3GA - Logo

Tworzymy, kreujemy, projektujemy nowoczesny design, multimedia i twój marketing

Jesteśmy gotowi!

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy w kompleksowy sposób budują podstawy komunikacji cyfrowej, kreują wizerunek firm i dobierają rozwiązania marketingu.

Wspieramy funkcjonowanie krajowych oraz zagranicznych przedsiębiorstw poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii informatycznych, projektów wizualnych i działań marketingowych. Identyfikujemy problemy i tworzymy inteligentne rozwiązania. Stawiamy na innowacyjność.

Współpracujemy zdalnie, obsługujemy przez internet, spotykamy się na konferencjach, reprezentujemy firmy na targach i sympozjach, a także prowadzimy szkolenia pracownicze. Naszą metodą współpracy jest dostosowanie się do potrzeb klienta i spełnienie jego oczekiwań.

Sprawdź naszą ofertę

Informacje o agencji marketingowej 3GA

Nowoczesne rozwiązania zarządzania projektami

Studio online

Jako nowoczesna agencja marketingowa stosujemy innowacyjne rozwiązania i korzystamy z wspaniałych osiągnięć technologii.

Otrzymujesz dostęp do naszego studia online, przez przeglądarkę, przez telefon, dzięki komputerowi.

Efektywne metody zarządzania projektami umożliwiają bezpośredni kontakt z nami. W każdej chwili możesz połączyć się z naszym studiem i sprawdzić status projeku.

Dla klientów korzystających z naszej obsługi marketingowej strudio online to również platforma umożliwiająca zlecanie szybkich prac projektowych.

Tak pracują profesjonaliści dla Ciebie, tak pracujemy my!

Sprawdź naszą ofertę

Informacje studio 3GA

Innowacyjna forma pracy specjalistów 3GA

Jak pracuje się w agencji marketingowej 3GA?

Wybieramy najlepsze środowiska pracy dla nas samych. Zbieramy informacje, badamy nasze potrzeby, wiemy co zrobić by praca przepływała jeszcze efektywniej

Wybieramy najlepsze, dedykowane środowiska pracy, od sprzętu komputerowego zaczynając, przez aplikacji dla ich wygody, po literaturę w naszych półkach kończąc.

Praca każdego z nas jest niezwykle szanowana, by móc osiągnąć poziom 100% kreatywności staramy się wybierać, dostarczać i zdobywać niezbędne narzędzia. Zaczynamy od nas samych, dzięki temu możemy świecić przykładem.

Dowiedz się w jaki sposób powstają nasze ekskluzywne projekty, jak uwalniamy naszą kreatywność, jak pracujemy.

Tak pracują profesjonaliści dla Ciebie, tak pracujemy my!

Sprawdź naszą ofertę

Jak pracują specjaliści 3GA agencja marketingowa

Nasza misja, cel i codzienność

Jaka jest nasza wizja?

Naszą misją jest wspieranie krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, stymulowanie ich rozwoju i kreowanie silnych marek przy pomocy nowoczesnych rozwiązań z zakresu marketingu i reklamy, design’u i technologii informatycznych.

Głównym celem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z funkcjonowaniem firmy w globalnej sieci Internet, obsługi targowej oraz kreowanie tożsamości wizualnej.

Pragniemy codzień tworzyć nową jakości działań i akcji marketingowych dla firm, przedsiębiorstw, instytucji związanych z działalnością innowacyjną i pragnących poszerzyć swoje horyzonty biznesowe. Chcemy być dla naszych klientów najlepszym partnerem w zakresie marketingu, designu i integratora nowozesnych rozwiązań internetowych.

W codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm i poszukiwanie wartościowych partnerów biznesowych. Dbamy by nasze działania przyniosły możliwie wysokie zyski. Każde z naszych zleceń opracowywane jest przez zespół specjalistów, wśród których są informatycy, graficy, designerzy oraz eksperci z dziedziny marketingu i e-biznesu. Dzięki temu nasze projekty przynoszą oczekiwane korzyści

Sprawdź naszą ofertę

Nasza wizja cel misja i codzienność 3GA agencja marketingowa

Nasze metody współpracy

Elastyczność i profesjonalizm w każdym calu pracy

Wśród naszych klientów znaleźć można mikro przedsiębiorców, firmy krajowe i zagraniczne, instytucje otoczenia biznesu, jednostki badawczo-rozwojowe, klastry przedsiębiorczości, parki przemysłowe, parki technologiczne, inkubatory przedsiębiorczości.

Współpracujemy w zakresie kreacji, opracowań marketingowych, działań internetowych. Wśród metod stosowanych przez agencję marketingową 3GA znaleźć można tworzenie kompleksowej strategii marketingowej, implementacę oprogramowania dedykowanego, projektowanie identyfikacji wizualnej, działania marketingu internetowego, projektowanie multimedialnych prezentacji, projektowanie serwisów internetowych, pozycjonowanie stron internetowych na odpowiednio dobrane słowa kluczowe.

Współpracujemy z każdym kto potrzebuje zaawansowanych aplikacji internetowych. Stosujemy z powodzeniem autorskie rozwiązania CRM, systemy lojalnościowe, systemy sprzedaży internetowej, sklepy internetowe, systemy CMS.

Stawiamy na innowacyjność. Współpracujemy zdalnie, obsługujemy przez internet, spotykamy się na konferencjach, reprezentujemy firmy na targach i sympozjach, a także prowadzimy szkolenia pracownicze. Naszą metodą współpracy jest dostosowanie się do potrzeb klienta i spełnienie jego oczekiwań.

Sprawdź naszą ofertę

Nasze metody współpracy profesjonalizm i elastyczność 3GA agencja marketingowa

Gwarancja i support

Elastyczność i profesjonalizm w każdym calu pracy

Dostarczając systemy informatyczne oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne zapewniamy szkolenie, wdrożenie, pełną implementację oraz gwarancję na nasze produkty informatyczne.

Dzięki przejrzystej licencji oraz gwarancji możesz korzystać z rozwiązania jakie dla Ciebie stworzyliśmy bez obaw.

Solidne wsparcie podczas sprzedaży i wdrożenia pomaga wprowadzić Cię w arkana informatycznego świata w błyskawicznym tempie.

Starannie opracowane dokumentacje pozwalają użytkować nasze aplikacje i w razie potrzeby sięgać do bazy wiedzy, korzystając jak z encyklopedii, napisanej przystępnym językiem i rzeczowo wyjaśniając zaawansowane aspekty działań naszych systemów.

Sprawdź naszą ofertę

Nasze metody współpracy profesjonalizm i elastyczność 3GA agencja marketingowa

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy