3GA - Logo

Portfolio 2012 / marketing, działania marketingowe, strategie marketingowe

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

social media marketing | Carmen facebook fanpage

Dla firmy Carmen producenta i dystrybutora armatury łazienkowej, mebli łazienkowych, a także podłóg drewnianych i kamieni, przygotowaliśmy plan kampanii marketingu wirusowego, marketingu społecznościowego i szeptanego.

Kampania marketingu społecznościowego została przygotowana jako zarys działań marketingowych na portalu facebook w oparciu o firmowy fanpage z asortymentem firmy.

Starannie dobrana grafika fanpage oraz ekspozycja treści i zawartość w postaci krótkich filmików reklamowo-instruktażowych miała w swym zamierzeniu podnieść świadomość marki wśród potencjalnych klientów, a także zmienić nieco wizerunek firmy na zgodny ze stworzonym również przez nas nowych brandem i nowym brandclaimem.

Przygotowana kampania zawierała publikację viral video poprzez youtube i vimeo, a także fotografie wnętrz poprzez portal flickr.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividermarketing społecznościowy facebook fanpage carmen

projekt mockup page | Your website center

Your website center to kolejny projekt marketingu przy użyciu narzędzi SEM (ang. Search Engine Marketing).

Prezentowane rozwiązanie stanowi landing page, czyli stronę przechwytującą pojawiającą się po kliknięciu w reklamę kontekstową czy graficzną.

W tym wypadku mamy doczynienia możliwością szybkiej rejestracji poprzez formularz online w systemie umożliwiającym dołączenie do grupy osób chcących zarabiać na prowadzeniu strony www.

Przejrzysty design, treściwa forma, a także uwypuklenie kluczowych elementów mających zachęcić do przyłączenia się do systemu stanowią niewątpliwy atut tej strony typu mockup.

Projekt zakładał wygodną nawigację, brak możliwości wyjścia ze strony i nacisk na konwersję na klienta.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt mockup page

projekt mockup page | Automatic income system

Automatic income system jest kolejnym projektem strony przechwytującej współpracującej w kampanii SEM (ang. Search Engine Marketing).

Przygotowany na potrzeby nowoczesnego systemu automatycznego zarobkowania projekt mockup page stał się niewątpliwie jednym z dłuższych projektów strony internetowej zachęcającej do przyłączenia się do programu zarobkowego.

Mnogość ekranów jakie przewijają się poprzez całą stronę i stanowiących unikalną treść dość agresywnie nakłaniającą do wyboru właśnie tego rozwiązania była trudnością, którą udało nam się pokonać. Efektem jest bardzo przejrzysty layout zawierający multum informacji związanych z owym programem, a ilość treści dzięki ciekawemu sposobowi rozłożenia nie przytłacza odwiedzających i spełnia powierzone jej zadanie.

Mockup page stworzona została by zwiększyć konwersję kampanii SEM.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt mockup page

projekt infografiki | ATS Anna Stankiewicz

Dla naszego klienta, znanej na rynku norweskim firmy zajmującej się obsługą podatkową podmiotów gospodarczych i osób prywatnych, ATS Anna Stankiewicz, przygotowaliśmy serię infografik pomocnych przy rozliczeniach podatkowych.

Cała seria zamknięta została w stylu graficznym tożsamym z identyfikacją wizualną firmy. Ujednolicone barwy, charakterystyczne dla ATS Anna Stankiewicz na pierwszy rzut oka kojarzą się z naszym klientem.

Seria składała się z pięciu olbrzymich infografik zawierających piękną typografię, ciekawy wydźwięk graficzny, estetyczne piktogramy oraz wspaniale dobrane schematy logiczne i diagramy.

Całość wykonana została w ramach działań marketingu szeptanego i marketig wirusowego. Kampanie prowadzone były w portalach społecznościowych Facebook oraz Google Plus. Dodatkowo wykonaliśmy pozycjonowanie strony www zawierającej zbiór wszystkich infografik na zupełnie nowej domenie, a także rozpropagowaliśmy treść infografik pośród starannie dobranego targetu.

Efektem kampanii był wzrost odwiedzin na stronie firmowej ATS, poprawienie tożsamości marki i rozpoznawalności marki, a także zwiększenie zainteresowania obsługą podatkową w Norwegii.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt infografiki rozliczenia podatkowe

projekt mailingu | Mactel zaproszenia targowe

Dla naszego klienta, firmy Mactel, przygotowaliśmy z okazji targów krajowych mailing reklamowo-informacyjny.

Mailing miał w swych założeniach stanowić podstawową formę zakomunikowania o wystawie targowej firmy oraz zapraszać potencjalnych klientów do odwiedzin stoiska.

Aby jak najszybciej poinformować o rodzaju imprezy, branży firmy oraz zaprezentować przesłanki mówiące o nowoczesności, przyszłości technologii światłowodowych, ważnym było przygotowanie unikalnego projektu graficznego, który poprzez krótką formę mógłby przekazać te odczucia odbiorcom.

Oprócz przygotowania projektu oraz dostosowania oprogramowania do wysyłania do bazy potencjalnych odwiedzających zajęliśmy się także oprawą graficzną całej imprezy targowej dla firmy mactel oraz obsługi stoiska targowego, które ulokowane zostało w hali targowej.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt zaproszenia targowe

projekt landing page | ATS Anna Stankiewicz kampania Google Adwords

Zajmując się w kompleksowy sposób prowadzeniem kampanii Google AdWords tworzymy także na potrzeby tych kampanii strony przechwytujące typu Landing Pages.

Prezentowane projekty są jednymi z wielu landing pages przygotowanymi dla naszego klienta, firmy ATS Anna Stankiewicz.

Przygotowane przez nas strony docelowe miały na celu nakłonić odwiedzającego do podjęcia konkretnych akcji związanych bezpośrednio z metodą tworzenia konwersji na klienta.

Wśród najczęściej przygotowywanych akcji do podjęcia było wypełnienie interaktywnego formularza online, który wysyłał dokładne informacje na dedykowany adres e-mail firmy ATS Anna Stankiewicz.

Pojawiały się także projkety landing pages, które miały pozwalać na kliknięcie adresu email, który uruchamiając klienta poczty internetowej umożliwiał napisanie wiadomości do firmy.

Porjekty zostały przygotowane w dedykowny sposób, zależnie od rodzaju kampanii czy grupy reklam Google AdWords. Unikalny styl graficzny, czytelność i przejrzystość formy z pewnością stanowią atut projektów.

Uwydatnienie kluczowych treści stanowiących Call to Action (ang. tł. nawoływanie do podjęcia działania), a także jasno objaśnione działania ofertowe firmy pozwalały na uzyskanie wysokiego wskaźnika konwersji.

Różnorodność przygotowanych projektów stron przechwytujących z pewnością pozwoliła na łatwe obliczenie jakości oraz umożliwiła przeprowadzenie testów typu A/B.

Strony landing page przygotowane zostały także na specjalne akcje promocyjne w okresach pozwalających na przeprowadzenie szybkiej kampanii.

Tego typu akcje przeprowadziliśmy przy okazji rozliczeń rocznych czy odwołań od podatków. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy zestawy reklam oraz stron przechwytujących pozwalających na zmaksymalizowanie efektywności promocji.

Jak widać na prezentowanych przykładach stron przechwytujących i generujących konwersję z odwiedzającego na klienta, przygotowaliśmy szerokie spektrum stylistyczne, a także uwypukliliśmy przyciski typu: napisz teraz, zadzwoń, wypełnij formularz. Dodatkiem do całej kampanii reklamowej był szereg bannerów reklamowych i promocyjnych typu tekstowego, a także graficzne statyczne i animowane w technologii flash.

Kampanię przeprowadziliśmy na zasadach marketingu wyszukiwarek SEM w systemach Google AdWords oraz Facebook Ads. Codzienna optymalizacja, dostosowywanie słów kluczowych, a także kreacja nowych reklam i kampanii zapewniła efektywny całokształt naszych działań marketingowych.

Do pełni sukcesu kampanii dodaliśmy strategię działań i przeprowadziliśmy wybrane przez naszego klienta akcje marketingu wirusowego w portalu Facebook oraz Google+. Te akcje dopełniły działania SEM (ang. Search Engine Marketing).

Aby wyrównać w stosunku do PPC (ang. Pay Per Click) działania SEO (ang. Search Engine Optimization), dostarczyliśmy szereg strategicznych ruchów wzmacniających pozycję strony www na wybrane słowa kluczowe w wynikach oraganicznych wyszukiwarki Google i Bing.

tak dobrany zakres prac marketingowych zapewnił wyjątkowo efektywną kampanię i prowadzony w określonym czasie przyczynia się do zwiększenia sprzedaży towarów i usług firmy.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt landing page google adwordspattern dividerprojekt landing page google adwordspattern dividerprojekt landing page google adwordspattern dividerprojekt landing page google adwordspattern dividerprojekt landing page google adwordspattern dividerprojekt landing page google adwords

projekt mailingu reklamowego | Cellco

Dbając o marketing i podwyższenie świadomości oferty produktowej firmy Cellco, przygotowaliśmy dla naszego klienta mailing reklamowy.

Prezentowany projekt stanowi podstawowe narzędzie w komunikacji elektronicznej pomiędzy zainteresowanymi osobami, a działem sprzedaży.

Przygotowany mailing składał się z unikalnego szablonu newslettera produktowego, umożliwiającego łatwe wstawianie produktów, opisów i treści tekstowych.

Dodatkiem były przejrzyście usytuowane w projekcie dane teleadresowe oraz atrakcyjne grafiki promocyjno-reklamowe.

Estetyczny i minimalistyczny projekt mailingu internetowego świetnie komponował się z przyjętą przez firmę Cellco identyfikacją wizualną.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt mailingu cellco

projekt maila firmowego | Cellco

Dla naszego klienta, firmy Cellco, oprócz przygotowania reklamowo-promocyjnego mailingu, stworzyliśmy także przejrzysty szablon wiadomości email wysyłany z konkretnymi specyfikacjami produktu w formie PDF.

Jest to kolejny etap email marketingu przygotowanego dla firmy Cellco.

Surowy w swej formie, czysty i funkcjonalny szablon wiadomości email jest podstawowym i wygodnym narzędziem rozsyłania zainteresowanym osobom szczegółowych informacji o ofercie produktowej firmy.

Dodana funkcjonalność pobierania po linkach wewnątrz wiadomości, a nie przesyłania jako załącznik zapewnia dotarcie wiadomości i nie wylądowanie w skrzynce spam lub odrzucenie z powodu zbyt dużego załącznika. Zabiegi te są niezbędne w przypadku olbrzymich dokumentacji wysyłanych przy pomocy wiadomości email

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt mailingu cellco

projekt newslettera | Eurostep

Dla firmyEurostep, producenta posadzek i nawierzchni syntetycznych przygotowaliśmy kampanię email marketingu.

Przygotowane zostały zestawy szablonów wiadomości email, stanowiących newsletter firmowy rozsyłanydo potencjalnych klientów cyklicznie.

Elegancka i nowoczesna forma, pełna kolorystycznie ciekawych fotografii produktów, a także starannie dobranych treści merytorycznych miała przyciągać uwagę potencjalnych klientów i zapraszać do zapoznania się z nowościami oferowanymi przez naszego klienta.

Zestaw newsletterów zawierał najnowsze produkty, metodykę stosowania, a także zakres możliwości użycia w konkretnych obiekatach i sytuacjach. Dodaliśmy atrakcyjne zdjęcia gotowych, przykładowych realizacji.

Wkomponowanie w projekt zdjęcia kobiety-inżynier będącego jednocześnie linkiem do pytań do eksperta ożywiło i spersonalizowało wiadomość email.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt newslettera eurosteppattern dividerprojekt newslettera eurosteppattern dividerprojekt newslettera eurostep

projekt newslettera | Mellody Yachts

Na potrzeby kampanii reklamowej Mellody Yachts, przygotowaliśmy unikalny projekt newslettera informacyjnego.

Eleganckie, yachtingowe barwy granatu i bieli, dozowana forma pasków granatu wraz z atrakcyjnymi fotografiami i ciekawą typografią stanowiły podstawę projektu newslettera.

Dodaliśmy ciekawe nagłówki, boczny pasek z informacjami dodatkowymi i skrótem wydarzeń. W widocznym miejscu umieścilismy emblemat informujący o wyniku oceny yachtu z 2010 roku.

Całość rozpoczyna się poprzez gustowny i luksusowy znak firmowy Mellody Yachts.

Szablon mailingu przygotowany został do łatwej adaptacji tygodniowej, łatwej zmiany treści i podmianie fotografii, tak by dział marketingu firmy mógł wyjątkowo szybko i sprawnie przygotować następne wiadomości i rozsyłać cyklicznie do zainteresowanej grupy klientów.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt newslettera mellody yachts

projekt newslettera | Gamepad

Dla firmy GamePad wykonalimy wiele projektów, począwszy od samego logo i rebrandingu, a skończywszy na podstawowej metodzie promocji jaką jest email marketing.

Na potrzeby akcji marketingowej mającej na celu zwiększenie sprzedaży serwerów prywatnych w Warsaw Data Center, przygotowaliśmy ciekawy projekt mailingu reklamowego.

Nowoczesne serwery, zimna oprawa graficzna, ponieważ jest to mailing przygotowany na okres zimowo-świąteczny, to tylko niektóre z widocznych obok cech projektu.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerprojekt newslettera gamepad

gadgety reklamowe | Cellco

Dla naszego klienta, firmy Cellco, przygotowaliśmy także zestaw gadżetów promocyjnych, służących jako "wziątki" targowe, a także komunikację brandową pracowników.

Aby jak najlepiej zaprezentować markę firmy opracowaliśmy unikalne spinki do garniturów z wygrawerowanym laserowo logo firmowym.

Taki gadget reklamowy z pewnością nie umknie uwadze odwiedzającym stoisko targowe firmy podczas imprez targowych krajowych i międzynarodowych.

Dopełniając dobór gadżetów reklamowych do akcji marketingowej firmy wybraliśmy czerwone parasole z nadrukiem logo.

Tak ciekawy gadżet reklamowy jest wyjątkowo praktyczny, a przede wszystkim w sposób wirusowy "sprzedaje" wizerunek firmy pośród innych ludzi.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividergadget reklamowy cellco

gadgety reklamowe | LastMile

Dla firmy LastMile, zajmującej się nowoczesnymi technologiami światłowodowymi przygotowaliśmy niecodzienną formę gadżetu reklamowego.

Opracowaliśmy wygląd i branding firmowych pendrive'ów czyli pamięci przenośniej USB.

Elegancka, skórzana obudowa pamięci z pewnością świadczy o prestiżu i rzetelności firmy, a także jej ugruntowanej pozycji rynkowej.

Aby wykorzystać tak ciekawy gadżet opracowaliśmy także prezentację multimedialną z autostartem i umieściliśmy ją jako predefiniowany start na pendrive'ach.

Takie działanie marketingowe pozwala na łatwe rozprzestrzenianie się prezentacji firmy i jej oferty usługowo-produktowej.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividergadget reklamowy lastmile

projekt kartki świątecznej | LastMile

Newsletting i email marketing to nie tylko wysyłanie kart produktowych czy informacji o promocjach.

W przypadku firmy LastMile, a także innych kluczowych klientów agencji marketingowej 3GA, przygotowaliśmy projekt kampanii email marketingu będącej tylko i wyłącznie rozsyłką życzeń świątecznych do osób odwiedzających stale stronę www klienta, a także będących potencjalnie zainteresowanymi ofertą firmy.

Kilogram artyzmu wraz z techniczną obudową urządzenia Laserbox™ stanowią główny koncert projektu. Stonowane życzenia w kilku wersjach językowych stanowią dopełnienie projektowe.

Rozsyłanie życzeń świątecznych jest dobrym sposobem na rozpoczęcie akcji mailingowych, zwłaszcza po dłuższej ciszy w komunikacji.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividermailing świateczny lastmile

projekt newslettera | Oldtimers

Dla naszego klienta, Oldtimers Club, przygotowaliśmy uniwersalny szablon newslettera firmowego.

Przygotowany przez nas szablon email pozwala na łatwą zmianę treści tektowych, dodanie linka filmowego, a także przekierowanie zainteresowanych do wybranych działów strony internetowej poprzez linki poziome stanowiące menu główne.

Ciekawy i charakterystyczny banner reklamowy, duży przycisk call to action (ang. nawoływanie do podjęcia akcji) stanowią koncert projektu.

Newsletter wychodził cyklicznie, prezentując najświeższe informacje o wydarzeniach klubu, takie jak zloty, nowi członkowie, karty rabatowe itp.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividernewsletter firmowy lastmile

projekt newslettera | RPG Shop

Na potrzeby sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą online asortymentu dla graczy RPG, przygotowaliśmy ciekawy projekt email marketingu.

Rozsyłany do określonej grupy użytkowników mailing reklamowy miał informować o unikatowości oferty sklepu.

Atrakcyjna forma wizualna, listing kategorii produktowych z odnośnikami do sklepu internetowego oraz jasno określone atuty sklepu wraz z gwarancją najniższych cen miały zainteresowac odbiorców i zaprosić do wizyty sklepu internetowego.

Projetk w ciemno ziemistych barwach, przeplatany złociśtym błyskiem świetnie wpasowywał się w klimaty tworzące magię gier RPG.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividernewsletter firmowy rpg shop

projekt kartek światecznych | Comparex

Dla firmy comparex pc-ware group, mieliśmy przyjemność przygotować projekty kartek świątecznych.

Nowoczesne, pełne światła i impulsów świetlnych projekty prezentowały firmę jako nowoczesną korporację stawiającą nowoczesne it na czele oferty.

Delikatne linie symbolizujące wiązki informacji, przenikające wszędzie elementy kubików w półprzezroczystościach, flary świetlne budujące nowoczesną choinkę świąteczną, a także stonowane życzenia świąteczne z pewnością przypadły do gustu odbiorcom.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividermailing świąteczny comparexpattern dividermailing świąteczny comparex

obsługa targowa Berlin ECOC | LastMile network of the future

Dla firmy LastMile przeprowadziliśmy szereg skomplikowanych i zróżnicowanych działań marketingowych.

Jedną z kluczowych usług wykonywanych przez długi czas na rzecz naszego klienta była obsługa targowa międzynarodowa i krajowa.

Na podstawie profesjonalnie przygotowanego planu targowego i kalendarza imprez przygotowaliśmy zestawy stoisk targowych, ścianki targowe i systemy wystawiennicze.

Nasza praca jednak nie stanowiła jedynie przygotowania stoisk targowych. Zajęliśmy się także administracyjną stroną obsługi targów, zarezerwowaliśmy miejsca, dostarczyliśmy stoiska i materiały marketingowe, zarezerwowaliśmy miejsca hotelowe, zaaranżowaliśmy spotkania zamknięte i otwarte, a także dokonaliśmy otwarcia wystawy.

Przeprowadziliśmy także zamknięcie targów, zebraliśmy zdobyte informacje i wraz z raportem i setkami wizytówek kontaktowych dostarczyliśmy do siedziby naszego klienta.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerobsługa targowa lastmile

obsługa targowa Paris FTTx Council | GM Plast

Dla firmy GM Plast i firmy LastMile przygotowaliśmy wspóle, partnerskie stoisko wystawiennicze.

Wykonana specjalnie z okazji tej imprezy ścianka popup display, wraz z dobranymi meblami targowymi, miała za zadanie reprezentowanie połączonych sił firm GM Plast i LastMile. Po obu stronach stoiska umiejscowione zostały standy z katalogami firmowymi, kartami produktowymi i specyfikacjami technicznymi.

Niewielkie stoisko w ciekawej lokalizacji i o nieszablonowym wystroju, przyciągało uwagę potencjalnych klientów i zwracało na siebie wzrok tłumów.

Stoisko powstało w myśl zasady, małego informacyjnego punktu technicznego, gdzie specjaliści mogli odpowiedzieć na nurtujące pytania z zakresu nowoczesnych technologi światłowodowych typu FTTx.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerobsługa targowa gm plast

obsługa targowa Sheraton Warsaw | LastMile

Jako specjaliści w imprezach targowych i wystawiennictwa, przygotowaliśmy dla naszego klienta firmy LastMile, stoisko prezentacyjne na konferencji TeleInfo Sheraton Warsaw.

Zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy do placówki hotelu Sheraton stoisko Popup Display oraz komplet bannerów rollup z reklamami produktu firmy.

Wszystko zostało zorganizowane przez agencję marketingową 3GA.

Reprezentanci działu sprzedaży firmy LastMile przybyli w przeddzień imprezy otrzymując komplet nowych wizytówek, materiałów marketingowych, prezentację oraz wejściówki identyfikacyjne.

Całość przygotowaliśmy wcześniej, tak by nasz klient otrzymał gotowe miejsce i narzędzia pracy.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerobsługa targowa lastmile

obsługa targowa Arabella Sheraton Munich | LastMile

To kolejna z organizowanych akcji marketingowych dla naszego klienta, firmy LastMile.

Tym razem obsługiwaliśmy reprezentacje firmy w Monachium przy okazji FTTx Council Arabella Sheraton.

Flagowy system wystawienniczy typu Popup Display wraz z zestawem bannerów rollup stanowił świetne rozwiązanie mobilnego wystawiennictwa.

Dodaliśmy standy na materiały drukowane, katalogi reklamowe oraz karty produktowe.

Przygotowana impreza obfitowała w dziesiątki kontaktów, które dla naszego klienta uporządkowaliśmy i zarchiwizowaliśmy.

Posiłkując się naszymi przedstawicielami przeprowadziliśmy także prezentację produktów i usług, a także dostarczyliśmy i uruchomiliśmy stoisko.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerobsługa targowa lastmile

branding | Tembud-Bis Szut brandclaim

Dla naszego klienta z branży budowlano-deweloperskiej przygotowaliśmy kompletną linię systemu identyfikacji.

Przedsiębiorstwo budowlane Tembud-bis Szut wybrało także naszą obsługę marketingową.

W ramach naszej współpracy powstał szereg materiałów i przeprowadziliśmy wiele akcji marketingowych i promocyjnych, które znajdują się także w innych działach naszego portfolio.

Jednym z efektów naszej pracy jest kompletny branding, który można zamknąć w stworzonym przez nas brandclaim: "Doświadczenie i zaufanie".

Przygotowany brandclaim i cała linia identyfikacji wizualnej świetnie oddają filozofię, misję i cel działania przedsiębiorstwa, a starannie dobrana linia graficzna prezentuje firmę w jak najlepszym świetle.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerbrandclaim tembud

branding | Recaro brandclaim

Dla śłynnej firmy Recaro przygotowaliśmy brand refresh, w skład którego wchodziło opracowanie nowego brandclaim

Wraz z rozwojem firmy i ekspansją na kolejne rynki krajów europejskich wzrosło zapotrzebowanie na jasny komunikat produktów firmy Recaro.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy jasny komunikat w czystej i stonowanej formie. Hasło przewodnie: "Bezpieczeństwo w niemieckim stylu" świetnie oddaje jakość i przesłanki stojące za linią produkcyjną.

Najważniejszym faktem jest idealne dopasowanie brandclaim do dwóch linii produktów oferowanych przez Recaro.

Zarówno linia profesjonalna jak i dziecięca ceni sobie u podstaw bezpieczeństwo, zwłaszcza to o inżynieryjnie niemieckim rodowodzie.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividerbrandclaim recaro

gadżet reklamowy | LastMile

Specjalizując się w opracowywaniu i pielęgnowaniu wizerunku i marek przygotowaliśmy niecodzienny gadżet reklamowy dla firmy LastMile.

Z racji oferowanego przez firmę produktu pod nazwą LaserBox™ pracującego jako urządzenie dostępowe w najnowocześniejszej sieci światłowodowej, postaraliśmy się utożsamić główne cechy produktu w gadżecie promocyjnym.

Wybór padł na aluminiowe, eleganckie pióra ze wskaźnikiem laserowym, wygrawerowany laserowo adres www firmy umieściliśmy w spince. Całość zapakowana w eleganckim, czarnym etui. Opakowanie otrzymało również grawer laserowy z logo i brandclaim firmy LastMile.

Prezent stanowił bardzo prestiżowe rozwiązanie gadżetu reklamowego i cieszył się niezwykłym powodzeniem wśród odwiedzających stoiska wystawiennicze.

Rozdawany także podczas pokazów w stworzonym przez agencję marketingową showroom'ie wzbudzał niezwykłe zainteresowanie.

Sprawdź naszą ofertę

pattern dividergadżety reklamowe lastmile

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy