3GA - Logo

Portfolio 2012 / dtp i materiały drukowane, ulotki, plakaty

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

projekt katalogu produktowego | Denman gama produktów

Denman to firma z wieloletnią tradycją produkująca najwyższej jakości szczotki dla stylistów i fryzjerów. Wchodząc na rynek polski firma potrzebowała kataogu firmowego prezentującego game produktów.

Przygotowaliśmy dla Denamana profesjonalny projekt i skład firmowego folderu. Nowoczesna forma prezentacyjna, ciekawe liternictwo i unikalna, firmowa kolorystyka to elementy, dzięki którym fatalog firmowy otrzymał styl elegancki i niezwykle estetyczny.

Folder firmowy przygotowaliśmy z niezwyłą starannością i dbałością o zastosowanie najnowszych trendów designu i desktop publishingu. Przygotowaliśmy specjalne elementy składu umożliwiające uszlachetnienie wydruku.

Katalog posiadał barwy złota, czerwieni i szarości. Każda strona publikacji jest matowa, wydrukowana na wysokiej jakości papierze o dużej gramaturze i dodatkowym lakierowaniu z foliowaniem matowym.

Okładka publikacji firmowej została wykonana na papierze o bardzo wysokiej gramaturze i jakości, zafoliowana matem i dodaliśmy punktowy, wybiórczy lakier UV. Uzyskaliśmy dzięki temu kontrast powierzchni i miejsca o dodatkowym nasyceniu barw z śłiską powierzchnią.

Katalog produktów był publikacją wielostronnicową, składającą się z 32 kolorowych stron. Wykonaliśmy skład w rekordowym tempie z wielką dokładnością.

Przygotowany przez nas katalog produktów firmy Denman, stał się nie tylko publikacją reklamową, czy też elementem sprzedażowym. Służy także fryzjerom i stylistom pracujących w salonach fryzjerskich i urody do wyboru odpowiednich narzędzi pracy.

Stylowe ramki na fotografie, duże zdjęcia produktów, modelki z produktami, dodaliśmy multum estetyki to folderu, która ma uatrakcyjnić przekaz.

Ciekawostką jest fakt, iż opublikowany katalog bardzo przypadł do gustu rosyjskiemu przedstawicielstwu, które poprosiło o folder na potrzeby wersji rosyjskojęzycznej. To bardzo miły fakt, potwierdzający jakość naszych projektów i produkcji.

Złożony i wydrukowany folder dostarczyliśmy do siedziby naszego klienta. Każdy materiał dostarczamy bezpośrednio do Ciebie, nie musisz martwić się o transport.

Uzgadniamy wraz z Tobą termin dostarczenia materiałów marketingowych i w umówionym dniu poawiają się one u Ciebie.

Obejrzyj rezultat naszej pracy w formie publikacji PDF

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerkatalog firmowy denmanpatern dividerkatalog firmowy denmanpatern dividerkatalog firmowy denmanpatern dividerkatalog firmowy denman

projekt katalogu inwestycyjnego | Tembud-bis

Dla naszego klienta firm w konsorcjum Tembud-Bis Szut i Lechbud, szczecińskich developerów mieszkaniowych, przygotowaliśmy katalog inwestycji przy okazji targów nieruchomości w Szczecinie.

Katalog zawierał prezentacje zrealizowanych inwestycji obu firm, tych budowlanych i komercyjnych-branżowych.

Zaprezentowaliśmy nagrody i referencje firm, a także opisaliśmy ich historię i lata doświadczenia. Zaprezentowaliśmy także inwestycje mieszkaniowe w trakcie realizacji. Przedstawiliśmy znane wszystkim osiedle pod żaglami, szczeciński monciak oraz osiedle przy redzie.

Krótki opis, wyszczególnienie atutów inwestycji, a także duże fotografie, uatrakcyjniły przedstawione inwestycje i z pewnością zainteresowały inwestorów poszukujących mieszkań w Szczecinie.

Projekt zamykają dane związane z finansowaniem zakupu inwestycji, a także zestawienie danych kontaktowych z biurem sprzedaży mieszkań i informacji teleadresowych deweloperów.

Katalog wykonaliśmy równie szybko, co równie dobrze. Wszystkie strony zostały zalaminowane folią matową, zastosowaliśmy w przypadku prezentacji inwestycji punktowy lakier uv, w miejscach wyszczególnień atutów inwestycji.

Okładka folderu była bardzo ciekawa, całość na papierze wysokiej gramatury, zafoliowalne na mat i w 75% pokryte punktowym lakierem uv.

Katalog firmowy opisujący inwestycje wydrukowaliśmy w wysokiej jakości.

Nasz klient przyszedł do nas ponownie po jakimś czasie z kwestią dodruku folderów, sprawdziły się one bowiem jako narzędzie marketingowe wspomagające sprzedaż mieszkań.

Projekt katalogu firmowego przygotowaliśmy zgodnie z naszą kreacją całej identyfikacji wizualnej firmy Tembud-bis Szut.

Trójkolorowe paski charakterystyczne dla firmy, biel i delikatne barwy, to sposób w jaki prezentujemy tożsamość marki Tembud-Bis Szut.

Zastosowaliśmy także tutaj firmową typografię wraz z użyciem systemu nagłówków i tekstu paragrafowanego.

Obejrzyj rezultat naszej pracy w formie publikacji PDF

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerkatalog inwestycyjny tembudbispatern dividerkatalog inwestycyjny tembudbispatern dividerkatalog inwestycyjny tembudbispatern dividerkatalog inwestycyjny tembudbis

projekt katalogu firmowego | Recaro bezpieczeństwo w niemieckim stylu

Recaro jest jedną z tych eklsuzywnych marek, dla których wykonywaliśmy szereg wysokiej jakości projektów materiałów marketingowych.

Począwszy od brand claimu firmy, poprzez stronę www, a na katalogach, billboardach i ulotkach skończywszy.

Tym razem prezentujemy wykonany dla firmy Recaro katalog firmowy produktów. Katalog w zamyśle miał zawierać wszystkie produkty jakie oferuje firma Recaro.

Aby ofertę firmy Recaro przedstawić w jak najprostszy i najbardziej przejrzysty sposób, pogrupowaliśmy produkty według kategorii waagowo-wiekowej.

W ten sposób uzyskaliśmy kilka działów, które oznakowaliśmy innymi kolorami, a także dodaliśmy im ikony informujące o rodzaju produktów w danym przedziale.

Folder firmowy posiadał wprowadzenie do oferty firmy, poprzez opis głównych wartości reprezentowanych przez firmę, a także jej filozofii i misji.

Produkty w ofercie zostały przedstawione w dość specyficzny sposób.

Rozpoczynając kategorię prezentujemy najlepszy produkt na fotografii wraz z jego użyciem w rzeczywistości. Na stronie sąsiasiedniej zaprezentowaliśmy krótki opis produktu wraz z certyfkatami jakie zdobył i normami jakie spełniał.

Kolejne dwie strony zawierają szczegółowy opis produtu wraz z grafiką prezentującą wszystkie jego atuty i elementy składowe.

Na sąsiedniej stronie zaprezentowaliśmy wyniki testów zderzeniowych NCAP w układzie tabelarycznym oraz dane wagowe, wiekowe i sił nacisku wraz z normami przypisanymi do testów jakie produkt musi spełnić.

Ostatnia strona produktu zawierała informacje na temat możliwych dostępnych kolorów tapicerki, a także możliwe do dokupienia powiązane akcesoria produktu.

Oczywiście firma słynąca z samochodowych foteli sportowych musi prezentować nie tylko fotelii dziecięce.

Przygotowaliśmy także kategorię z ofertą samochodowych foteli sportowych, a także z ofertą foteli biurowych, bo firma produkuje również i takie.

Aby uatrakcyjnić przekaz marketingowy dodaliśmty sylwetkę Michała Bębenka, polskiego kierowcy rajdowego, który poleca produkty firmy Recaro.

To nie jedyna kreacja poligraficzna wykonana przez nas dla firmy Recaro, przygotowaliśmy także szereg ulotek, plakatów i reklam wielkoformatowych, które znajdziesz w naszym portfolio, a także w dziale Case Study.

Obejrzyj rezultat naszej pracy w formie publikacji PDF

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerkatalog firmowy recaropatern dividerkatalog firmowy recaropatern dividerkatalog firmowy recaropatern dividerkatalog firmowy recaropatern dividerkatalog firmowy recaro

projekt katalogu firmowego | Last Mile network of The future

LastMile jest duńską firmą oferującą nowoczesne technologie światłowodowe, a także unikalne urządzenia dostępowe sieci fibe to the home nazwane Laserbox™.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy serię różnorodnych materiałów od logo, nazw produktów poprzez publikacje internetowe, stronę www, stoiska targowe, aż po katalog firmowy z ofertą firmy.

Katalog firmowy prezentował wizję, misję i cel firmy. Ofertę usługową i ofertę produktową.

Karty katalogu zawierały wielkie fotografie, w jasny sposób prezentujące zawartość merytoryczną strony.

Dodaliśmy niewielkie ilości tekstu, tak by publikacja nie łstanowia jedynie wykresów, trudnych pojęć i niekońączcych się bloków tekstowych.

Wykorzystaliśmy szereg fotografii, których artyzm świetnie wpisywał się w opis porduktu. Dodaliśmy proste shcematy wyjaśniające innowacyjność produktową firmy.

Dodając ciekawe elementy jak cytaty pracowników firmy uzyskaliśmy niepowtarzalny charakter folderu firmowego.

Wydruk składał się z olbrzymiego nakładu oraz ciekawostek w postaci wykorzystania folii matowej w całości publikacji oraz punktowego lakieru uv.

Dla naszego klienta wykonaliśmy jeszcze szereg innych materiałów poligraficznych takich jak ulotki, karty produktowe, gadgety reklamowe i stosika targowe.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerkatalog firmowy lastmilepatern dividerkatalog firmowy lastmilepatern dividerkatalog firmowy lastmile

projekt kart katalogowych i produktowych | Poltent pump up the event

Poltent to firma oferująca reklamy dmuchane, namioty reklamowe, balony reklamowe helowe, bramy i ekrany reklamowe, windmeny, ekrany pneumatyczne i inne.

Przygotowaliśmy dla firmy Poltent szereg kart katalogowych opisujących grupy peroduktów, a także katalog produktowy firmy.

Projektując katalog oraz karty produktowe, mieliśmy w zamiarze jak najlepiej zaprezentaować gamę produktów, przykłady realizacji, a także sam wizerunek firmy.

Jasna i przejrzysta identyfikacja wizualna firmy pozwoliła nam na przygotowanie rzucających się w oczy projektów.

Olbrzymie fotografie produktowe,atrakcyjne cienie i świetnie ułożone treści informacyjne, sprzyjają przyjaznemu zapoznawaniu się z ofertą firmy.

Przygotowane przez nas karty produktowe, prezentują na froncie sylwetkę produktu poprzez duże fotografie oraz krótki opis charakterystyki produktu.

Na odwrocie zaprezentowaliśmy nieco detali technicznych, warianty produktu oraz informacje opisowe o firmie wraz z szczegółowymi danymi teleadresowymi.

Nasze projekty to także ulotki reklamowe, prezentujące w ciekawy sposób wszsytkie produkty z oferty firmy.

Starannie dobrane fotografie, obrobione tak by widać było jakość produktów i ich żywe, jaskrawe kolory stanowią filar naszych projektów.

Dobrany font firmowy wraz z wielobarwnymi produktami stanowi całość niezwykle żywej i interesującej formy drukowanej.

Przygotowane przez agencję marketingową 3GA projekty materiałów marketingowych wyprodukowaliśmy w najwyższej jakości.

Całość została wydrukowana na wysokiej gramatury papierze z dodatkowym foliowaniem i lakierowaniem na błysk.

Materiały zostały poddane obróbce i dodatkowemu uszlachetnieniu w postaci bigowania, falcowania, a także lakierowania błyskiem.

Czerwone tło, flary świetlne, nowoczesne linie światła, estetyczne gradienty, świetne zdjęcia produktowe prezentują się świetnie w gotowym już wyprodukowanym materiale.

Nasz klient, firma Poltent była wyjątkowo zadowolona z jakości i efektu naszej pracy.

Dowodem zadowolenia klienta są niewątpliwie referencje, w których Poltent poleca nas jazko rzetelną i solidną firmę, potwierdzając najwyższą jakość, szybką realizację i profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Dla naszego klienta, firmy Poltent, przygotowaliśmy jeszcze projekty ulotek reklamowych kolejnych produktów oferowanych przez tą firmę.

Do kolejnych zleceń należało również przygotowanie oznakowania pojazdów firmowych.

Obejrzyj rezultat naszej pracy w formie publikacji PDF

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerkatalog firmowy poltentpatern dividerkatalog firmowy poltentpatern dividerkatalog firmowy poltentpatern dividerulotka firmowa poltent

projekt etykiety produktowej| Bardahl world famous

Bardahl to światowej sławy producent olejów samochodowych i kosmetyków motoryzacyjnych.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy szereg projektów marketingowych. Między innymi były to etykiety produktowe, reklamy produktowe, reklamy wielkoformatowe i ulotki informacyjne.

Jak widać kolejno na prezentowanych projektach przygotowaliśmy etykietę dla płynu do spryskiwaczy. Jasne, żółte barwy i czarne tłuste oznakowanie, to znak charakterystyczny firmy Bardahl.

Motoryzayjne tło i oznakowanie śnieżynką informuje w przejrzysty sposób o przeznaczeniu produktu. Etykieta bowiem, miała w naszych założeniach być prostą i estetyczną formą oznakowań produktowych.

Etykieta, przygotowana w oparciu o oryginalny wykrojnik płynu do spryskiwaczy, posiadała dwustronne oznakowanie. Tył opakowania otrzymał krótką i zwięzłą informację techniczną produktu.

Wykorzystaliśmy pozostałe miejsce na krótką reklamę pozostałych produktów producenta. Trzy linie produktowe, do których również przygotowywaliśmy materiały marketingowe, świetnie przypominają o pozostałych kosmetykach motoryzacyjnych.

W skład naszych prac weszły także produktowe karty informacyjne dla autoryzowanych serwisów samochodowych, były to firmy Citroen oraz Honda.

Karty w prosty sposób prezentowały linie kosmetyków oferowanych przez firmę Bardahl, a także opisywały wszystkie produkty w przystępny sposób.

Karty przedstawiały wybrane dla danego producenta produkty, które winny być stosowane przy kosmetyce samochodowej, a także pracach takich jak oczyszczanie, lakierowanie, gruntowanie, konserwacja czy uszczelnianie.

Kolejnymi projektami dla producenta Bardahl były, ulotki reklamowe i winiety produktowe dla produktów z różnych linii kosmetycznych.

Co ciekawe, dla naszego klienta, przygotowaliśmy zestawy piktogramów i ikon, które stosowane są w reklamach i oznakowaniu produktów.

Są to proste i ciekawe piktogramy felg, kominków ze szkłem, szyb, kosiarek, podjazdów do garaży, powierzchnii lakierowanych, metali, a także piktogramy działań jak: uruchom silnik, włącz klimatyzację, zamknij obieg czy zamknij drzwi na określony czas.

Dzięki takim ikonom i piktogramom w łatwy sposób możemy przedstawić skomplikowane informacje, czy w przystępny sposób zaprezentować instrukcję użytkowania i stosowania.

Kart i winiet przygotowaliśmy wiele, prezentowane to tylko niektóre z naszych kreacji. Zależnie od linii produktowej przygotowaliśmy inną kolorystykę. np. linia błękitna, czy lnia odświeżaczy.

Każdy produkt został oznakowany i zareklamowany w odpowiedni dla jego sprzedaży sposób.

Specjaliści od copywritingu i specjaliści od marketingu przygotowali arcyciekawe formy graficzne i typograficzne, tak by stymulować do zakupu produktu, a także informować o unikalnych cechac produktów firmy Bardahl.

Poprzez informowanie o cechach produktu, rozumiemy tutaj przekaz jaki na przykład zastosowaliśmy w przypadku Leak Detector, czyli detektora przecieku gazu.

Poprzez wybuchową formę prezentujemy wagę właściwości tego środka.

Położyliśmy również nacisk na branding, poprzez zastosowanie w kluczowych miejscach logo firmowego oraz utrzymanie barw zgodnie z identyfikacją wizualną firmy Bardahl.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerreklama bardahlpatern dividerreklama bardahlpatern dividerreklama bardahlpatern dividerreklama bardahlpatern dividerreklama bardahlpatern dividerreklama bardahl

projekt teczki reklamowej | I.P.matic automatyzacja procesów pakowania

Dla firmy z branży automatyki przemysłowej, firmy I.P.matic przygotowaliśmy projekt teczki firmowej, a także etykiety cd z prezentacją firmową.

Projekt teczki miał charakteryzować się nowoczesnością, przyjemną formą graficzną, a także musiał posiadać jedno z urządzeń związanych z automatyzacją procesów pakowania.

Przygotowaliśmy lekki i nowoczesny projekt informujący o zakresie prac przedsiębiorstwa i prezentujący kluczowe wartości przez nie reprezentowane.

Teczka firmowa zawierała dodatkowo okienko na wizytówkę oraz dane teleadresowe na dolnym skrzydle.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerteczka ipmatic

projekt ulotki reklamowej | Recaro bezpieczeństwo w niemieckim stylu

Dla światowej marki, firmy Recaro przygotowaliśmy projekt ulotek reklamowych.

Ulotki prezentują nowoczesne fotele wyścigowe. Dodaliśmy obrobioną fotografię produktową, zdjęcia produktów w użyciu, sylwetki swojej użyczył Michał Bębenek, słynny już kierowca rajdowy, który używa i poleca wyścigowe produkty firmy Recaro.

Produkty wraz z ciekawym ułożeniem opisów i nagłówkami w łatwy sposób dostarczają niezbędnych do podjęcia decyzji o zakupie informacji.

Dwustronna ulotka z ciekawym akcentem graficznym wywołuje wrażenie profesjonalizmu i rzetelności firmy.

Dodane w tle szkice produktowe z pewnością prezentują inzynieryjny potencjał produktów Recaro.

Ponieważ ulotka miała być podstawową formą handlową, przygotowaliśmy okienko na pieczątkę i dane teleadresowe dystrybutora w Polsce.

Ulotka dla firmy Recaro jest jedną z wielu form graficznych i materiałów marketingowych jakie przygotowaliśmy, by zwiększyć poziom sprzedaży i rozpoznawalności marki w Polsce.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerulotka recaropatern dividerulotka recaro

projekt infografiki | Status Pendler ATS Anna Stankiewicz

Ta grafika, to infografika czyli grafika informacyjna przygotowana na potrzeby marketingu firmy ATS Anna Stankiewicz.

Przygotowana infografika przedstawia metodę rozliczania się z podatku w Norwegii dla Polaków tam mieszkających i pracujących.

Unikalna forma graficzna, łatwa nawigacja wzrokowa po informacjach, system diagramu logicznego, stanowią całość projektową.

Jest to pierwsza część cyklu związanego z podatkami w Norwegii i ułatwień w zrozumieniu przepisów prawa norweskiego.

Forma infografiki ułatwia przyswojenie informacji związanych z rozliczeniami podatkowymi w Norwegii, a także w przystępny sposób uczy jak zachowywać się w danych sytuacjach podatkowych.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt infografiki rozliczenia podatkowe

projekt ofertówki | Fredrikstad.pl Polacy w Norwegii

To kolejny projekt związany z Norwegią i kolejny dla fredrikstad.pl. Pierwszym był sam portal internetowy. Teraz przygotowaliśmy ciekawy cennik reklam na portalu informacyjnym.

Na froncie skandynawska niewiasta, w tle półprzezroczysta mapa Norwegii oraz elegancka typografia to kluczowe elementy kompozycji.

Mnóstwo przezroczystości, ciekawe fotografie Norwegii, starannie dobrana typografia, sprawiają, że oferta cenowa reprezentuje portal internetowy jako rzetelnego dostawcę informacji.

Projekt został przygotowany jako element do druku oraz jako element to samodzielnej edycji w programie Microsot Office Word. Takie rozwiązanie ułatwia edycję i uaktualnianie oferty dla odbiorców.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ofertówka fredrikstad.pl

projekt karty produktowej | Cellco Przełącznica Slide 19"

Dla producenta rozwiązań telekomunikacyjnych i sieci optycznych przygotowaliśmy komplet materiałów identyfikacji wizualnej.

Jeden z elementów systemu identyfikacji stanowi prezentowany projekt karty produktowej.

Przygotowany przez nas zestaw kart produktowych pozwala na wygodne prezentowanie produktów wraz z fotografiami, szczegółowym opisem technicznym, a także danymi teleadresowymi.

Wraz z dedykowaną każdemu produktowi kartą produktową, przygotowaliśmy fotografię produktów wraz z obróbką i retuszem.

W skład projektów weszły również teczka firmowa, papier firmowy i szereg materiałów elektronicznych.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt karta produktowa cellco

projekt schematu graficznego | Cellco FTTP Pon Architecture

Na potrzeby firmy Cellco, dostawcy rozwiązań technologii światłowodowej, przygotowaliśmy lekki i przyjazny schemat architektury FTTP PON.

Przejrzysta grafika prezentuje zasadę działania i funkcjonowania systemu sieci optycznej PON.

Całość przygotowana jako ilustracja wektorowa z nowoczesną formą architektury, delikatną naturą i oznakowaniem systemowym jest solidną porcją informacji w temacie sieci światłowodowych.

Projekt graficzny został przygotowany na potrzeby teczki firmowej, którą również opracowaliśmy.

Wewnątrz teczki umieszczone zostały schematy, informacje o firmie, a także nowoczesny schemat graficzny.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt schematu graficznego FTTP Pon Architecture

projekt plakatu reklamowego | Harmony

To jeden z naszych starszych projektów graficznych plakatu reklamowego.

Przygotowany na potrzeby wydarzenia kulturalnego plakat reklamowy jest połączeniem metaliczności narzędzi i delikatności fagotu.

Delikatna forma instrumentu muzycznego kontrastuje i harmonizuje się z surowością i brudem elementów metalowych.

Tak widzimy harmonię, harmonię połączenia dwóch zupełnie innych przedmiotów, tak czujemy zgranie kontrastów i symbiozę diametrialnie się różniących sfer.

To wyczucie estetyki w temacie harmonii zaowocowało projektem graficznym plakatu reklamowego dla Filharmonii w Austrii, przypominającym o pięknie i ostrej formie tej instytucji.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt plakatu reklamowego harmony

projekt folderu reklamowego | Mactel przyszłość Twojej sieci

Oto projekt folderu reklamowego dla dostawcy rozwiązań telekomunikacji optycznej, firmy Mactel.

Folder reklamowy miał w założeniach informować o trzech filarach działalności firmy, integracji rozwiązań, dostarczaniu osprzętu czy budowy sieci.

Szereg elementów graficznych w niniejszym katalogu firmowym zostało przygotowanych przez nas, mowa tutaj o diagramie integracji FTTH, grafiki implementacji i innych tego typu elementach.

Starannie dobrana typografia stawnowi jeden z kluczowych elementów kompozycji folderu reklamowego. Przygotowane nowoczesne grafiki całostronnicowe wraz z różnymi rozbarwieniami stanowią separatory treści.

Dodatkiem do projektu był szereg zdjęć firmowych prezentujących proces budowy sieci optycznej, materiały sieci optycznej, a także działania działu administracji firmy.

Sam projekt graficzny folderu reklamowego jest bardzo lekki i estetyczny. Bije nowoczesnością i użytkowością.

Ciekawostką jest fakt, że katalog został zaprojektowany jako teczka reklamowa z kartami produktowymi stanowiącymi jesgo zawartość merytoryczną.

Dopełnieniem kart informujących o ofercie firmy jest karta informacji o firmie, prezentująca jej wartości, misję i cel działania.

Tak przygotowany katalog reklamowy stanowi świetne narzędzie marketingowe stosowane przy okazji konferencji firmowej czy targów międzynarodowych i krajowych.

Dla firmy Mactel wykonaliśmy szereg materiałów marketingowych i projektów graficznych, a także wiele innych akcji związanych z targami i bezpośrednio siedzibą firmy.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt folderu reklamowego mactelpatern dividerprojekt folderu reklamowego mactel

projekt ulotki reklamowej | Gmina Kępice

Dla Gminy Kępice przygotowaliśmy ulotkę promującą tamtejszy region.

Ulotka miała prezentować poprzez szereg fotografii piękno regionu i okoliczne święta i uroczystości.

Przygotowaliśmy przejrzysty projekt graficzny ulotki, dobraliśmy elegancką typografię. W przypadku treści tekstowych mieliśmy nie lada wyzwanie związane z ogromną ilością tekstu do ułożenia w ulotce.

Ulotka miała format A4 składany na 3 części do formatu DL. Przygotowaliśmy składanie w formie C.

Ulotka charakteryzuje się barwnymi falami, przezroczystymi kwiatami i symbolem trawy, tak by prezentować walory regionu w postaci naturalnych terenów.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki reklamowej dla gminy kępice

projekt ulotki reklamowej | STM Storchenmühle

Storchenmühle to producent nosidełek i fotelików samochodowych dla dzieci.

Dla producenta tak ważnych przedmiotów codziennego użytku przygotowaliśmy ulotkę reklamową A4 składane do DL w systemie C.

Projekt miał prezentować asortyment oferowany przez producenta wewnątrz, a zewnętrzne strony ulotki zarezerwowane były na informacje o firmie, dane teladresowe i przyjazną dla oka okładkę.

Dostarczone przez Storchenmühle zdjęcia produktów zostały przez nas obrobione i retuszowane. Dodaliśmy piekną typografię, parę własnych inwencji w barwach zielenii i ulotka została przygotowana do druku.

Oczywiście zajęliśmy się również produkcją ulotki i dostarczeniem do siedziby klienta.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki reklamowej storchenmuhle

projekt ulotki reklamowej | Kanapex szybko i świeżo

To projekt dla firmy Kanapex, dostawcy świeżych kanapek do biur.

Ulotka miała z założenia posiadać wiele cech marketingowych takich jak formularz zgłoszeniowy i menu.

Starannie opracowane zdjęcia produktowe, świetne liternictwo, zielone flary w kolorach identyfikacji wizualnej firmy.

Ulotka została opracowana wraz z pracą klienta, dodaliśmy wariant markeetingu w postaci formularza zamówieniowego.

Dodatkowo opracowaliśmy dla klienta logo wraz z zawieszkami na drzwi biurowe.

Zawieszki miały pomagać w zamówieniach oraz w zgłoszeniach abonamentowych.

Całość została przygotowana w przeciągu kilku godzin. To był ekspresowy projekt jak i ekspresowa realizacja.

Druk ulotek w formacie A4 składanych do DL w systemie C wykonaliśmy podczas wieczoru serwisowego naszej firmy.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki reklamowej kanapexpatern dividerprojekt ulotki reklamowej kanapex

projekt oznakowania siedziby | Eskapada Pub Restauracja

Dla szczecińskiego pubu resturacji Eskapada przygotowaliśmy kompletną identyfikację wizualną i branding.

W skład naszych działań weszło również oznakowanie siedziby firmy.

Przygotowaliśmy projekt zakłądający wydruk foliowy, produkcję szyldów, oklejenie witryn oraz produkcję banneru reklamowego w postaci świetlnego kasetonu.

Jak widać na prezentowanej fotografii, szyldy zostały już zrealizowane i zamontowane w siedzibie klienta, oznakowanie witryn również jako oklejenie w systemie złudzenia 3D.

Pozostał do realizacji kaseton, który na fotografii jest zaprezentowany jako wizualizacja. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Case Study związanym z Eskapadą.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt oznakowania siedziby eskapada>

projekt ulotki reklamowej | Hipseat nosidełko biodrowe

Hipseat to nowoczesne nosidełko biodrowe dla mam, których pociechy chcą być blisko, bardzo blisko nich.

Przygotowaliśmy dla firmy Hipseat, logo wraz z sklepem internetowym i podstawowymi akcydensami. Przygotowalismy również projekt ulotki firmowej w formacie A4 składanym do DL w systemie C.

Ulotka w barwach identyfikacji wizualnej firmy, prezentuje fotografie produktowe w użyciu, schemat poprawnego działania nosidełka biodrowego, a także instrukcję zakładania Hipseat.

Projekt wykonany został według zasad marketingowego przedstawiania treści, stymulującego do zakupu produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kreacjami dla firmy Hipseat.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki reklamowej hipseat mavero

projekt plakatu reklamowego | Baila Club

Baila Club to szczeciński klub studencki wykreowany w tonacji tropikalnej plaży.

Na potrzeby reklamy prasowej przygotowaliśmy plakat reklamowy, będący również kreacją reklamy prasowej.

Projekt miał informować o najbliższych imprezach w formie kalendarium. Przygotowaliśmy zatem listę imprez na półprzezroczystym tle.

Jako dodatek graficzny przygotowaliśmy sylwetkę roztańczonej kobiety, półprzezroczystą wraz z elementami graficznymi w postaci sylwetek kwiatów.

Całość projektową dopełnił intensywny róż z fioletem w gradiencie oraz odpowiednia ekspozycja znaku firmowego klubu Baila.

Tak przygotowany projekt graficzny, świetnie spełniał rolę plakatu i reklamy prasowej.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt plakatu reklamowego baila club

projekt reklamy prasowej | Ridson casa marina

Projekt reklamy prasowej dla developera Ridson promującego swoją inwestycję Casa Marina w Świnoujściu.

Projekt był dwujęzyczny w dwóch barwach firmowych. U góry przygotowany język angielski, poniżej wersja w języku polskim.

Projekt reklamy prasowej zakłądał piekną typografię, a taką też przygotowaliśmy. Dodaliśmy obłą chmurkę w której umieściliśmy treść merytoryczną.

Zdjęcie samej nieruchomości przygotowaliśmy w czerni i bieli w wersji angielskiej, a kolorowe w wersji polsko języcznej.

Dodaliśmy charakterystyczne linie nieruchomości na horyzoncie, linie te przeplatają się przez projekt oddzielając również wersje językowe od siebie.

Porjekt ten został przygotowany we współpracy z agencją reklamową westgroup.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt reklamy prasowej ridson casa marina

projekt reklam | Ecollege szkoły policealne

Dla zespołu szkół policealnych ecollege przygotowaliśmy zestaw reklam, plakatów i billboardów reklamowych.

Projekty przygotowane zostały na konkretne akcje promocyjne związane z naborem na różne kierunki nauczania.

Wszystkie kreacje graficzne zostały opracowane zgodnie z identyfikacją wizualną centrum kształcenia ecollege.

Plakaty reklamowe charakteryzowały się zadowolonymi postaciami symbolizującymi osoby, które skorzystały z oferty reklamowanego kształcenia.

Ulotki reklamowe przygotowane zostały by w jasny spobób prezentować informacje o dostępnych kierunkach kształcenia.

Cykliczne projekty reklamowe sprawdzają się w przypadku okresowych akcji promocyjnych i kampanii marketingowych.

Tak własnie było w przypadku ecollege, tutaj akcje pojawiały się cyklicznie i związane były z różną tematyką.

Naszym wyzwaniem było utrzymanie charakterystycznego stylu szkoły, a także unikalne zaprezentowanie kolejnych tematów kształcenia zawodowego i policealnego, a także kursów policealnych.

Prezentowane projekty stanowią zbiór niektórych prac wykonanych dla szkoły, a będących różnorodnymi spośród wszystkich rkeacji przygotowanych dla ecollege.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt reklamy prasowej ecollegepatern dividerprojekt reklamy prasowej ecollege

projekt oznakowania | Kupiec Dom Towarowy

To jeden z najstarszych projektów przygotowanych przez 3GA | agencję marketingową.

Dom towarowy Kupiec powstał w 2001 roku i wtedy właśnie powstały te projekty.

Na kreację przygotowaną przez nas składają się piktogramy pięter i lokalizacji, oznakowanie wewnątrz budynku, a także oznakowanie wewnątrz wind budynku.

Stosując unikalną, cienką kreske zaprezentowaliśmy w jakże wesoły sposób kolejne pomieszczenia sprzedaży.

Ikonogafia uzupełniła szereg informacji tekstowych, a swą uniwersalną formą ułatwiła poruszanie się po obiekcie osobom z zagranicy.

Wszakże obraz wart tysiąca słów.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt oznakowania kupiec dom towarowy

projekt plakatu produktowego | Team expedition drużyna odkrywców jesieni

Team expedition 2956 to znana na rynku europejskim marka producenta odzieży zimowej.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy ciekawy projekt plakatu promującego odzież jesienną.

Projekt reklamowy wykonany na tle jesiennych liści zawiera fotografie rzeczywiste produktu oraz wyreżyserowaną scenkę z modelką prezentującą kurtkę zimową.

Dodaliśmy brand claim dla serii odzieży promujący markę, brand umieszczony nad logo jest bardzo dobrze widoczny i z miejsca charakteryzuje styl plakatu.

Jak widać projekt przygotowaliśmy w 2006 roku, to kawał czasu temu. Poprzez takie projekty z takich lat chcemy Ci przedstawić jak ewouluje nasze studio projektowe i jak wielkie doświadczenie posiadamy.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt plakatu reklamowego team expedition

projekt plakatu promocyjnego | Babylon dance show

To kolejna kreacja promocyjna przygotowana we współpracy z agencją reklamową westpromotion.

Tym razem przygotowaliśmy plakaty promocyjne dla nocnego klubu dla dorosłych. Tak, przygotowujemy także materiały z takiej branży.

Pomagamy bowiem wszystkim, którzy chcą wprowadzić nowoczesny marketing i posiadać nowoczesne materiały marketingowe w postaci drukowanych katalogów, folderów, ulotek czy plakatów promocyjnych.

Plakat został przygotowany przez nas we współpracy z agencją reklamową.

Pomagamy również konkurencji w sytuacjach projektowych i działaniach marketingowych.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt plakatu reklamowego babylon

projekt reklamy prasowej | Fiat

Na potrzeby reklamy prasowej przygotowalismy projekt reklamy dla firmy Fiat.

Fiat, tej firmy nie trzeba przedstawiać nikomu. Na potrzeby akcji promocyjnej auto-gryf przygotowaliśmy projekt i późniejszą modyfikację reklamy samochodów.

Reklama z 2008 roku z pewnością znajdzie miejsce w naszym portfolio. W tamtym okresie przygotowaliśmy wiele, naprawdę wiele reklam prasowych.

Ponieważ było ich tak wiele, określiliśmy 2008 rokiem reklam drukowanych, tak wysoka produkcja poligraficzna już się nie zdaży, media internetowe wyparły materiały drukowane bezpowrotnie na niż produkcyjny.

Na szczęście dla drzew.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt reklamy prasowej fiat

projekt reklamy prasowej | Honda civic

Skoro jesteśmy przy reklamach motoryzacyjnych, prezentujemy kolejną modyfikację reklamową dla Hondy.

Polmozbyt Szczecin zaplanował sprzedaż promocyjną japońskich samochodów Honda.

Z tej okazji my przygotowaliśmy projekt jakiego potrzebował nasz klient.

Delikatna forma i tak jak to w reklamach prasowych zwykle bywa, sporo tekstu.

Zmieściliśmy i to układając tekst w formy jak najczytelniejsze i najprzystępniejsze.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt reklamy prasowej honda

projekt czasopisma studenckiego skład DTP i makieta | Uczelniak

Jako, że jesteśmy specjalistami DTP (ang. desktop publishing). Przygotowujemy layouty i makiety czasopism, a także je składamy i drukujemy.

Znamy się na profesjonalnej pracy studia DTP i dlatego zaufało nam czasopismo Uczelniak.

Nasza praca obejmowała kompletny skład magazynu i przygotowanie makiety czasopisma dla przyszłych numerów. Prace wykonaliśmy w aplikacji Adobe InDesign CS z dodatkowymi pluginami naszego autorstwa.

Całość oczywiście przekazaliśmy klientowi w źródle makietowym indx.

Przygotowaliśmy makiety działów Od Redakcji, Powitanie wraz Indeksem skróconym i informacją o okładce.

Dodaliśmy dwa łamy Aktualności IT, Temat Przewodni, System Reklam w różnych wariantach: 1/3 , 1/2 1/1 i 2/2.

Czasopismo dostało dedykowany font i kolorystykę, a także kroje nagłówkowe i skryptowe. Przygotowaliśmy szablony podpisów i zestawy grafik do artykułów.

Przygotowaliśmy też layout okładki do uniwersalnego stosowania.

Opracowaliśmy system informacji tekstowych o artykułach, nagłówek głowny i narożną reklamę.

Specjalizujemy się w pracach DTP, przygotowujemy skład czasopism, a także makiety magazynów drukowanych.

Oczywiście w naszej ofercie są także publikacje internetowe w postaci popularnych ebooków i magazynów online w formacie interaktywnych dokumentów PDF.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt czasopisma sklad dtp uczelniakpatern dividerprojekt czasopisma sklad dtp uczelniak

projekt plakatu promocyjnego | Mactel przyszłość Twojej sieci

Prezentujemy projekt graficzny plakatu promocyjnego, przygotowanego dla firmy Mactel.

Plakat reklamuje nowoczesne urządzenie optyczne jakim jest Laserbox™, urządzenie dostępowe typu ONU.

Projekt przedstawia estetyke urządzenia, sposób montażu i pokrywę na diody, by nie denerwowały gospodyń domowych.

Profesjonalny render 3D pomieszczenia domowego oraz samego urządzenia (tak to nie są fotografie ani produktu ani domu mieszkalnego) swietnie prezentują się na przygotowanym przez nas plakacie.

Jest to jeden z wielu plakatów wykonanych dla firmy Mactel, a także jeden z wielu materiałów drukowanych przygotowanych przez nas na potrzeby akcji promocyjnych i kampanii marketingowych.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt plakatu promocyjnego mactel

projekt i skład DTP pisma | Inżynier pismo politechniki szczecińskiej

Oto kolejne czasopismo przygotowane przez naszych specjalistów DTP.

Inżyniet to pismo Politechniki Szczecińskieh ukazujące się co miesiąc. Skierowane jest do przyszłych inzynierów, a także do osób wybierających dopiero uczelnie wyższe.

Przygotowany magazyn zawierał projekt okładki wraz z obróbką fotografii oraz skład całego pisma.

Opracowaliśmy profesjonalny skład i kompozycję graficzną magazynu, a także dostarczyliśmy wyeksportowane materiały na naświetlarkę do druku.

Jesteśmy specjalistami z wyobraźnią i rzetelnością we krwi, dlatego przygotowujemy wszystko kompleksowo od A do Z i dostarczamy gotowe materiały do naszych klientów.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt czasopisma inżynier

projekt plakatu promocyjnego | Laserbox triple play FTTH solution

Tutaj prezentujemy kolejne kreacje związane z promocją urządzenia Laserbox™.

Przedstawione projekty graficzne plakatów reklamowych zakładają promocję użyteczności urządzenia poprzez informację o dostarczaniu trzech usług, internetu, telefonii i telewizji.

Projekt ten przygotowany na tle smugieł światła symbolizuje prędkość dostarczanych usług.

Drugi projekt informuje w dość oryginalny i kreatywny sposób o prędkości osiąganej przy użytkowaniu urządzenia.

100 to tym razem nie ograniczenie prędkości w kilometrach na godzinę, lecz dedykowana prędkość działania na łączu.

Plakaty zostały wyprodukowane również przez 3GA, dodatkowo zastosowaliśmy przygotowane projekty przy okazji kreacji ścianek wystawienniczych Popup Display.

Nasze projekty były wykorzystywane wielokrotnie przy okazji targów międzynarodowych czy konferencji w siedzibie firmy prezentującej urządzenie Laserbox™.

Na potrzeby kampanii reklamowej urządzenia przygotowaliśmy szereg materiałów drukowanych i materiałów marketingowych w tym gadgetów reklamowych.

Zapoznaj się z działem Klienci, gdzie opisujemy pracę dla każdego z naszych klientów.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt plakatu reklamowego laserboxpatern dividerprojekt plakatu reklamowego laserbox

projekt ulotki reklamowej | Sunqes studio urody

Dla studia urody Sunques przygotowaliśmy szereg niewielkich materiałów reklamowych i kilka plakatów promujących to studio.

Estetyczne i fikuśne projekty stanowiły filar prezentacji firmy na materiałach drukowanych.

Dużo różu, wyboldowanych napisów, sylwetek kobiecych i gwiazd, stanowi podstawę barwną i kompozycyjną.

Równoważne rozłożenie treści tekstowych, odcięcie od projektu poprzez cieniowanie, umożliwiło przekazanie podstawowych informacji o ofercie usługowej studia urody.

Projekty zostały przesłane do klienta w formie elektornicznej aby umożliwić samodzielne drukowanie materiałów i ich dodruk przed akcjami promocyjnymi.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt materiałów marketingowych sunques

projekt ulotki produktowej | Last Mile

Kolejny projekt związany z urządzeniem optycznym Laserbox™ i firmą LastMile.

Tym razem przygotowaliśmy Products Guide, a konkretniej informację katalogową na temat urządzenia ONU.

Czysta, techniczna forma stanowi atut kreacji.

Zarys techniczny urządzenia i zdjęcia marko płyty PCB dodatkowo potęgują odczucie technologii w tym materiale drukowanym.

Wewnątrz znalazły się nudne tabelki z danymi liczbowymi i piękne wykresy oraz diagramy.

Przygotowaliśmy najpiekniejszą z możliwych form danych tabelarycznych i najciekawszą kartę katalogową produktu ściśle technologicznego i mało fotogenicznego.

Specjalizujemy się w tworzeniu kart katalogowych i folderów firmowych oraz katalogów reklamowych.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki produktowej laserbox lastmile

projekt ulotki produktowej | Optical Access Switch

Tutaj przedstawiamy kolejną kartę produktową, tym razem jest to switch optyczny warstwy drugiej. Tak dokształcamy się by jak najlepiej pomóc naszym klientom.

Przygotowaliśmy profesjonalną kartę katalogową i ulotkę produktową dla urządzenia optycznego.

Przejrzysta i ściśle informacyjna forma materiału została wzbogacona o kilka zdjęć produktu. Odcienie czerni i czerwieni wraz z falami świetlnymi świetnie współgrają z identyfikacją wizualną i cechami produktu.

Karta katalogowa została wydrukowana na wysokiej gramatury papierze powleczona lakierem matowym i dodatkowo uszlachetniona lakierem UV w miejscu fotografii urządzenia.

Po wyprodukowaniu stała się nieodzownym materiały marketinowym dołączany do innych informacji związanych z optical access switch layer II.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki produktowej optical access switch

projekt ulotki promocyjnej | Laserbox & OAS

To kolejna porcja materiałów dotyczących Laserbox™ oraz OAS optical access switch.

Przygotowana przez nas ulotka informacyjna prezentuje zasadę działania pary urządzeń i możliwości jakie daje ich stosowanie.

Na potrzeby ulotki przygotowaliśmy schemat 3D prezentujący działanie Laserbox™ w tradycyjnym domu jednorodzinnym.

Ulotka informacyjna wyjaśniała zakres działania urządzeń optycznych, a także metodę dostarczania trzech mediów: internetu, telefonii i telewizji, wszystko w wersji cyfrowej.

W ulotce zawarto wiele informacji technicznych i wykresów wraz z tabelarycznym zestawieniem danych liczbowych.

Aby nie przynudzać, pokazujemy zatem tą bardziej design'erską strone projektu.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki produktowej optical access switch i laserbox

projekt ulotki reklamowej | Bertax interior furniture / textiles

Bertax to producent konfekcji hotelowej.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy projekt materiału drukowanego jakim była ulotka reklamowa.

Zgodne z identyfikacją wizualną firmy Bertax, a także wytycznymi klienta opracowalismy projekt w odcieniach brązu z ciekawymi elementami florystycznymi.

Do ulotki dodaliśmy fotografie produktów, zdjęcie modelki a także zestaw brandingowy w postaci logo firmy.

Treści tekstowe ułożyliśmy w taki sposób by dopełniały kompozycje fotografii produktów. Dodaliśmy wyeksponowaną listę produktów.

Poniżej frontu ulotki umieściliśmy dane teladresowe firmy wraz z gwarancją jakości oferowanych produktów.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki reklamowej bertax

projekt reklamy | Cafe 22 kawiarnia na najwyższym poziomie

Dla kawiarni na najwyższym poziomie, Cafe 22, przygotowaliśmy reklamę prasową.

Reklama prezentuje lokalizację kawiarni w budynku przy placu Rodła.

Dodaliśmy fotografię słynnych deserów oferowanych w Cafe 22.

Całość kompozycyjną dopełnia sporych rozmiarów logo kawiarni, a także promocja listopadowa z wyszczególnieniem menu kawiarni.

Specjalizujemy się w projektowaniu małych form wizualnych i reklamowych jakimi są projekty reklam prasowych.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki reklamowej cafe 22

projekt instrukcji obsługi | Expresso

Przygotowujemy nie tylko reklamowe projekty graficzne materiałów drukowanych.

Dla naszego klienta Expresso, przygotowaliśmy projekt instrukcji użytkowania i obsługi automatu do kawy.

Instrukcje obsługi urządzeń nie są łatwym tematem projektowym.

Należy przeanalizować wsztystkie aspekty i funkcje urządzenia tak, by przedstawić to w przystępny sposób i w miarę uniwersalny, by zrozumiał go każdy użytkownik.

Mamy jednak spore doświadczenie w przygotowywaniu instrukcji obsługi.

Na codzień przygotowujemy instrukcje do naszych systemów cms, portali internetowych i sklepó internetowych dla naszych klientów.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt instrukcji obsługi expresso

projekt ulotki reklamowej | Fifiland punkt przedszkolny

Fifiland to jeden z szczecińskich punktów przedszkolnych. Powstał w trakcie boomu narodzin dzieci, zatem miał olbrzymią konkurencję w branży.

Przygotowaliśmy dal Fifilandu podstawową formę reklamy jaką jest ulotka reklamowa.

Projekt posiada mapkę lokalizacyjnąm ofertę zajęć, a także graficzne kreacje informujące o atutach obiektu.

Zastosowaliśmy wesołą typografię, radosne barwy i dziecięce elementy, tak by ulotka z miejsca informowała jaką ofertę zwiera i dla kogo jest targetowana.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki reklamowej fifiland

projekt ulotki reklamowej | Milly Mally

Okazuje się, że mamy spore doświadczenie i olbrzymie portfolio kreacji związanych z maluchami i firmami oferującymi produkty dla dzieci.

Tym razem prezentujemy ulotkę reklamową w formacie A4 składaną na 3 części do formatu DL w systemie C.

Ulotka reklamowa przygotowana na potrzeby firmy Milly Mally zawiera zdjęcia produktowe, w formie oferty i opis handlowy oferowanych produktów.

Ciekawa forma graficzna zbudowana jest w oparciu o jaskrawą trawę, błękitne niebo, radosne chmurki, a w centrum jest żółte słońce, będące sygnetem logo firmy.

Nietuzinkowa forma ulotki to też zasługa wesołej typografii, która zastosowana została by nadać infantylności poważnym opisom handlowym oferowanych produktów.

Asortyment oferowany przez Milly Mally został ułożony w artystycznym chaosie, tak by sugerował dziecięce pole do zabawy.

Uwielbiamy takie radosne, wesołe, pełne psot projekty graficzne.

Pozwalają nam na odrobinę luzu, a jeśli ich forma estetyczna powoduje uśmiech na twarzy odbiorców, jest nam szczególnie miło.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt ulotki reklamowej milly mallypatern dividerprojekt ulotki reklamowej milly mally

projekt plakatów promocyjnych | Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Tutaj prezentujemy dwa projekty dla Powiatowego Urzędu Pracy w Policach, związane z programem aktywizacji zawodowej w programie Postaw na własny biznes.

Projekty plakatów, a przede wszystkim koncepcji promocyjnej programu zostały wykonane w błyskawicznym tempie.

Charakterystyczni, animowani przedsięborcy mają dotrzeć do młodszych osób, pragnących założyć własną firmę.

W skład projektów wchodziły plakaty, skład wielostronnicowego informatora programu, a także ulotek informacyjno-reklamowych.

Po serii poważnych i technicznych projektów mogliśmy przygotować coś lekkiego, coś z rysunkowym charakterem i skierowane do nieco młodszych odbiorców.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt plakatów promocyjnych pup w policach

projekt wizytówki | Dorota Gracka

Ten projekt wizytówki przygotowaliśmy dla projektanta wnętrz i ogrodów.

Delikatna, kobieca forma, finezyjne liternicwo stanowią z pewnością atuty tego projektu.

Wizytówka została zaprojektowana jako dwustronna forma kontaktowo - promocyjna.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy również projekt oznakowania pojazdu.

Nie zaprezentowaliśmy tutaj wszystkich wizytówek przygotowanych dla naszych klientów. Spowodowane jest to odrębnym działem zatytułowanym Identyfikacja wizualna, gdzie znajdziesz część przygotowanych przez nas projektów tego typu.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt wizytówki gracka

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy