3GA - Logo

Portfolio 2012 / filmy reklamowe i multimedia

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

film reklamowy | Mactel FTTH network

Dla naszego klienta firmy Mactel wykonaliśmy film promocyjny video. Film przygotowany był od początku jako film instruktażowo-informacyjny.

Przygotowaliśmy animacje flash, które zobaczysz w filmie, skrypt lektorski, a przede wszystkim scenariusz i story board.

Film miał zaprezentować widzom profil działalności firmy, technologie oferowane przez firmę, a także poinformować o nowym produkcie z gamy urządzeń dostępowych w technologii światłowodowej.

Do filmu wykorzystaliśmy rzeczywistych pracowników firmy oraz aktorów. Całość nagrywana była w wielu lokalizacjach. Między innymi były to: prace montażowe na terenie województwa zachodniopomorskiego, instalacja dostępowa w mieszkaniu demo, biuro obsługi klienta w Szczecinie.

Po realizacji filmu zaproponowaliśmy naszemu klientowi montaż 30 sekundowej reklamówki samego urządzenia dostępowego.

Przygotowaliśmy wtedy poprzez montaż video, reklamówke w stylu 30sec commercial. Na krótkim filmie zaprezentowaliśmy sposób działania urządzenia dostępowego, proces instalacji urządzenia, a także technikę użytkowania.

Oba filmy przygotowaliśmy w dwóch wersjach językowych, oba były narracją profesjonalnego lektora, wersja angielska posiadała głos lektora z Wielkiej Brytanii.

Przygotowaliśmy do filmów również unikalną ścieżkę dźwiękową we współpracy z agencją muzyczną onomatopeja.

Filmy promocyjne prezentowane były przy okazji targów międzynarodowych, rozpowszechniane na, również wykonanych przez naszą agencję marketingową, gadżetach reklamowych w postaci pendrive'ów.

Specjalizujemy się w przygotowaniu filmów technicznych, instruktażowych i reklamowych.

Sprawdź naszą ofertę

film reklamowy mactel sieci ftth film reklamowy mactel sieci ftth

screencast promocyjny | PPD giełda domen

PPD.pl, a teraz już premium.pl to serwisy internetowe zajmujące się giełdą domen. Dla naszego klienta przygotowaliśmy film promocyjno-prezentacyjny w technice screencast.

Film opierał się na zaprezentowaniu możliwości serwisu internetowego poprzez pokazanie wszystkich dostępnych funkcjonalności w postaci kilkuminutowych odcinków.

Przygotowaliśmy cały zestaw screencastów z unikalnymi efektami, zbliżeniami i animacjami. Dodaliśmy napisy wspomagające, by łatwiej było przyswoić informacje prezentaowane w filmie.

Dodaliśmy oczywiście indywidualnie dobrany podkład muzyczny, a także głos profesjonalnej lektorki.

Film prezentowany był na łamach serwisu ppd.pl oraz serwisu youtube.com.

Sprawdź naszą ofertę

film reklamowy ppd.pl premium.pl

screencast promocyjny | eTutoring platforma edukacyjny

eTutoring jest projektem edukacji via internet. Przygotowaliśmy tutaj film promocyjno-szkoleniowy odsłaniający arkana użytkowania aplikacji online.

Zastosowaliśmy tutaj najwłaściwszą w tym wypadku technikę screencastu. Zgrabnie zgrane czynności z ekranu komputera okrasiliśmy nietuzinkowymi animacjami, wejściami i zbliżeniami.

Aby ułatwić odbiór informacji z filmu szkoleniowego przygotowaliśmy napisy wspomagające. Pojawiając się, uzupełniają informację czytane przez lektora.

Dodaliśmy również indywidualnie dobraną ścieżkę dźwiękową oraz głos lektora syntetycznego, dostarczamy takie rozwiązania na specjalne życzenie klienta.

Film stanowił jedną prezentację opisującą wszystkie zaganienia związane z użytkowaniem platformy.

Sprawdź naszą ofertę

film reklamowy etutoring.pl

film promocyjny | NeoHair zarządzanie salonem fryzjerskim

Na potrzeby nowej aplikacji do zarządzania salonami fryzjerskimi stworzyliśmy szereg filmów reklamowych.

Neohair to niewielka firma chcąca wejść na rynek profesjonalnych aplikacji do zarządzania salonami fryzjerskimi.

Aby ułatwić promocję aplikacji, przygotowaliśmy profesjonalne filmy promocyjno-szkoleniowe.

Zaczęliśmy od przygotowania profesjonalnego story boardu. Ręcznie szkicowane sceny filmu stanowią świetny draft i zarys koncepcji prezentacji firmy jej usługi produktów.

Następnie przygotowaliśmy sceny statyczne, które nasz animator połączyć poprzez ruch i atrakcyjne animacje oraz unikalne wejścia.

Tutaj przygotowaliśmy najatrakcyjniejsze efekty dzięki nowoczesnej platformie softwareowej oraz możliwościom sprzętowym studia animacji.

Zarówno animacje jak i sceny statyczne, ujęcia personalne oraz screeencastig z aplikacji został wykonany zgodnie z identyfikacją wizualną firmy, a także z uwzględnieniem panujących trendów designerskich.

Na koniec dodaliśmmy ścieżkę dźwiękową i glosy lektorów. Wykorzystaliśmy głosy z naszej bazy lektorów przy odcinku demonstracyjnym do wyboru klienta. Zaprezentowaliśmy głosy kobiece i męskie polskie i zagraniczne.

Zestaw filmów został przygotowany w trzech wersjach językowych. Każda z nich miała odpowiednio przygotowane teksty językowe zgodne z panującą kulturą w danym kraju.

Neohair jest kolejnym projektem finansowanym z funduszy Unii Europejskiej, który wspomagaliśmy promować.

Mamy nadzieję, że wszystkie projekty unijne będziemy mogli reklamować, a te funkcjonowac będą długo przynosząc wysokie dochody ich realizatorom.

Sprawdź naszą ofertę

film reklamowy neohairfilm reklamowy neohair

tutorial video | Faktury

Faktury to aplikacjia desktopowa na platforme Microsoft Windows. Firma potrzebowała screencastu szkoleniowo-promocyjnego. Klient skorzystał z naszej usługi przygotowania tutoriali video.

Ten film promocyjny wykonaliśmy bezpośrednio na platformie Microsoft Windows poprzez staranne nagrywanie akcji ekranu i działania aplikacji. Dodaliśmy następnie szereg wejść ekranowych, zbliżeń i powiększeń.

Następnie dodaliśmy atrakcyjne animacje, napisy wspomagające, wyświetlenia używanych skrótów klawiaturowych. Dopasowaliśmy do akcji w filmie ścieżkę dźwiękową, a także głos lektora syntetycznego. Wykorzystaliśmy tutaj ciekawe oprogramowanie IVONA.

Gotowy kurs multimedialny eksportowaliśmy do formatów wysokiej rozdzielczości 720p. Wykorzystujemy do tego najnowsze maszyny renderujące i oprogramowanie kodujące obraz i dźwięk.

Sprawdź naszą ofertę

tutorial video faktury

tutorial video | Zamieszkani.pl

Dla naszego szczecińskiego developera, furmy tembud-bis szut, przygotowaliśmy specjalną prezentacje slajdów z okazji targów nieruchomości w 2011 roku.

Przygotowaliśmy szereg slajdów prezentacji multimedialnej, tak by podczas wielogodzinnych targów nie zapętlała się zbyt szybko.

Każdy ze slajdów był starannie dobrany, by wyświetlić się o konkretnej porze targów. Slajdy prezentowały wartości reprezentowane przez firmę Tembud-bis Szut oraz firmę z konsorcjum Lechbud. Oprócz slajdów prezentujących filozofię tych firm prezentacja multimedialna zawierała pokaz inwestycji w trakcie realizacji, inwestycji zrealizowanych oraz planowanych. Prezentacja wyświatlana była na olbrzymim ekranie przy pomocy rzutnika cyfrowego. Ten udostępniamy firmom z okazji pokazów, konferencji czy właśnie targów.

Sprawdź naszą ofertę

tutorial video zamieszkani.pl

prezentacja multimedialna | Tembud-bis szut & Lechbud

Zamieszkani.pl to jedna z aplikacji webowych, którą szczerze polecamy wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy zestaw kilkunastu odcinków screencastów opisujących drobiazgowo funkcjonalności aplikacji.

Będąc pod dużym wrażeniem działania aplikacji staraliśmy się z niezwykłą starannością i dokładnością przekazać widzom jakość wykonania i sposób działania serwisu.

Dodaliśmy do filmu wiele zbliżeń, rozmyć, wejść. Przygotowaliśmy setkę linijek napisów wspomagających i wyświetlanych w efektowny sposób. Opracowaliśmy specjalnie dla naszego klienta nowe metody animacji i nowe efekty, które wykorzystaliśmy do cna.

Na samym końcu starannie dobraliśmy ścieżkę dźwiękową do tutorialu video i podłożyliśmy głos lektora. Mamy nadzieję, że wyszło interesująco :)

Sprawdź naszą ofertę

spot reklamowy tembud-bis i lechbud

prezentacja multimedialna | IPartner

iPartner to klient dostarczający szereg usług telekomunikacyjnych swoim klientom. Do najpopularniejszych należy dostarczanie internetu, telefonii, a także projekty i realizacja sieci telekomunikacyjnych i teleinfromatycznych.

W związku z przygotowanym rebrendingiem, a także nową księgą identyfikacji wizualnej, którą możesz zobaczyć w dziale portfolio i case study, przygotowaliśmy animacje promocyjne prezentujące oferowane działania firmy iPartner.

Są to króciutkie animacje, które mają w szybki sposób uzmysłowić potencalnemu klientowi kompleksowość obsługi przez firmę.

Prezentacja animacji odbyła się na regionalnych targach przedsiębiorców w Policach. Odtwarzana była na dużych telewizorach multimedialnych.

Przygotowane zostały trzy animacje. Każda z nich prezentowała inne zagadnienie i inna kategorię usług oferowanych przez firmę.

Były to między innymi kompleksowe obsługi dostarczania internetu drogą radiową, a także oferta projektu i wdrażania kompleksowego sieci intranetowych i sieci domowych w nowo wybudowanych lokalach.

Serdecznie polecamy zapoznanie sie z tymi animacjami, ponieważ w prosty sposób prezentują możliwości pracy firmy iPartner.

Animacje wykonaliśmy w technologii flash, a eksportowaliśmy ją do wielu formatów video, łącznie z HD 720p. Umożliwia nam to nasza technologia stosowana przy renderingu filmów video.

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem filmu reklmowego, prezentacji multimedialnej czy tutorialu video zgłoś się do nas po bezpłatną wycenę Twojego filmu już dziś

Sprawdź naszą ofertę

ipartner prezentacja multimedialnaipartner prezentacja multimedialna

film promocyjny | Outlet Center

Outlet Center to innowacyjna platforma zakupowa dla każdego. Dla naszego klienta przygotowaliśmy film promocyjny z ciekawie zaprezentowanymi funkcjonalnościami serwisu www.

Prezentacja została wykonana przy użyciu technik mieszanych. Trochę animacji wykonaliśmy w programie Adobe Flash™, część grafik przygotowaliśmy w Adobe Illustrator™ i Adobe Photoshop™.

Obróbkę wykonywaliśmy w kilku programach montażowo - edycyjnych, a końcowy render przetwarzaliśmy w technologii quick time.

Tyle technikalii, prezentacja miała w jasny sposób zaprezentować serwis i jego atuty, a jednocześnie zachęcić do korzystania z niego online przy okazji zakupów.

To był bardzo ciekawy projekt, jesteśmy pewni że jego efektem jest ciekawy film, który zachęca do odwiedzin serwisu internetowego.

Sprawdź naszą ofertę

outlet center film promocyjny

film promocyjny | Glitery.pl

Glitery.pl to portal internetowy pozwalający na łatwe przerabianie fotek, dodawanie animacji gliterowych oraz tekstów gliterowych do wgranych na serwis zdjęć. Dla naszego klienta przygotowaliśmy dynamiczny spot reklamowy ukazujący prostotę działania serwisu.

Szybka muzyka, energiczny głos lektora dodają produkcji filmowej unikalnego, dynamicznego charakteru. Każda z czynności prezentowanej na ekranie okraszona została ciekawymi zbliżeniami, najazdami i animacjami. Rzuty, izometryczne widoki aplikacji, płynne rozmycie nieważnych elementów stanowią z pewnością atuty filmu promocyjnego.

Film reklamowy posiada elementy tutoriali video. Prezentuje bowiem działanie aplikacji przy pomocy screencastu czyli techniki nagrywania akcji z desktopu/biurka/pulpitu systemu.

Film powstał jako typowa reklamówka o długości 30 sekund. Video eksportowaliśmy w postaci renderingu do formatów H.264 720p oraz 800x600 MPEG4. Dzięki niesamowicie wysokiej jakości filmu, efekt końcowy jest oszałamiający.

Sprawdź naszą ofertę

outlet center film promocyjny

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy