3GA - Logo

Oto niektórzy z naszych zadowolonych klientów, firmy dla których pracowaliśmy oraz przyjaciele, którym pomagamy

Dziękujemy Wam za zaufanie i polecamy nasze usługi

Palmers Trading

Krzysztof Czajka

"... Chciałbym serdecznie podziekowac za współpracę, naprawde trudno dzis znaleźć firmę z tak indywidualnym podejściem do klienta. Jeżeli do tego dołożymy pełen profesjonalizm oraz szybki czas realizacji zamówienia to znajdujemy w agencji 3GA wszystko czego potrzeba do realizacji swoich prac ..."

Poltent

Mirosław Mitko

"... Niniejszym udzielamy referencji agencji marketingowej 3GA z siedzibą w Warzymicach. Firma wykonywała dla nas już kilkakrotnie projekty ulotek i folderów reklamowych. szybka realizacja projektów wraz z ich solidnym wykonaniem, jak również kompetentność i zaangażowanie pracowników, pozwalają nam na polecenie agencji marketingowej 3GA jako partnera solidnego i rzetelnego ..."

Jott

Joanna i Leonard Pieraccy

"... 3GA | agencja marketingowa była odpowiedzialna za projekt strony internetowej firmy "Jott", wyłącznego dystrybutora kosmetyków Keune haircosmetics na Polskę. Opracowano i wykonano projekt w oparciu o wskazówki i potrzeby firmy. Poznaliśmy agencję marketingową 3GA jako niezwykle sympatyczną, pomysłową i rzetelną. Całe zlecenie zostało zrealizowane profesjonalnie, sprawnie i terminowo. dalsza współpraca układa się pomyślnie i bez żadnych zarzutów ..."

Sensup

Igor Grochowski

"... 3GA | agencja marketingowa po wykonaniu zlecenia kojarzy mi sie z profesjonalizmem. Usługa wykonana na wysokim poziomie. Wykonanie na całym etapie było zgodne z naszymi oczekiwaniami a ponad to bardzo szybko. ..."

CNS

Piotr Nowicki

"... 3GA | agencja marketingowa współpracowała z naszą firmą przy projekcie serwisu internetowego firmy produkującej meble oraz wnętrza. Odpowiedzialna była za opracowanie i wykonanie projektu graficznego w oparciu o wytyczne przedstawione przez klienta. 3GA | agencja marketingowa dała poznać się jako bardzo dobry organizator pracy, wszystkie etapy powierzonych zadań realizowano terminowo, sprawnie i rzetelnie. 3GA | agencja marketingowa wykazała się przy tym pomysłowością, inwencją oraz umiejętnością podejmowania trafnych decyzji. Strona etyczno-moralna bez zastrzeżeń. ..."

ARTGRAPHIC design studio

Przemysław Śmiałek

"... Pragnę bardzo gorąco podziękować agencji marketingowej 3GA za wkład pracy włożony w powstanie strony www naszej firmy. Cieszę się, że wszelkie zamierzenia które sobie postawiliśmy zostały spełnione. Współpraca pomiędzy firmami przebiegała w atmosferze partnerstwa i profesjonalizmu, gorąco polecam ..."

IT Tech Blog

Radosław Szlezak

"... Wygrałem w konkursie rocznicowym agencji marketingowej 3GA, co zaowocowało współpracą w zakresie logotypu dla IT Tech Blog. Od dzisiaj mój blog w końcu może cieszyć się logiem. Tak więc z czystym sumieniem mogę z przyjemnością polecić tę agencję ..."

Poltent

Radosław Szlezak

"... Firma Poltent Sp. z o.o. może polecić firmę 3GA | agencję marketingową jako rzetelną i solidną firmę. 3GA | agencja marketingowa wykonała dla naszej firmy projekt ulotki, projekt rozkładanego foldera oraz projekty kart katalogowych produktów. Zlecenie obejmowało projekt graficzny, obróbkę zdjęć oraz przesłanych materiałów, jak również wydruk powyższych materiałów. Potwierdzamy najwyższą jakość, szybką realizację oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy ..."

Sopoltrad

Biuro Tłumaczeń

"... Zdecydowanie polecam, profesjonalizm, znakomita i bardzo szybka komunikacja, bardzo udane efekty współpracy. Współpraca ta trwa i się rozwinie, jesteśmy wręcz pod wrażeniem jakości pracy 3GA | agencję marketingową, pod każdym względem :) ..."

Poltent

Radosław Szlezak

"... Bardzo dziękuję za współpracę i myślę, że w niedalekiej przyszłości ponownie będziemy realizowali zamówienia w Państwa firmie. Jestem bardzo zadowolony z przygotowanych materiałów. Polecam również Państwa usługi zaprzyjaźnionym firmom ..."

Abdulo

Arkadiusz Brzęczek

"... Profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem wykonane zlecenie za co bardzo dziękuje!:)Z czystym sumieniem polecam 3GA | agencję marketingową jako rzetelnego i kompetentnego Wykonawcę!:) Dziękuje ..."

JH Net

Jacek Hajnrych

"... Profesjonalizm i cierpliwość ;) Polecam! ..."

Lucider

Layout www

"... Nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa - same pozytywy - szybko, ładnie, czytelnie, porządnie - naprawdę mogę z całego serca polecić :) ..."

Znamynet

Copywriting kreatywny

"... Pełen profesjonalizm. Dodatkowym atutem są faktury przesyłane elektronicznie ..."

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy