3GA - Logo

 

Portfolio 2012 / aukcje internetowe allegro i ebay

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

projekt aukcji allegro | Bardahl the world famous winning margin

Ten projekt wykonaliśmy dla naszego klienta, firmy Bardahl. Przy okazji wykonywania sklepu internetowego przygotowaliśmy dedykowany szablon aukcji allegro. Projekt został przygotowany tak, by łatwo było zmieniac produkty poprzez wygodne dodawanie fotografii i opisu produktu.

Podzieliliśmy projekt na sekcje, gdzie każda reprezentuje inny rodzaj informacji. Pierwsza sekcja to banner reklamowy z menu o odnośnikach wewnątrz systemu aukcyjnego jak strona o mnie, warunki sprzedaży, wysyłka i kontakt. Druga sekcja prezentuje w atrakcyjny sposób produkt na aukcji internetowej. Duża fotografia i wyczerpujący opis, a poniżej cena produktu w wyodrębniającym się kolorze.

Następne sekcje to informacje o firmie wraz z fotografią i detale odnośnie płatności i wysyłki. Przy wysyłce dodaliśmy logo współpracujących dostawców dla łatwiejszej i szybszej identyfikacji.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro bardahl

projekt aukcji allegro | Bertini

Bertini to producent wózków dziecięcych. Dla naszego klienta przygotowaliśmy profesjonalny szablon aukcji allegro.

Atrakcyjny banner z logo i menu szablonu aukcji, poniżej główna ekspozycja produktu. Duża fotografie rozłożonego i złożonego lub zemontowanego wózka. Poniżej oznaczenie serii i cena produktu.

Opis ładnie rozłożony poniżej wraz z atutami produktu względem konkurencyjnych. Poniżej gama kolorystyczna produktów z opisem i nazewnictwem.

Nie zapomnieliśmy również dodać gamę asortymentu dodatkowego w postaci akcesoriów. Na końcu umieściliśmy informacje o wysyłce, zasadach sprzedaży i informacje kontaktowe.

Całość w przejrzystej i schludnej formie, przykuwającej uwagę i zachęcającej do zakupu produktu.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro bertini

projekt aukcji allegro | Hipseat nosidełko biodrowe

W związku z faktem, że przygotowywaliśmy sklep internetowy zintegrowany z allegro przygotowaliśmy dla naszego klienta unikalny szablon aukcji allegro.

Projekt graficzny nawiązuje do sklepu internetowego firmy. Przejrzyste menu pozwala na łatwe nawigowanie po szablonie aukcji allegro.

Dodaliśmy teksty i rozkład treści zgodnie ze słynną zasadą AIDA (ang. attract interest decision action). Projekt posiada duże fotogragie produktu, schemat jego pozytywnego działania oraz certyfikaty użytkowe.

Poniżej umieściliśmy gamę kolorystyczną produktów wraz z opisem barw.

Na samym końcu zamieściliśmy infomacje o metodzie dostarczania produktów do klientów oraz dane kontaktowe firmy.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro hipseat nocidełko biodrowe

projekt szablonu allegro | Caractive

Dla naszego klienta, kolejnej firmy z branży wózków i fotelików dziecięcych, firmy CARactive, przygotowaliśmy projekt aukcji allegro.

Projekt aukcji nawiązuje do projektu wykonanej przez nas strony www. Czysta, funkcjonalna forma nie odwraca uwagi od produktu, który tutaj jest najważniejszy.

Duże fotografie wysokiej jakości, krótki wstęp i nazwa serii grają tutaj pierwsze skrzypce.

Powyżej umieściliśmy elementy brandingu wraz z logo zaprzyjaźnionych producentów i dane szybkiego kontaktu.

Szablon aukcji allegro posiada wiele opisów i zdjęć informujących o atutach produktu i dodatkowych akcesoriach. Poniżej opisu umieściliśmy dodatkowe dane o wysyłce i metodzie płatności, a także dane firmy i kontaktowe informacje.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro caractive

projekt aukcji allegro i eBay | Velset

Velset to producent okien dachowych. Pragnąc sprzedawać swoje produkty również klientom detalicznym postanowił korzystać z systemu aukcji allegro, a także aukcji ebay.

Przygotowalismy stosowny projekt aukcji allegro i szablon ebay na potrzeby firmy. W dwóch językach, dostosowany do warunków lokalnych projekt szablonu allegro bardzo spodobał się naszemu klientowi.

Ciekawy banner z brandingiem w postaci logo i menu poziome, poniżej duże logo dystrybutorów oraz olbrzymie fotografie produktowe wraz z użyciem w rzeczywistości. Poniżej umieściliśmy opis oraz dane technologiczne z przekrojowym rysunkiem i danymi tabelarycznymi

Nie zabrakło oczywiście informacji o wysyłce, warunkach zakupu czy danych teleadresowych. Na koniec dodaliśmy informacje o profilu i historii firmy.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro i ebay velset

projekt aukcji allegro i eBay | Little Baby Style

Któż nie chce dla swojej pociechy cudownych i dobrych gatunkowo ciuszków?

Dla naszego klienta, dystrybutora odzieży w Anglii przygotowaliśmy uniwersalny szablon aukcji ebay. Nowoczesne menu, pozwalające na wybór kategorii wiekowej dziecka oraz jego płci stanowią atut szablonu ebay.

Poniżej umieściliśmy fotografię ciuszka dziecięcego nałożonego na lalkę rozmiarów wybranego dziecka. Pod fotografią produktową zamieściliśmy opis przedmiotu.

Dane odnośnie dostawy, a także dane o sposobie płatności i gwarancji umieściliśmy na samym dole.

Cały szablon aukcji ebay posiada ciekawy, dziecięcy i wesoły styl, lekkie barwy i niecodzienną typografię.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro i ebay baby moda

projekt aukcji allegro | Alldruk drukarnia internetowa

Ten projekt aukcji allegro przygotowaliśmy dla drukarnii internetowej alldruk.

Drukarnia potrzebowała aukcji, która umożliwiłaby zakup usług poligraficznych na portalu allegro.

Przygotowaliśmy unikalny szablon allegro wraz z ciekawym bannerem reklamowym, opisem historii i profilu drukarni, a także wygodnym systemem nawigacji w postaci menu poziomego.

W szablonie aukcji umieściliśmy przykładowe prace, portfolio realizacji, a także informacje o przesyłce, czasie realizacji, specyfikacji technicznej usług i produktów, a także dane do płatności i kontakt do firmy alldruk.

Projekt aukcji allegro wyszedł wyśmienity, przejrzysty, kolorowy i nowoczesny. Takie walory z pewnością zachęcą do skorzystania z usług drukarnii internetowej.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro alldruk

projekt aukcji allegro | Dajoferte.pl portal z ofertami i usługodawcami

Dla naszego klienta, portalu ze zleceniami i ofertami zleceń i usług, przygotowalismy dedykowane reklamowe szablony aukcji allegro.

Kampania składała się z kilku projektów dystrybuowanych po sobie w krótkim odstępie czasu.

Prezentujemy tutaj dwa z kilku projektów, które miały reklamować portal z usługodawcami i usługobiorcami.

Nowoczesne podejście do tematu wyraziliśmy poprzez ciekawą ikonografię, nietypowe liternictwo, krótkie komunikaty reklamowe.

Pierwszy projekt zawiera piktogramowe ludziki prezentowane w akcji, tak by projekt nabrał dynamizmu i zachęcił do korzystania z portalu.

Drugi projekt przedstawia konkretne sytuacje jakie mają miejsce przy działaniach usługowych. Krótkie hasła opisują i zachęcają do odwiedzin portalu.

Oba projekty utrzymane są w formie ilustracyjnej, żartobliwej, przemawiającej do klienta poprzez ciekawe obrazy, a nie natłok treści tekstowych.

Projekty, publikowane były na łamach internetowej sieci sprzedaży, a także w portalu allegro jako zwykłe akcje reklamowe zachęcające do założenia konta w serwisie w promocyjnej cenie.

Ciekawa i rysunkowa forma z pewnością stanowi atut projektu, a jego delikatny przekaz merytoryczny i niewielki natłok informacji stanowi niewątpliwą zachętę do działania.

Pozostałe projekty aukcji internetowych, przygotowane przez nas, zostały również wykorzystane przy okazji kampanii reklamowej na łamach serwisu aukcyjnego allegro.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro dajoferte.plpatern dividerprojekt aukcji allegro dajoferte.pl

projekt aukcji allegro | Covepro protective covers

Dla firmy Covepro, produkującej pokrowce na rowery i motocykle, przygotowaliśmy indywidualny szablon aukcji allegro.

Szalbon aukcji prezentował w wyraźny sposób markę poprzez eksponowanie logo, a menu poziome ułatwiało nawigację po całym szablonie aukcji allegro.

Duze zdjęcie poglądowe pozwala na ocenę produktu, poniżej dostarczyliśmy niezbędnych informacji w formie punktowej tak, by klient wiedział na jakie atuty produktu może liczyć kupując pokrowiec covepro.

Opis produktu został przygotowany obok zdjęcia, a zarówno fotografię jak i tekst opisujący w łatwy sposób można zmienić, co czyni przygotowany szablon uniwersalnym.

Zastosowanie barw firmowych, a także czytelnego układu informacji z pewnością sprzyja klientom w momencie zapoznawania się z samym produktem i jego unikalnością.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro covepro

projekt aukcji allegro | Tshirt.pl domena na sprzedaż

Ten projekt aukcji allegro został przygotowany tylko i wyłącznie na jednorazową potrzebę sprzedaży domeny Tshirt.pl.

Przekaz miał być krótki, informacje o sprzedaży atrakcyjnej domeny tshirt.pl. Krótkie informacje odnośnie sposobu zakupu domeny. Kilka właściwości domeny, jej PageRank6 oraz operatora obsługującego domenę.

Dodaliśmy świetny znak graficzny jako główny koncert z koszulką w tle i domeną.

Fale symulujące nowoczesność, a także błekitne, gradientalne tło by klient w łatwy sposób nabrał zaufania do aukcji.

Poniżej podaliśmy cenę wyjściową, a także symulację koszulek z postaciami, które mają zachęcić do zakupu domeny przez osoby związane z branżą tekstylną.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro tshirt.pl

projekt aukcji allegro | Flora urządzenia ogrodowe

Projekt aukcji allegro dla firmy sprzedającej asortyment do ogrodów.

Przygotowany przez nas projekt aukcji miał byc uniwersalny, tak by klient samodzielnie mógł zmieniać produkty wystawiane na aukcjach internetowych do sprzedaży.

Zmiana fotografii, opisu i tytułu aukcji jest banalnie prosta i wygodna. Z łatwością można dodać kolejną fotografię i opis i wystawić na sprzedaż w systemie aukcyjnym allegro.

Projekt aukcji zawierał panel boczny, gdzie umieściliśmy dane związane z regulaminem aukcji, kontaktem i wysyłką zakupionych przedmiotów.

Atrakcyjny banner, który prezentuje jakość oraz grupę produktów firmy wraz z menu pozwalającym na przejście do strony o mnie, obejrzenia innych aukcji sprzedającego a także sprawdzenie komentarzy wystawianych przez zakupujących produkty naszego klienta.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro flora

projekt aukcji allegro | Mavero wszystko dla maluchów

Dla naszego klienta, firmy Mavero, przygotowaliśmy szereg projektów online. Jednym z nich był szablon aukcji allegro.

Przygotowany projekt miał jasno nawiązywać do specyfiki i rodzaju produktów, asortymentu dla najmłodszych.

Pośród polecanych znalazły się bawimata i nosidełko biodrowe Hipseat™.

Przejrzysty projekt graficzny, łatwość edycji zdjęć oraz tekstu w projekcie aukcji internetowej stanowią niewątpliwe atuty kreacji online.

Duże fotografie, wyczerpujący opis produktu oraz wskazanie metod wysyłki oraz zasad współpracy, poprzedzają dane kontaktowe do firmy Mavero, znajdujące się na dole szablonu aukcji allegro.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro mavero

projekt reklamy allegro | DajOfertę.pl

Dla portalu dajoferte.pl przygotowaliśmy szereg kreacji promocyjnych publikowanych na łamach portalu allegro.

Jedną z ostatnich kreacji była reklama portalu i jego funkcji, wyszukiwania ofert i oferentów.

Potawiliśmy na dynamiczne sylwetki młodych i energicznych osób symbolizujących freelancerów (ang. wolnych strzelców).

Na lekko sfatygowanej kartce papieru umieściliśmy postaci, napisy jak w komiksach, w chmurkach i dodaliśmy branding portalu w postaci logo.

Dodaliśmy niewielkie zrzuty ekranowe portalu prezentujące główne funkcje oraz przybliżające wygląd graficzny.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro dajoferte.pl

projekt szablonu allegro | Omnes producent profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego

Dla firmy Omnes, producenta sprzętu medycznego i łóżek do masażu przygotowaliśmy olbrzymią ilość aukcji allegro.

Nasza praca rozpoczęła się już przy fotografiach firmowych. Starannie dobrane fotografie produktów firmy, obrobiliśmy poprzez profesjonalny retouch (ang. retusz). Wyciągneliśmy kolory, tak by jak najlepiej odzwierciedlały stan rzeczywisty.

Doświetliliśmy miejsca zacienione i wyrównaliśmy blaski na powierzchni przedmiotów. Fotografia została obrobiona na najwyższym poziomie.

Opracowaliśmy metody prezentacji przedmiotów, tak by uwypuklić ich atuty czy kluczowe funkcje. Tak jak na prezentowanym projekcie łóżka do masażu. Poprzez lupo-okręgi zaprezentowaliśmy kluczowe elementy przedmiotu oraz dodatkowo je opisaliśmy.

Dla każdego koloru łóżka przygotowaliśmy dedykowaną aukcję, a dla każdego wariantu produktu również indywidualny szablon aukcji allegro.

Zaprezentowaliśmy asortyment dodatkowy w postaci akcesoriów, metodę użytkowania, zasady sprzedaży, dostawy i płatności.

Przygotowaliśmy najróżniejsze warianty graficzne, jedne nowoczesne i minimalistyczne, drugie czysto techniczne na barwach medycznych. Wszystko zależnie od specyfiki produktu i metody sprzedaży, a także klienta docelowego.

Specjalizujemy się w tworzeniu projektów graficznych i oprogramowania na potrzeby szablonów aukcji allegro. Prezentowane projekty aukcji allegro są jednymi z najciekawszych prac naszego studia. Prezentują one również kunszt pracy, a także wysoką jakość naszych kreacji na potrzeby internetu i aukcji allegro.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro omnespatern dividerprojekt aukcji allegro omnes

projekt szablonu allegro | Eloreal najlepsze kosmetyki i piękne włosy

Te projekty aukcji allegro przygotowaliśmy dla dystrybutora kosmetyków do włosów.

Przejrzyste, nowoczesne i przepełnione pięknymi kobietami szablony allegro z pewnością przykuwały uwagę odwiedzających aukcje i zachęcały do zakupu produktu.

Sam produkt prezentowany został poprzez dużą fotografię i nazwę marki.

Pod fotografią produktową umieściliśmy pole na wyczerpujący opis produktu wraz z pojemnością i metodą użytkowania.

Poprzez liść oddzieliśmy informacje o wysyłce, metodach płatności czy zasadach współpracy z firmą.

Boczną część szablonu allegro przeznaczyliśmy na menu wszystkich kategorii i marek produktów oferowanych przez dystrybutora.

Przejrzyste podejście do tematu kategoryzacji spotkało się z aprobatą klienta.

Marki podzielone na rodzaje produktów, linii dla kobiet i mężczyzn, a także linii kosmetycznych zależnych od użycia i przeznaczenia.

Tak łatwa nawigacja pozwala szybko odnaleźć odpowiedni dla siebie produkt z gamy oferowanych przez firmę.

Dodaliśmy także menu poziome przenoszące w szybki sposób do określonych miejsc w szablonie allegro. Klikając wysyłka przeniesiony zostaniesz do miejsca, gdzie umieściliśmy informacje o wysyłce.

Tak łatwe nawigowanie sprzyja wygodnemu poruszaniu się po aukcji allegro i świadczy o dbaniu o klienta przez firmę stosującą nowoczesne podejście do webusability.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro elorealpatern dividerprojekt aukcji allegro eloreal

projekt szablonu allegro | Kuptipsy.pl

Kuptipsy.pl to portal sprzedający asortyment niezbędny każdej osobie zajmującej się tipsiarstwem.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy serię promocyjnych i sprzedażowych aukcji allegro.

Projekty nacechowane były ciekawymi formami graficznymi w postaci elementów florystycznych, finezyjnych ornamentów i półprzezroczystych grafik.

Dwa rodzaje i dwie linie graficzne projektów allegro przykuwały uwagę odwiedzających prezentując w okazały sposób produkty firmy, ich wyczerpujący opis, a także metodę użytkowania wraz z fotografiami gotowych propozycji użycia.

Wyjątkowo delikatne formy graficzne projektu aukcji allegro nie odciągały uwagi od tego co najważniejsze, informacji o produkcie i cech sprzedażowych.

Wyodrębinione opisy atutów produktu, jego cena widoczna przy fotografii, a także ciekawe fotografie reklamowe zachęcały do kupna produktu firmy.

Dodaliśmy charakterystyczne dla branży nieokiełznane wzornictwo graficzne, dwojakie barwy zieleni lub fioletu oraz delikatnego błękitu.

Na samym dole aukcji umieściliśmy dane teladresowe, zasady zakupu i dostawy a także hasła reklamowe.

Aukcja allegro stanowiła reklamowy szablon allegro oraz projekt aukcji allegro służący do sprzedaży konkretnego produktu z gamy oferowanych przez firmę kuptipsy.pl.

Do użytkowania dodaliśmy także prosty panel zarządzania zdjęciami produktów i edytor tekstów reklamowych oraz opisu produktów na potrzeby szablonów aukcji allegro.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro kuptipsy.plpatern dividerprojekt aukcji allegro kuptipsy.pl

projekt szablonu allegro | World of warcraft Night Elf Druid 80lvl

Ten projekt aukcji allegro przygotowany został specjalnie na potrzeby sprzedaży określonego produktu.

Produkt, choć wirtualny, potrzebował dokładnie zaplanowanej aukcji ebay aby zostać sprzedanym. Przygotowaliśmy zatem dedykowany szablon aukcji allegro i ebay na potrzeby sprzedaży postaci z gry World Of Warcraft.

Zaprezentowaliśmy dokładne zrzuty ekranowe i zdjęcia prezentujące sprzedawaną postać.

Dodaliśmy bardzo dokładne i przystępnie zaprezentowane opisy postaci wraz z właściwościami i cechami dodatkowymi.

Przedstawiliśmy w niezwykle interesującej formie graficznej propozycję transakcji, dodając grafiki rodem z World Of Warcraft tak by nadać niezwykły klimat projektowi aukcji ebay i allegro.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro world of warcraft

projekt szablonu allegro | Elektroniczne systemy zabezpieczeń

Dla naszego klienta, firmy z branży urządzeń elektronicznych do systemów zabezpieczeń i systemów kontroli dostępu przygotowaliśmy unikalny szablon aukcji allegro.

Prezentowany przez nas projekt aukcji jest uniwersalnym szablonem aukcji do samodzielnej edycji zależnie od potrzeb czy sprzedawanego produktu.

Duża fotografia produktu, z natury niefotogenicznego, pokaźny opis technologiczny stanowią koncert aukcji.

Informacje o sprzedawcy, a także zasadę współpracy i dane teleadresowe umieściliśmy w panelu bocznym szablonu aukcji.

Dodaliśmy niebanalny banner reklamowy oraz menu poziome pozwalające na łatwą nawigację wewnątrz szablonu allegro.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro elektroniczne systemy zabezpieczeń

projekt szablonu allegro | PH Azymut

PH azymut to firma zajmująca się dystrybucją i sprzedażą detaliczną asortymentu dla najmłodszych.

Tym razem mieliśmy przygotować unikalny szablon aukcji allegro umożliwiający wystawianie aukcji ze sprzedażą zabawek typu LEGO Technic®.

Przygotowaliśmy łatwy w edycji projekt aukcji pozwalający na szybkie wstawienie tekstu opisującego oferowany w sprzedaży produkt, a także dodanie dużej fotografii prezentującej ten produkt w rzeczywistości oraz w opakowaniu firmowym.

Dodaliśmy także menu poziome na samej górze szablonu allegro ułatwiające nawigowanie po całym szablonie poprzez szybkie przeskakiwanie do interesujących działów jak dostawa czy zasada płatności lub do wystawionych innych aukcji sprzedającego i strony o mnie.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro ph azymut

projekt szablonu allegro | PR management agencja kreatywna

Dla agencji kreatywnej PR management your compay in true colors, przygotowaliśmy reklamową aukcję allegro.

Wprawdzie jest to w niektórych aspektach ofertowych nasza konkurencja lecz jak wspominaliśmy wielokrotnie, pomagamy każdej firmie, która się do nas zgłosi.

Przygotowaliśmy typowo reklamową aukcję internetową, która prezentowała zakres działalności firmy. Dodaliśmy także możliwość sprzedaży sprzętu komputerowego, którym to firma miała zamiar handlować poprzez system aukcyjny allegro.

Duże zdjęcie główne, atrakcyjny banner, galeria miniatur, opis produktu, specyfikacja techniczna to tylo niektóre z elementów wchodzące w skład aukcji internetowej.

Zadowolona firma przygotowała dla nas referencje i opinie w serwisach interentowych, a to bardzo miły gest od zadowolonego klienta.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro pr management

projekt szablonu allegro | Tomasz Masiukiewicz Malarstwo

Dla Pana Tomasza przygotowaliśmy zestaw aukcji dedykowanych, które publikowane miały być w allegro i ebay.

Przedmiotem aukcji allegro i ebay były malowane przez Pana Tomasza obrazy olejne.

Oryginalne, wysokiej jakości, wielobarwne i odwzorowujące rzeczywistość obrazy stały się piękną sztuką na sprzedaż.

Postanowiliśmy pomóc w sprzedaży dzieł naszego klienta tworząc unikalną formę aukcji, symulującej płótno, pieczęć i oznakowanie sygnaturą autora.

Dodaliśmy galerię miniatur dostępnych na innych aukcjach, zasadę współpracy i dostawy, a także opis w kilku językach.

Wszystko dla naszego klienta, który pięknie maluje, a my pięknie sprzedajemy.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro tomasz masiukiewicz

projekt szablonu allegro | Time 4 Art

Dla naszego klienta firmy Tiem4Art przygotowaliśmy serię aukcji internetowych na potrzeby sprzedaży drukowanych obrazów płóciennych.

Delikatne formy graficzne, nie odwracającej uwagi od najistotniejszego, produktów, przewijają się przez cały projekt aukcji allegro.

Opracowana forma szablonu aukcji pozwala na wyjątkowo łatwe i proste wstawianie kolejnych zdjęć produktów, ich opisów i miniatur graficznych.

Dodaliśmy także wybór kolorystyki obrazów w aukcji, warunki dostawy i zakupu towaru.

Przygotowalismy także widoki detali, dane teleadresowe i linki do innych aukcji wystawiającego.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro time4art

projekt szablonu allegro | Promo Fb instal

Dla firmy FB instal centrum techniki grzewczej, przygotowaliśmy szablon aukcji allegro, do samodzielnego użytku i edycji na polach eksploatacji

Projekt aukcji allegro zakładał przygotowanie ciekawego banneru głównego z naciskiem na ciepło techniczne i ciepło rodzinne, do tego dołożyliśmy szybki kontakt z infolinią.

Menu poziome ułatwia nawigację po szablonie allegro pozwalając na szybkie przeskakiwanie do jego kolejnych elementów takich jak kontakt, inne wystawione aukcje sprzedającego czy regulamin i kontakt z firmą FB instal.

Do aukcji allegro dodaliśmy opis firmy, który witając użytkowników odwiedzających prezentuje w szybki sposób profil działalności firmy i wartości przez nią pielęgnowane.

Predefiniowane elementy liternictwa, nagłówków, formaty fotografii oraz panel zarządzania aukcjami odegrał kluczową rolę w działaniach klienta na polu aukcji internetowych w serwisie allegro.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro promo

projekt szablonu allegro | Autoinside Twój samochód będzie zachwycony

Dla naszego klienta, firmy Autoinside, po raz kolejny przygotowaliśmy szablon aukcji allegro niezbędny do sprzedaży asortymentu firmy przez portal aukcyjny allegro czy ebay.

Unikalna forma graficzna banneru głównego, szybkie dane kontaktowe, menu poziome z linkami do newralgicznych punktów aukcji i elementów serwisu allegro stanowią część stałą wykorzystywaną przy okazji każdego wystawianego produktu.

Poniżej dodaliśmy duże fotografie, rozłożenie tematyki typu zasada wysyłki, płatności i tabelaryczne dane techniczne w niezwykle atrakcyjnej formie graficznej i tekstowej.

Całość to przejrzysta aukcja allegro, która swą prostotą i funkcjonalnością zapewnia dotarcie do wszystkich niezbędnych informacji, które decydują o zakupie oferowanego przez firmę Autoinside produktu.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt aukcji allegro autoinside

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy