3GA - Logo

Portfolio 2012

Wybierz nasze prace w jednej z poniższych kategorii:

Nasz ostatni projekt | strona internetowa domu wypoczynkowego lupawsko.pl

Prezentujemy nasz najnowszy projekt mając nadzieję, że tak jak naszemu klientowi tak i Tobie przypadnie do gustu.

Dla naszego dobrego klienta, po raz kolejny przygotowaliśmy odsłonę strony www. Opracowaliśmy także lifting logo firmowego.

Unikalny layout strony www dla domu wypoczynkowego w Łupawsku w zamierzeniu miał oddawać klimat wakacyjnego wypoczynku, unikalnego domu wypoczynkowego oraz ciekawej lokalizacji.

Skórzane paski z menu i informacjami odnośnie rezerwacji przeplatają się przez całą scenerię nadając country klimat a'la Mrągowo.

Przygotowane z najwyższą starannością fotografie obiektu wraz z okolicą prezentują niebywałe widoki i okazałość ceglanego przybytku.

Delikatne liternictwo wraz z odcinającymi się od tła blokami tekstowymi dopełnia letnio - fantazyjny klimat witryny.

Zaprojektowaliśmy każdą podstronę osobno, z myślą o jej jak największej funkcjonalności oraz ciekawej formie wizualnej.

I tak w myśl naszego podejścia przygotowaliśmy unikalną podstronę opisującą obiekt wypoczynkowy. Zawarlismy na niej szereg piktogramów, przygotowanych specjalnie dla tej strony www.

Z racji natłoku treści tekstowych na konkurencyjnych stronach internetowych, takie przedstawienie oferty z pewnością przemówi dużo lepiej do potencjalnych klientów.

Dla osób już wybierających się do Łupawska przygotowaliśmy szybkie rozpoznanie terenu.

Na pierwszy rzut oka widać doskonale gdzie zlokalizowany jest dom wypoczynkowy, w miarę zagłębiania się w mapę dowiadujemy się więcej, a na końcu możemy sięgnąć po w pełni interaktywną mapę serwisu Google Maps.

To ważne, by stopniować informacje, a nie zarzucać klienta stertą danych niepotrzebnych mu na danym etapie.

Takie działania nie są natrętne, krzykliwe i są dobrze odbierane przez odwiedzających. Pozwalają na dotarcie do detali poprzez trzy kliknięcia od momentu wejścia na stronę główną, są zatem również użyteczne.

Do pełni szczęścia dodaliśmy przyjazną galerie z dużą ilością fotografii zarówno obiektu jak i okolicy.

Nie zapomnieliśmy o łatwo dostępnej stronie kontaktowej, na której znalazły się wszelkie dane teleadresowe oraz wygodny formularz wiadomości online.

Przygotowany przez nas także model rezerwacji, do którego kieruje zachęcający i jasno komunikujący się przycisk w dolnym skórzanym pasku, pozwala na łatwe zapytanie rezerwacyjne przesyłane wprost do obsługi.

Odpowiadając na kilka pytań i możesz w łatwy sposób zarezerwować interesujący Cię termin wypoczynku w Łupawsku.

Odświeżenie dosięgnęło także logo firmowe, które dostosowaliśmy do nowej odsłony strony www.

Obecnie, przeprojektowane logo świetnie komponuje się z klimatem jaki udało nam się uzyskać poprzez unikalny layout www.

Delikatna skórzana forma odznaki na której wyszyta typografia przeradza się w gustowny logotyp ozdobiony powitalną wstęgą informującą o rodzaju obiektu wakacyjnego.

Forma jaką uzyskaliśmy podczas projektowania idealnie wpasowuje się w charakter obiektu i już na pierwszy rzut oka eksponuje unikalne walory tego miejsca.

Cała strona internetowa połączona została z serwisem społecznościowym Facebook. W łatwy sposób oddasz głos, skomentujesz lub dodasz swoje "lubię to" do Łupawska. Umożliwi Ci to wygodny i nieprzeszkadzający badge serwisu wysuwający się na żądanie z bocznej krawędzi.

Nie zapomnieliśmy o żadnym z kliencie, jeśli masz mały monitor fotografie, które grają pierwsze skrzypce na stronie www zeskalują się do optymalnej wielkości, a jeśli jesteś posiadaczem olbrzymiego wyświetlacza, będziesz cieszył się olbrzymią fotografią domu wypoczynkowego oraz okolicy.

Wszystko dla wygody klienta i jak najlepszej prezentacji obiektu wraz z ofertą.

Lubimy to co robimy i jesteśmy w tym dobrzy, przyglądnij się naszemu ostatniemu projektowi, sprawdź nasze portfolio i wybierz nas jako realizatora projektów dla Twojej firmy.

Wybierając nasz wybierasz profesjonalną obsługę, wygodny system współpracy i gwarancję najlepszych usług i produktów.

Nie czekaj!

Zamów bezpłatną wycenę dla Twojej firmy już dziś!

Sprawdź naszą ofertę

portfolio projekt dom wypoczynkowy lupawsko.plpattern dividerportfolio projekt dom wypoczynkowy lupawsko.pl piktogramy ikonypattern dividerportfolio projekt dom wypoczynkowy lupawsko.pl mapa dojazdupattern dividerportfolio projekt dom wypoczynkowy lupawsko.pl zdjęciapattern dividerportfolio projekt dom wypoczynkowy lupawsko.pl zdjęciapattern divider

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty już dziś!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.Imię i Nazwisko:Adres email:Wiadomość:Wypełnij teraz nasz brief online

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy