3GA - Logo

Portfolio 2012 / prezentacje multimedialne

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

prezentacja multimedialna power point | Gaik zakład przetwórstwa mięsnego

Gaik to zakład przetwórstwa mięsnego. Dla nas to nowość w marketingu, a raczej w przygotowywaniu materiałów reklamowo-marketingowych. Podeszliśmy zatem do tematu z precyzją i wizjonerstwem.

Przygotowaliśmy profesjonalną, o charakterze sprzedażowym, prezentację multimedialną dla firmy Gaik. Przedstawiliśmy w niej filozofie, misję i cel firmy oraz asortyment produktowy wędlin, mięc i kiełbas.

Całokształ ujęliśmy w formie tradycyjnej, świadczącej o kulturze i ponadczasowości marki, a także o wieloletniej tradycji. Ornamenty w tle wraz z kolorystyką typografii nadały charateru prowincjonalnego do prezentacji.

Nowoczesny krój liternictwa w połączeniu z dużymi, świetnej jakości fotografiami sprzyja wizerunkowi nowoczesności w technologii wytwarzania produktów.

Prezentacja zawiera również slajdy czysto techniczne, tak jak drugi rzut prezentacyjny opisujący metodę pakowania. Taki charakter prezetacji jest nieocenionym narzędziem informacyjno - sprzedażowym wspomagającym pracę handlowców.

Prezentacje dostarczyliśmy naszemu klientowi w kilku popularnych formatach. Jedym z nich był Microsoft Powerpoint™.

Dodalismy również prezentację w formacie PDF (ang. Portable Document Format czyli przenośny dokument formatu) do wydruku, oraz jako oddzielne slajdy JPG (ang. Joint Photographic Experts Group).

Specjalizujemy się w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych w różnych formatach i o różnych charakterach. Sprzedażowe, firmowe, handlowe i targowe. Każdą z nich przygotowujemy indywidualnie i z pasją tworzenia.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem dla Twojej firmy profesjonalnej prezentacji multimedialnej, zgłoś się do nas po bezpłatną wycene.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprezentacja multimedialna gaikpattern dividerprezentacja multimedialna gaik

prezentacja multimedialna power point | Patbox personal access terminal

Patbox, personal access terminal, jest naszym oczkiem w głowie. Z niecierpliwością oglądamy rozwój oprogramowania tego urządzenia, a także kolejnych odsłon technologicznych.

Dla naszego klienta Patbox, a także ich partnera Mesh Technologies z Danii, przygotowaliśmy multimedialną prezentację możliwości tego urządzenia.

Każdy slajd prezentacji multimedianej odsłania nową funkcjonalność, opisuje poprzez diagramy multiplatformowość i bezpieczeństwo działania.

Prezentację przygotowaliśmy zgodnie z identyfikacją wizualną firmy i oferowanego urządzenia. Zastosowana ikonografia pochodzi również z naszego studia graficznego.

Stylowa agenda pozwala szybko przejść do wybranych podrozdziałów prezentacji, a także wprowadza porządek podczas jej prowadzenia.

Cieszymy się, że możemy mieć swój skromny udział w tak innowacyjnym projekcie, skupiającym kilka firm i wieloosobowe zespoły czuwające nad powodzeniem prac.

W naszej ocenie prezentacja multimedialna przygotowana przez naszych specjalistów jest świetnym narzędziem służącym do promocji rozwiązania technologicznego,a także wspomagającym sprzedaż przez przedstawicieli handlowych i dystrybutorów.

Zastosowane przez nas animacje, wejścia i ciekawa typografia z pewnością uatrakcyjniają cały projekt. Wiemy, że zastosowanie nowoczesnych form przekazu stanowi cegiełkę w budowli sukcesu.

Przygotowując tą prezentację, skupiliśmy się na każdym slajdzie, by przekaz merytoryczny był jasny i przemawiał do klientów. Znani jesteśmy z tego, że nasze projekty nie tylko dobrze wyglądają, a przede wszystkim działają.

Tworzymy narzędzia marketingowe, które mają pomogac firmie w osiąganiu zamierzonych celów.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprezentacja multimedialna patboxpattern dividerprezentacja multimedialna patbox

prezentacja multimedialna power point | LastMile

Ponieważ obsługujemy wiele firm w zakresie działań marketingowych i dostarczamy wiele narzędzi marketingowych w postaci różnorakich materiałów marketingowych, drukowanych i działań cyfrowych, często wykonujemy dodatkowe prace dla naszych stałych klientów.

Tak było w przypadku firmy LastMile. Dla naszego klienta przygotowaliśmy wiele prezentacji, ostatnia jest obok, a racze ułamek jej slajdów.

Celem stworzenia tej prezentacji było przedstawienia asady funkcjonowania całego rozwiązania FTTx, z zastosowaniem wszystkich produktów firmy jak optical access switch, triple play ftth solution, provisioning system. Całość daje rozwiązanie PeerToPeer.

Postanowiliśmy przygotować kilkadziesiąt diagramówi wiele schematów, również czysto technicznych dla informatyków i czysto ekonomicznych dla grup finansowych.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprezentacja multimedialna last mile fttx network

prezentacja multimedialna power point | Laserbox™

Laserbox™ na dobre zagościł w naszym studiu, zresztą dystrybutor jakim jest firma Mactel obiecał nam podarować jednego do działań wewnątrz agencji :) Obiecał nam podczas rozmów na tematy przygotowywanej prezentacji handlowej jaką przygotowywaliśmy dla niego.

Nasz klient otrzymał wysokiej klasy narzędzie marketingowe jakim była multimedialna prezentacja handlowa. Szereg slajdów było wielokrotnie zmienianych podczas realizacji, bo chcieliśmy dostarczyć jak najlepszy produkt.

Prezentacja zwierała szereg gafik wykonanych wcześniej dla firmy Mactel przez nasze studio graficzne, były to między innymi przdstawione tutaj ikonki trzech mediów: telewizji, telefonii i internetu.

Szereg informacji merytorycznych przygotowaliśmy na podstawie nadesłanych materiałów przez klienta.

Prezentacja nie była przegadana, lecz treściwa i zwięzła.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprezentacja multimedialna last mile fttx network

prezentacja multimedialna | Tembud-bis szut & Lechbud

Zamieszkani.pl to jedna z aplikacji webowych, którą szczerze polecamy wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy zestaw kilkunastu odcinków screencastów opisujących drobiazgowo funkcjonalności aplikacji.

Będąc pod dużym wrażeniem działania aplikacji staraliśmy się z niezwykłą starannością i dokładnością przekazać widzom jakość wykonania i sposób działania serwisu.

Dodaliśmy do filmu wiele zbliżeń, rozmyć, wejść. Przygotowaliśmy setkę linijek napisów wspomagających i wyświetlanych w efektowny sposób. Opracowaliśmy specjalnie dla naszego klienta nowe metody animacji i nowe efekty, które wykorzystaliśmy do cna.

Na samym końcu starannie dobraliśmy ścieżkę dźwiękową do tutorialu video i podłożyliśmy głos lektora. Mamy nadzieję, że wyszło interesująco :)

Sprawdź naszą ofertę

prezentacja multimedialna | IPartner

iPartner to klient dostarczający szereg usług telekomunikacyjnych swoim klientom. Do najpopularniejszych należy dostarczanie internetu, telefonii, a także projekty i realizacja sieci telekomunikacyjnych i teleinfromatycznych.

W związku z przygotowanym rebrendingiem, a także nową księgą identyfikacji wizualnej, którą możesz zobaczyć w dziale portfolio i case study, przygotowaliśmy animacje promocyjne prezentujące oferowane działania firmy iPartner.

Są to króciutkie animacje, które mają w szybki sposób uzmysłowić potencalnemu klientowi kompleksowość obsługi przez firmę.

Prezentacja animacji odbyła się na regionalnych targach przedsiębiorców w Policach. Odtwarzana była na dużych telewizorach multimedialnych.

Przygotowane zostały trzy animacje. Każda z nich prezentowała inne zagadnienie i inna kategorię usług oferowanych przez firmę.

Były to między innymi kompleksowe obsługi dostarczania internetu drogą radiową, a także oferta projektu i wdrażania kompleksowego sieci intranetowych i sieci domowych w nowo wybudowanych lokalach.

Serdecznie polecamy zapoznanie sie z tymi animacjami, ponieważ w prosty sposób prezentują możliwości pracy firmy iPartner.

Animacje wykonaliśmy w technologii flash, a eksportowaliśmy ją do wielu formatów video, łącznie z HD 720p. Umożliwia nam to nasza technologia stosowana przy renderingu filmów video.

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem filmu reklmowego, prezentacji multimedialnej czy tutorialu video zgłoś się do nas po bezpłatną wycenę Twojego filmu już dziś

Sprawdź naszą ofertę

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy