3GA - Logo

Portfolio 2012 / portale internetowe

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

projekt portalu internetowego | Deprojektor gotowe projekty na sprzedaż

Deprojektor to portal internetowy pozwalający na zakup gotowych projektów stron www, logotypów czy szablonów aukcji allegro w rozsądnej cenie. Za jednego smsa mam dostęp do wybranego projektu strony www czy innej kreacji internetowej i nie tylko.

Deprojektor ujął nas swoją nazwą, przygotowaliśmy zatem coś godnego dal tego brandu. Projekt portalu internetowego charakteryzuje się klasyczną formą, przejrzystością i niecodziennymi barwami. Przydymiona czerień i brąz wraz z jasną kawą, to barwy przewodni portalu. Klasyczne liternictwo, ciekawa ikonografia, a także wesoły banner prezentujący sample to wyraz jaki chcieliśmy nadać deprojektorowi.

Portal zintegrowany został z platformą dotpay i systemem mikropłatności sms. Panel zarządzający jest niebywale prosty i co najważniejsze autorskiej produkcji. Można łatwo wysłać wiadomośc do zarejestrowanych użytkowników, sprawdzić statystyki czy zarządzać projektami do sprzedaży.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy deprojektor

projekt portalu internetowego | Sarpsborg polacy w Norwegii

Sarpsborg to jeden z portali internetowych przygotowanych dla wirtualnej skandynawii, firmy z kilkuletnią tradycją w publikacjach internetowych o tematyce skandynawii.

Przygotowaliśmy zestaw portali, a ten jest jednym z pierwszych. Portal wykonany został według najnowszych trendów designu i technologii. Czytelne menu rozwijalne, grafika i tekst najważniejszych wiadomości dnia, atrakcyjna forma przedstawienia pogody, to główna część portalu.

Poniżej przygotowaliśmy zestaw artykułów z miniaturkami oraz galerię zdjęć z flicr, wpisy z facebooka, najnowsze komentarze użytkowników, filmy video z youtube i vimeo oraz kursy walut.

Portal stał się nieocenionym narzędziem informacyjnym dla Polaków mieszkających w Norwegii i tych chcących tam wyjechać. Atutem jest serwis ogłoszeń pracy i forum dla Polaków.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy sarpsborg

projekt portalu internetowego | PCPR Przasnysz

Dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przygotowaliśmy portal informacyjny.

Portal powstał na życzenie klienta na silniku open source joomla. Tworzymy bowiem portale interntowe również na gotowych rozwiązaniach open source. Atutem ich jest liczebność modułów dodatkowych i popularność wśród domorosłych webdeveloperów.

Skromny portal internetowy ma za zadanie dostarczać niezbędnych informacji w regionie.

Przyjazny banner, delikatna kolorystyka, elementy menu, bannery i typografia, wszytko delikatne i proste by nie odwracać uwagi czytelników od tego co najważniejsze, treści informacyjnych.

Projekt powstał w rekordowym tempie, zaczęliśmy od projektu graficznego, potem klient poprosił o system cms, joomla. Zaimplementowaliśmy zatem projekt jako szablon joomla portalu internetowego.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy pcpr przasnysz

projekt portalu internetowego | Szkolenia Branżowe

Szkolenia branżowe to portal internetowy wykonany przez nas na bazie autorskiego systemu cms.

Grafika strony www miała w łatwy sposób oddawać charakterystykę portalu jaką są szkolenia wielobranżowe. Podział na flotę, transport i logistykę, przemysł i magazyniwanie oraz nieruchomości miał w łatwy sposób umożliwić przejście do interesującej nas kategorii.

Wszystkie moduły, w pełni zarządzalne, informują o nowościach w szkoleniach, najnowszych kursach.

Dodatkiem jest integracja z portalem GoldenLine umożliwiająca zarezerwowanie spotkania.

Portal internetowy otrzymał od nas jeszcze logo, którego nie pokazaliśmy na projekcie, a który znajdziesz w naszym portfolio kategoria logo

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy szkolenia branżowe

projekt portalu internetowego | Wirtualne Oslo

Wirtualne Oslo to portal internetowy dla Polaków mieszkających w Oslo. Kolejny portal www dla Wirtualnej Skandynawii.

Przygotowaliśmy go w oparciu o wcześniejszą współpracę z naszym klientem przy przygotowywaniu innych portali internetowych.

Ciekawe liternictwo, widoczne menu, slajdy najnowszych wiadomości z miniaturkami graficznymi i tekstem, galeria najnowszych zdjęć, integracja z facebookiem, blipem oraz kursy walut, to najważniejsze z modułów przygotowanych dla naszego klienta.

Panel administracyjny pozwala na łatwe zarządzanie treściami, galeriami, newsletterem, a także umożliwia pomocne pozycjonowanie portalu internetowego.

Ciekawostką jest fakt, że odwiedzający mogą logować się do potalu dzięki danym z facebooka.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy wirtualne oslo

projekt portalu internetowego | TVK Telewizja Kłodzka

Ten portal internetowy powstał w ramach współpracy barterowej z telewizją kłodzką, największą zresztą telewizją ziemii kłodzkiej.

Przygotowaliśmy portal internetowy o nowoczesnych elementach specjalnie dla telewizji. Dedykowny player filmów, integracja z serwisami takimi jak youtube, vimeo i podobnymi. Artykuły multimedialne to cechy jakie powinna posiadać telewizja w swoim portalu www.

Dodaliśmy możliwość zarządzania reklamami internetowymi, zgłoszeń do redakcji online, wyświetlanie dat i kalendarium, a nawet imienin.

Portal posiada wiele innowacyjnych elementów, które w naszej ocenie podnoszą jego atrakcyjność, a także świadczą o nowoczesności telewizji.

Dla firmy wykonaliśmy również lifting logo.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy telewizja kłodzka

projekt portalu internetowego | Instalki

Instalki.eu to portal z oprogramowaniem na różne platformy informatyczne.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy unikalny projekt graficzny portalu internetowego oraz logo firmowe.

Portal posiada kategorie systemów operacyjnych, windows, linux, mobile, mac oraz zakładkę nowości. One przekierowuja do podstron serwisu. Projekt załadał zupełnie inne wyglądy podstron systemowych niż strona główna, dzieki temu można mówić tutaj o mikroportalach wewnętrznych.

System zarządzania portalem pozwala na aktualizację danych, plików i informacji, a także pozwala na zarządzanie zarejestrowanymi użytkownikami, wysyłaniem wiadomości cyklicznych w postaci newslettera.

Projekt powstał w dwóch wersjach językowych, z czego głównym jest język polski.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy instalki eu

projekt portalu internetowego | Clubbing Szczecin

Clubbingszpl to najbardziej popularny portal imprezowy Szczecina. Z wielką przyjemnością więc przygotowaliśmy jedną z odsłon tego portalu internetowego.

Prezentujemy tutaj jedną z naszych realizacji dla clubbingszpl, ponieważ ta mocno wbiła nam się w pamięć.

Przygotowaliśmy portal internetowy z prawdziwego znaczenia. Moduły imprez promowanych, polecanych, zakup biletów online, blogi artystów i redaktorów portalu. Setki grafik i animacji.

Szata graficzna nawiązująca do imprez, zmieniająca się w zależności od podstrony.

Kolorowa typografia , efekty przezroczystości, tysiące badgów, kolorowe slajdery z informacjami. Napakowaliśmy efektami portal internetowy, że przypominał jedną z imprez clubbingowych.

Wykorzystaliśmy szereg nowoczesnych skryptów jquery na potrzeby uzyskania niepowtarzalnej atmosfery projektu.

Jako silnik w każdej odsłonie używaliśmy innego, tak by ewoulować z każdym kolejnym projektem.

Klientowi zależało na idealnej indexacji portalu w wynikach wyszukiwania Google, a także łatwym pozycjonowaniu.

Nasze działania w zakresie przygotowywania kodu portalu sprowadziły się do dogłębnej analizy elementów pod kątem przyjazności dal wyszukiwarek.

Przyjazny panel administracyjny pozwala na łatwe zarządzanie użytkownikami, newsletterem, dokonywanie wpisów na blogach, edycji imprez i tworzeniu kalendarium imprez.

Efektem jest długofalowa współpraca przy tworzeniu kolejnych portalu związanych z clubingiem, rozrywką, muzyką i kulturą.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy clubbing szczecin plpattern dividerportal internetowy clubbing szczecin pl

projekt portalu internetowego | Impreski

Impreski.pl to kolejny portal imprezowy dla lokalnych użytkoników.

Tym razem nasz klient chciał byśmy przygotowali projekt graficzny portalu internteowego i dostarczyli w formie pliku psd (Adobe Photoshop) z poukładanymi warstwami i opisem dla koderów.

Przygotowaliśmy awangardowy projekt portalu internetowego z krzykliwymi, imprezowymi kolorami. Żarówiasty róż, zieleń w odcieniu chartreuse z pewnością przemawiają do młodzieży.

Dodaliśmy kalendarium oraz miejsce na bannery reklamowe z wyświetlaniem rotacyjnym i liczarką wyświetleń.

Klient otrzymał profesjonalny projekt wykonany z szczególną dbałością o detale.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy impreski pl

projekt portalu internetowego | Persona agencja pracy

Agencja pracy persona to nietypowy dla nas projekt portalu internetowego. Nie jest to powiem portal z ogłoszeniami pracy lecz portal łączący pracowników z pracodawcami.

Portal dzieli się na strefę niezalogowaną i zalogowaną, gdzie treść tej drugiej musimy zachować w tajemnicy.

Projekt graficzny powstał według konkretnych wytycznych dostarczonych przez klienta. Mieliśmy bardzo niewielkie pole do własnej inicjatywy. Jak widać takie projekty też wykonujemy dla naszych klientów.

Na załączonym obrazie widać jak niewiele firma oferuje dla osób niezarejestrowanych.

Dodatkiem do portalu pracy była pełna ikonorafia dedykowana dla pracodawców i pracowników.

W początkowej fazie projektu wyposażyliśmy portal w system cms na licencji open source.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy persona agencja pracy

projekt portalu internetowego | Dobra Inwestycja programy inwestycyjno-oszczędnościowe AEGON

Dobra Inwestycja to portal internetowy o programach inwestycyjno-oszczędnościowych firmy aegon.

Dla naszego klienta wykonaliśmy typowo biznesowy portal internetowy. Finansowy banner, menu tekstowe, sidebar z menu pomocniczym z hierarchią drzewa, tonacja graficzna to barwy błekitu i granatu, charakterystyczne dla branży finansowej.

Dodaliśmy również akcenty personalne w postaci podpisu właściciela portalu internetowego oraz podstrony opisującej jego osobę wraz z jego osiągnięciami.

Wszystkie informacje są łatwe do edycji poprzez panel administratycjny. Pozwala on między innymi na edycję tekstu, dodawanie i zarządzanie grafikami, modyfikowanie menu oraz zarządzanie modułami do pozycjonowania portalu internetowego.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy persona agencja pracy

projekt portalu internetowego | Wirtualna Skandynawia

Wirtualna Skandynawia to klient posiadający w swej ofercie około 10 portali miejskich związanych z miastami skandynawskimi.

Wirtualna Skandynawia to także portal internetowy, główny, skupiający wszsytkie portale miejskie w jednym miejscu. Portal ten posiada łącznik na bazie kanałów rss rozsyłający do portali miejskich wiadomości przeznaczone tylko dla ich regionu.

Projekt graficzny portalu jest niezwykle estetyczny i przejrzysty. Nie ma tutaj zbędnej ornamentyki, zresztą jak w stylu skandynawskim zazwyczaj to jest.

Koncertem strony jest główny banner, a także boczna reklama i artykuł sponsorowany. Przejrzyste menu odnosi do wszytkich podstron, poukladanych tematycznie. Portal posiada wiele pól reklamowych dla wydawców zainteresowanych reklamą w serwisie.

Zintegrowaliśmy portal z facebookiem, twitterem, blipem, flickr vimeo i youtube.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy wirtualna skandynawia

projekt portalu internetowego | Wirtualny Sztokholm

Wirtualny Sztokholm to najnowszy z realizacji dla wirtuanej skandynawii portal miejski. Tak jak pozostałe serwisy informacyjne, sztokholm posiada sporo miejsc reklamowych, artykuł sponsorowany.

Do portalu dodaliśmy moduły odpowiedzialne za pogodę, kursy walut, wpisy na facebooku, twitterze, flickr, galerii nowych zdjęć, video filmów, wyświetlania najnowszych wpisów na forum skandynawii, najnowsze ogłoszenia o pracę i wiele innych niezbędnych do prowadzenia serwisu internetowego.

Portal zintegrowaliśmy z innymi portalami skandynawiskimi, dodaliśmy możliwość logowania poprzez dane z facebook'a, połączyliśmy z twitterem i wpisy pojawiają się automatycznie również tam, jak i na facebooku. Dodaliśmy także zarządzanie galeriami na flicr.

Najważniejszymi modułami jednak były te od kontroli pozycjonowania portalu internetowego.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerportal internetowy wirtualny sztokholm

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy