuje branżę firmy. Mewy dodatkową przynoszą atmosferę morską. Poprzez fotografie uzyskaliśmy opis graficzny działań i usług znajdujących się w wahlarzu usług firmy.

Grafika spotkała się z przyjemnym przyjęciem, całkowicie zmieniliśmy bowiem wizerunek firmy poprzez nowoczesną witrynę internetową.

Nad zawartością tekstową i galerią pieczę sprawuje zaawansowany system cms. Umożliwiający w łatwy sposób zmieniać zawartość strony www.

System pozwala też na łatwe zmienianie aktualności, które codziennie są redagowane przez pracowników firmy.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www port handlowy świnoujście

projekt strony www | KŁOS Nowoczesne Technologie Bankowe

Kłos to znana na rynku polskim firma dostarczająca nowoczesne technologie bankowe.

Dla firmy Kłos przygotowaliśmy nowoczesny projekt strony www. Nasz projekt prezentował firmę jako nowoczesną i innowacyjną, Wygodne menu górne, efektowne grafiki główne prezentujące firmę oraz jej produkty.

Dodaliśmy blok aktualności, ponieważ ten był ważny dla firmy oraz informację powitalną. Poniżej umieściliśmy slideshow z logami partnerów firmy, blok newslettera czyli zachęte do zapisania się do biuletynu informacyjnego oraz najnowsze produkty z oferty firmy.

Dla firmy Kłos wykonywaliśmy już dwa projekty strony www. Przygotowując system zarządzania treścią jako silnik strony www.

Bardzo cieszymy się z możliwości tworzenia strony www dla tego typu klientów.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www klos

projekt strony www | Recaro bezpieczeństwo w niemieckim stylu

Recaro to marka z wieloletnią tradycją. Wielokrotnie nominowana do nagrów, między innymi do designpreis.

Dla Recaro przygotowaliśmy pełen dynamiki i tradycji projekt graficzny strony www. Zawierał on nie tylko tradycyjne podejście tak jak na prezentacji obok, zawierał dodatkowo podstrony, w których prezentaowane są pojazdy i ich szybkość, części, a także akcent dziecięcy w postaci podstrony z ofertą wózków i asortymentu dziecięcego.

Wykorzystaliśmy eleganckie czarno-czerwone odcienie, by podnieść duch tradycji firmy w prezentacji internetowej.

Strona www, zaopatrzona została w system cms, pozwalającym w łatwy sposób zarządzać treścią witryny internetowej firmy recaro.

Dla Recaro wykonaliśmy szereg prac marketingowych, zajrzyj do działu case studies

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www recaro

projekt strony www | Tembud-bis Szut

Ten projekt to firmowa strona internetowa szczecińskiego developera firmy Tembud-Bis Szut.

Jest to kolejna odsłona strony www naszego klienta. Obecny projekt, jak i cała kompletna identyfikacja wizualna, został przygotowany w oparciu o cele marketingowe i najnowsze trendy designerskie.

Intuicyjne menu główne zaprowadza odwiedzających do stron informacyjnych, portfolia realizacji budowlanych. Poniżej przygotowaliśmy przyciski szybkich akcji. Można stąd udać się na podstronę obecnych inwestycji, sprzedaży mieszkań, planów mieszkań czy bezpośrednio do formularza zapytania.

Strona posiada innowacyjny system prezentacji rzutów mieszkań, a także atrakcyjne bannery flash.

System cms pozwala tutaj na zaawansowaną edycję stroną internetową.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www tembudbis

projekt strony www | 3w Pracownia Projektowa

Pracownia projektowa 3W to pracownia projektów wnętrz. Dla naszego klienta przygotowaliśmy estetyczny projekt strony www.

Zakładki firmowe oraz zakładki portfolio to ciekawe blokowe przyciski w dwóch barwach. Umiejscowienie horyzontalne i wertyalne dwóch różnych menu, odseparowuje sferę prac od strefy firmy.

W galerii wykorzystaliśmy silnik skryptów flash. Pozwala to na osiągnięcie ciekawych efektów, lecz przy wykorzystaniu pluginów dodatkowych.

Strona www ma unikalny kod html, co sprawia, że łatwo się ją pozycjonuje w wynikach wyszukiwań Google.

Mamy nadzieję, że nasza strona będzie na najwyższych pozycjach wsród konkurencji.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www 3w Pracownia Projektowa

projekt strony www | HTS Heat Transfer Solution

Branża maszynowa nie jest łatwą branżą do zaprezentowania w ciekawej formie wizualnej.

Dla naszego klienta HTS Heat Transfer Solutions przygotowaliśmy projekt graficzny będący połączeniem ciepła i zimna.

Lodowe kształty oraz ogniste płomienie świetnie nawiązują do tematyki strony. Bardzo dobrze komponują się również z logo firmowym HTS.

W tym przypadku przygotowaliśmy projekt graficzny strony www. Opracowany plik psd (Adobe Photoshop) dostarczyliśmy programiście klienta do implementacji cms.

Oczywiście nasz plik psd to starannie posegregowane warstwy, pogrupowane i pokatalogowane z wyróżnieniem kolorystycznym.

Nasza praca została wyjątkowo doceniona i usłyszeliśmy wiele miłych słów względem sposobu pracy i przygotowywania plików psd.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www hts

projekt strony www | Grupa Eko-Park

Grupa eko-park to developer mieszkaniowy. W ofercie klienta znajdują się mieszkania, apartamenty użytkowe, hotele i biura, powierzchnie użytkowe i powierzchnie handlowe.

Przygotowaliśmy minimalistyczny projekt graficzny. Świetnie oddawał surowy profesjonalizm firmy.

Zastosowaliśmy czarno-biale kreacje fotograficzne jako główny, koncertowy, banner strony www. Poniżesz zaprezentowaliśmy pogrupowane przyciski dla każdej z ofert.

Powitalna informacja, świetnie komponuje się z aktualnościami na stronie.

Menu główne wylądowało nad całym projektem, nie odrywając tymsamym uwagi od trzech głównych filarów firmy.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www hts

projekt mockup page | Home income wealth system

Specjalizujemy się w marketingu, w działaniach promocyjnych i kampaniach ze stronami przechwytującymi landing page. Tworzymy strony mockup page i taki projekt wykonaliśmy właśnie dla naszego klienta Home Income wealth system.

Przedstawiona strona typu mockup page jest wyjątkowo atrakcyjną graficzną formą zachęcającą do zarejestrowania się w systemie pracy w domu i zamówienia startup kit'u do domowego biznesu.

Strona www zawiera formularz zamówienia/kontaktu. Dodatkowo posiada linki do materiałów szkoleniowo-edukacyjnych dotyczących systemu zarabiania w domu.

Z pewnością atrakcyjna grafika przemawia za oferowanym systemem pracy. Innowacyjna prezentacja oferty i stymulowanie odwiedzającego do wypełnienia formularza, to główna funkcjonalność strony www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt mockup page Home income wealth system

projekt strony www | Korento

Korento to londyńska agencja brandingowa. Firma mieści się w Londynie w Wielkiej Brytanii. Firma ma w swojej ofercie obsługę marketingową, prace graficzne i działania w internecie. Ponieważ Korento jest firmą unikalną, przygotowaliśmy unikalną stronę www.

Menu podążające rzutem graficznym za ruchami myszki, rozwijalne po kliknięciu w minimalistycznej formie idealnie przedstawia pozycje ofertowe.

Wielkie zdjęcia dotychczasowych realizacji agencji, skalujące się automagicznie on-the-fly przy zmniejszaniu lub powiększaniu okna przeglądarki prezentują prace w świetny sposób.

Innowacyjne rozwijalne treści podstron pozwalają odsłonić dodatkową treść tylko gdy chcemy uzyskać więcej informacji. Zaletą tego jest też, że tekst nie przysłania prezentacji prac.

To naprawdę wyjątkowa agencja i strona www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www korento marketing agency

projekt strony www | Władysław Diakun Burmistrz Polic

Pomagamy politykom, nie zwracając uwagi na nurt polityczny jaki reprezentują, jesteśmy bowiem profesjonalistami.

Władysław Diakun był, i mamy nadzieję, że dzięki nam, został ponownie Burmistrzem Polic. Jesteśmy pewni, że mieliśmy swój wkład w kolejną już elekcję Burmistrza Władysława Diakuna.

To kolejna już odsłona wutryny internetowej, poprzednia miała wydźwięk wyborczy. Obecna witryna to projekt z wyglądem mini portalu. Wykonany w barwach Stowarzyszenia Wspólnoty Samorządowej Gryf XI sprawia wrażenie powagi i przyjazności.

Banner ze slajdami najważniejszych informacji gra pierwsze skrzypce. Poniżej umiejscowione aktualności z życia Burmistrza, a także galeria realizacji, podziękowania, najnowsze wypowiedzi czytelników i kalendarium wydarzeń.

Dla Pana Burmistrza wykonaliśmy również filmy reklamowo - informacyjne.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www burmistrza polic

projekt strony www | PC Paintball Center

Dla pola paintball'owego w Krakowie, pod nazwą Paintball Center przygotowaliśmy projekt logo oraz projekt strony www.

Przygotowaliśmy charakterystyczne dla pasji wojskowych wzory maskujące zwane moro. Stanowiły one podkład pod treść właściwą. Banner prezentujący akcję z jednej z rozgrywek paintball'owych., a poniżej menu główne wraz contentem.

Obszar treści strony www podzieliliśmy na dwie kolumny, węższa zawiera kalendarium oraz galerię zdjęć z pola, szersza to artykuły i treści podstron wraz z grafikami.

Przez całą strone przewijają się elementy znane każdemu paintball'owcowi. Są to pomalowane farbą przez postrzały opony samochodowe, szereg śladów farby na ścianach oraz postacie żywcem wzięte z pola walki.

Nad stroną czuwa system cms, pozwalający na zarządzanie treścią strony www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www paintball center

projekt strony www | Pizza & Pasta Galio Nero

Tutaj prezentujemy stronę www wykonaną dla Pizzeri nazwanej Pizza & Pasta Gallo Nero. Projekt jak widać nawiązujący do słonecznej Italii jest witryną internetową włoskiej restauracji.

Treść i elementy graficzne przedstawione zostały na pergaminie, co dodało klimatu projektowi.

Dodatkowe plakietki zwane badge'ami informują o promocjach okazjonalnych, dowozie gratis czy też o promocji happy hours.

Ciekawe jest także zaprezentowanie fotografii, które nawiązują do modnego stylu vintage. Zmaltretowane, przypalone w piecu restauracji zdjęcia dodają smaku do strony www.

Strona www została okodowana przez naszych programistów i zaopatrzona w niezbędne skrypty. Jest świetnie wykonana pod względem pozycjonowaniastatycznych stron www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www pizzerii

projekt strony www | Forta logistics

Ta strona internetowa została przygotowana dla firmy Forta logistycs, trudniącej się spedycją morską, lotniczą i lądową.

Na podstawie dostarczonego przez klienta projektu strony www, opracowaliśmy profesjonalny kod html i arkusze styli css. Dodaliśmy elementy javascript i jquery.

Połączyliśmy stronę z Narodowym Bankiem Polskim co pozwoliło na wyświetlanie i odświeżanie kursów walut.

Dodatkiem są dynamicznie tykające zegary prezentujące czas w Nowym Jorku, Warszawie i Shanghaiu.

Do projektu strony www podłączyliśmy solidny i potężny system zarządzania treścią (system cms). Pozwala on na zarządzanie, modyfikowanie i dodawanie wraz z usuwaniem podstron, grafik, a także wybranych elementów strony www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www forta logistics

projekt strony www | Moja Pasja rękodzieło artystyczne

Ten projekt strony www wraz z systemem cms został przygotowany dla Aleksandry Ptasznik.

Z założenia miał być stroną informacyjną prezentującą wyroby właścicielki. Strona www prezentuje rękodzieło artystyczne, którego autorką jest właścicielka firmy moja pasja.

Unikalna biżuteria, elementy dekoracyjne, świateczne wieszadełka, a do tego wiele aniołów, to tylko niektóre z prac wykonanych przez artystkę.

Ciekawostką jest fakt, że Pani Ola przygotowała projekt graficzny strony www poprzez rysunki, wyklejanki i ręczną typografię. To najbardziej zaskakujący brief wytycznych z jakim się spotkaliśmy. Przenieśliśmy zatem całe to arcydzieło w świat cyfrowy i dodaliśmy system zarządzania treścią.

Polecamy zaglądnąć na stronę moja pasja, szczególnie w okresie przedświątecznym

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www moja pasja

projekt strony www | Wpłatomaty i opłatomaty

Wpłatomaty i opłatomaty to kolejny z projektów stron www dla firmy Kłos Nowoczesne Technologie Bankowe. Przygotowaliśmy stronę produktową dla nowych produktów firmy.

Prosta i estetyczna strona www musiała w profesjonalny sposób zaprezentować produkt i sprawić wrażenie solidności i rzetelności.

Taką stronę przygotowaliśmy. Elegancki banner prezentujący produkt, rzucający się w oczy napis z tytułem strony www, oczywiście w ciekawym liternictwie, czytelne i przejrzyste menu strony.

Specjalizujemy się w strona produktowych, takich które zawierają dokładne informacje produktowe. Nie przytłaczamy treścią, a tworzymy wygodne w nawigowaniu strony www.

Strona wpłatomatów i opłatomatów posiada nowoczesny system cms, pozwalający na wspomaganie pozycjonowania strony www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www wpłatomaty i opłatomaty

projekt strony www | Darmar doświadczenie i profesjonalizm

Ten projekt przygotowaliśmy dla firmy zajmującej się programowaniem kluczy samochodowych i systemem kluczy masterkey.

Dla naszego klienta wykonaliśmy efektowną stronę www z głównym akcentem w postaci slidera jquery. Tutaj zaprezentowaliśmy główne usługi firmy.

Dodatkiem jest menu górne opisujące dokładnie firmę, jej ofertę usług, co stanowi dodatkową metodę zapoznania się z usługami.

W zakładce kontakt zaprzęgliśmy do pracy formularz kontaktowy, dane teleadresowe oraz Google Places/Google Maps do wskazania najlepszej drogi dojazdowej do firmy.

To kolejna odsłona witryny naszego klienta. Z przyjemnością nam się z nim współpracuje.

Dodatkiem było pozycjonowanie strony www w wynikach wyszukiwania Google.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www darmar szczecin

projekt strony www | Eskapada restauracja pub

Eskapada jest jednym z naszych projektów full service. Przygotowaliśmy od logo, poprzez papier firmowy i wizytówki, aż po stronę internetową i wygląd zewnętrzny restauracji.

Ten projekt witryny miał być prosty w nawigacji dla klientów, którzy mają zamiar odwiedzić lokal. Przygotowaliśmy zatem menu, którego nie da się niezauważyć.

Strona w barwach stworzonej przez nas identyfikacji wizualnej firmy, w odcieniach kawy świetnie wpasowuje się w klimat samego lokalu i popołudniowej wizyty.

Strona posiada system aktualności, innowacyjną galerię, elegancką typografię i przejrzysty kod html.

Dodatkiem jest menu wyświatlane jako wirtualna książka. Strona internetowa jest wykonana w sposób ułatwiający pozycjonowanie.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www twoja eskapada

projekt strony www | Łupawsko dom wypoczynkowy

Miło nam zawsze gościć w naszych progach osoby prywatne chcące skorzystać z naszych usług.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy stronę internetową z niecodzienną grafiką.

Zdjęcie domu wypoczynkowego wykorzystaliśmy jako element główny strony www.

Oczywiście dodaliśmy parę elementów w zakresie fotomontażu i fotomanipulacji.

Wybrane elementy z fotografii są aktywne, po najechaniu na nie pojawiają się dodatkowe informacje. I tak, najeżdżając na znaczek pocztowy uzyskujemy dane kontaktowe, wybierając drzwi dostajemy informacje odnośnie obieku.

Największą niespodzianką jest lampa, najeżdżając na nią oglądamy cały obiekt wypoczynkowy w nocy, ze światłem bijącym z okien domu.

Oczywiście strona www posiada również menu głowne w postaci linków tekstowych nad fotografią. Jest to bardzo wygodne dla użytkowników, którzy nie chcą bawić się stroną www lecz chcą uzyskać informacje.

Podstrony witryny internetowej zawierają rzeczowe informacje wyświetlane zamiast interaktywnej fotografii domu wypoczynkowego.

Dodaliśmy również galerię przedstawiającą obiekt wypoczynkowy w czterech porach roku.

Dodatkiem do strony www był projekt logo firmowego, lekkiego zwiewnego i bliskiego naturze.

Stronę www pozycjonowaliśmy również w wynikach wyszukiwania Google.

Mamy nadzieję, że dla naszego klienta będziemy mogli zrobić jeszcze wiele.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www lupawskopattern dividerprojekt strony www lupawsko

projekt strony www | Szczeciński Monciak

Szczeciński Monciak to kolejna inwestycja naszego klienta Tembud-Bis Szut.

Przygotowaliśmy dla tej inwestycji stronę docelową zawierającą: opis inwestycji, metody finansowania, rzuty mieszkań, standard wykończenia, lokalizacę inwestycji, wizualizacje, kontakt do biura sprzedaży, informacje o inwestorach.

Strona www posiada projekt graficzny zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Również zaprojektowaliśmy tutaj logo inwestycji i inne materiały marketingowe wraz z kampanią billboardową.

Dodaliśmy także rzuty mieszkań obsługiwane przez potężny skrypt javascript.

Cała strona zaopatrzona została w system cms, który z pozwala na zarządzanie treścią witryny internetowej.

Dodatkowo pozycjonujemy stronę www w wynikach wyszukiwania w Google.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www szczeciński monciak

projekt strony www | Renovabis

Renovabis to angielska firma zajmująca się renowacją zabytków.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy pełen stylu i smaku wygląd strony www. Tradycyjne ornamenty, klasyczne liternictwo, fotografie zabytków to główne wyrazy stylistyczne strony www.

Stonowana kolorystyka pełna delikatnych szarości potęguje wyraz elegancji i solidności. Nowoczesne pokazy slajdów dopełniają delikatności strony.

Wykorzystaliśmy tutaj system cms pozwalający na zarządzanie grafiką, a także jej obróbką onlina poprzez proste narzędzia edycyjne. W łatwy sposób można także zmodyfikować pokaz slajdów czy artykuły tekstowe.

Dodatkiem jest szereg modułów odpowiedzialnych za pozycjonowanie strony www. Stosujemy, by strona sama wysyłała na przykład aktualizację sitemap, czy informowała boty o nowych treściach do indeksowania.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www renovabis

projekt strony www | Tryton

Tryton zajmuje się dostarczaniem artykułów BHP, narzędzi i maszyn spawalniczych.

Przygotowaliśmy dla Trytona unikalny projekt graficzny strony www, a także profesjonalny kod html i css. Pozwoliło to uzyskać dobrze pozycjonującą się witrynę internetową, a także profesjonalny image firmy w internecie.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w kreacji tak poważnych firm. Ważne jest dla nas, by projekty stron www, przygotowane były nie tylko pod kątem estetyki, a przede wszystkim pod kątem bycia profesjonalnym narzędziem marketingowym.

Kolejny raz udało nam się zaprezentować w estetyczny i ciekawy sposób firmę, której asortyment nie należy do najbardziej fotogenicznych.

Tymbardziej się cieszymy z faktu, że firma zamówiła u nas sklep internetowy w modelu SaaS.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www tryton szczecin

projekt strony www | Tenerife travel

Tenerife travel to mała firma organizująca wycieczki po teneryfie. Wród ofert wycieczek spotykanych na codzień jest ofertą niecodzienną.

Postanowiliśmy poprzez witrynę internetową przybliżyć użytkownikom piękno teneryfy, a także niecodzienne podejście firmy do klienta.

Wybraliśmy szereg pięknych fotografii prezentujących malownicze widoki Teneryfy. Ponieważ były one tak piękne, że szkoda było przysłaniać je tekstami i informacjami postanowiliśmy przygotować przezroczyste pola tekstowe.

Menu główne umieściliśmy nad polem tekstowym, a jego forma pozostała unikatowa jak i cała strona www.

Całość wydaje się być smacznym wakacyjnym kąskiem, któremu nie można się oprzeć.

Lubimy wyzwania, a jeszcze bardziej lubimy gdy uda nam się podołać wyzwaniom.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www tenerife travel

projekt strony www | Sopoltrad Translation & DTP - Traduction & PAO

Sopoltrad to firma zajmująca się tłumaczeniami i pracami edytorskimi tekstów oraz desktop publishingiem.

Przygotowaliśmy dla sopoltrad nie tylko stronę www, a także całą identyfikację wizualną od logo zaczynająć. Strona www w założeniu miała mieć ciekawą formę, nawiązującą do papieru i pisma. Taką też przygotowaliśmy.

Delikatne menu z pozycjami do wyboru, logo w górnym lewym rogu, zakładki w formie prawdziwych zakładek i ciekawe liternictwo.

Dodatkiem na stronie są pojęcia i ciekawostki wyświetlane losowo, a także loga partnerów i klientów.

Strona www posiada autorski cms w kilku wersjach językowych. Każda z wersji ma oddzielne linki co pozwala na efektywne pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www sopoltrad

projekt strony www | Unizeto Technologies & certyfikaty ssl w Certum

Unizeto to ogólnopolska marka z wieloletnią tradycją. Kiedyś jako zakłady informatyczne, teraz komercyjna firma. Unizeto pragnęło wprowadzić na rynek swój nowy produkt, certyfikaty ssl.

Oczywiście pomogliśmy w fakcie wprowadzania, a także pomogliśmy w zmianie wizerunku firmy. Obok prezentujemy jedną z ropozycji zmiany wizerunku. Proponowaliśmy podział oferty na trzy bloki, z czego każdy odpowiada innemu klientowi.

Dodaliśmy ikonografię i elementy aktywne w formie podpisów pod grafikami.

Menu główne w charakterze drzewa świetnie spisuje się w tego typu stronach internetowych.

Dodaliśmy oczywiście banery kluczowych projektów, szybki start, a także wydarzenia i aktualności.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www unizeto

projekt strony www | Paintball Knights

Kolejna strona www dla pola paintballowego.

Co ciekawsze na tym polu przeprowadziliśmy imprezę integracyjną wczesną wiosną.

Przygotowaliśmy kartonowo-plamiasty layout strony www. Dodaliśmy zakładki jak przyklejone na klej biurowy. Menu boczne, nietypowo, po prawej stronie wyglądające jak checklista, przyklejony button zapisz się do kanału rss. Linie oddzielające aktualności jak mazane patykiem.

Całość zamykają wszechobecni painterzy, plamy farby.

Strona posiada system cms ułatwiający edycję treści i zarządzanie galerią zdjęć. Połączyliśmy stronę z serwisem flickr, co zapewnia wirusową prezentację fotografii z pola.

Bardzo lubimy oryginalne pomysły na strony www, a jeszcze bardziej lubimy je realizować dla naszych najdroższych klientów.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www paintball knights

projekt strony www | Para textil

Paratextil to firma zajmująca się dystrybucją tekstyli. Przygotowaliśmy dla niej oryginalną stronę www w trzech wersjach językowych.

Minimalistyczne logo to tylko początek prac wykonanych dla paratextil. Strona z minimalistycznymi zakładkami prowadzącymi na podstrony zachęca do oglądania fotografii, a nie czytania treści.

Fotografie prezentujące wyroby firmy nadają stronie charakteru elegancji i smaku. Delikatne podpisy pod fotografiami opisują ofertę w prosty sposób.

Kod strony www został przygotowany w oparciu o zdobycze html i css. Przejrzystość i rzetelność zapewnia łatwe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Kochamy minimalism, lubimy gdy nasi klienci tego właśnie chcą.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www paratextil

projekt strony www | Patbox personal access terminal

Patbox personal access terminial, to nic innego jak terminal do pracy w sieci. Zwarta obudowa, brak części mechanicznych i praca wyłącznie online to tylko niektóre z jego atutów.

Dla firmy produkuącej te urządzenia przygotowaliśmy stronę www prezentującą wszystkie możliwości patboxa.

Strona posiada sześć przycisków prezentujących kolejne funkcje patboxa. Każdy z nich odsyła na podstronę z dokładną prezentacją produktu. Dodatkowo przygotowaliśmy zakładki o firmie i zakładkę danych technicznych dla profesjonalistów.

Bardzo podobał się nam projekt urządzenia, a także jego funkcjonalność.

Tak bardzo nam się spodobał patbox, że mamy go w swojej agencji, w ten oto sposób zarówno klienta jak i my jesteśmy zadowoleni z realizacji projektu.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www patbox

projekt strony www | Karczma Drewutnia

Karczma Drewutnia to kolejna zdobycz restauracyjna w naszym portfolio. Obiekt usytuowana w górach świetnie oddaje klimat dawnych lat.

Postanowiliśmy oddać choć trochę klimat panujący w karczmie. Przygotowaliśmy stronę internetową pełną elementów żywcem wziętych z lokalu.

Drewniane deski, siekiera wbita w pieniek, lampa oliwna czy wyrzeźbiona nazwa lokalu sprawiają, że człowiek czuje klimat karczmy oglądając tylko stronę www.

Fikuśne nagłowki i duża ilość fotografii dodają smaku, tej jakże indywidualnej stronie.

Zastosowaliśmy w przypadku tej strony www w pełni walidowalny kod html i arksze stylu css, sprzyja to łatwości pozycjonowania strony www w wynikach wyszukiwania Google.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www drewutnia

projekt strony www | Willa Kleopatra

Willa Kleopatra to obiekt wypoczynkowy niedaleko od centrum Wisły.

Ten leśny obiekt o starożytnej nazwie otrzymał od nas pergaminową stronę internetową.

Na rozwiniętym pergaminie umieściliśmy logo firmowe, menu podstron, a także tekst powitalny i wtopione w podkład zdjęcia obiektu.

Ta mini strona obiektu posiada galerię, cennik, formularz kontaktowy, a także strony czysto opisowe.

Niecodzienny charakter strony pozwala na zapamiętanie nazwy obiektu, co sprzyja zwiększeniu się odwiedzin w porze zimowej.

Perfekcyjny kod html i świetny arkusz css dopełniają jakość strony www.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www willa kleopatra

projekt strony www | Agatonka hodowla kotów tonkijskich

Agatonka, to strona www hodowli kotów tonkijskich.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy stronę www w dwóch wersjach językowych. Strona o niewątpliwie ciekawym charakterze jak i oryginalnej formie wizualnej prezentuje koty.

Menu jako taśma przeciągnięta przez całą szerokość strony zawiera linki do podstron. Zawarliśmy na podstronach galerię, formularz kontaktowy, a także link do bloga.

Blog posiada filtry antyspamowe i mechanizmy publikacji poprzez system cms.

Całą stroną www można w łatwy sposób zarządzać poprzez panel systemu cms.

Dodawanie zdjęć do galerii, kolejnych wpisów na blogu, zmienianie treści stron tekstowych, a także modyfikowanie menu strony www jest teraz bardzo proste i intuicyjne.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt strony www agatonka

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy