3GA - Logo

Case Study: Wirtualnaskandynawia.pl. fredrikstad.pl, clubbing.szn.pl

Portal internetowy, portal miejski, portal informacyjny, web 2.0 i społecznościowy

Funkcją portali internetowych jest skupianie. Skupianie treści, skupianie czytelników i użytkowników w jednym miejscu. Portale zawierają setki słów, miliony grafik, tysiące opinii.

Bardzo trudne jest utrzymanie przejrzystości i czytelności portalu internetowego ze względu na liczebność treści i różne preferencje odwiedzających.

Dodatkowym problemem, z którym borykają się prowadzący portale to administracja. Dziury w oprogramowaniu, mała automatyka działań oraz zagmatwana forma graficzna potrafi odstraszyć czytelników, a tymsamym reklamobiorców.

Te i inne czarne scenariusze spędzały sen z oczu właścicieli portali WirtualnaSkandynawia.pl Czy warto? Fredrikstad oraz clubbing.szczecin.

Każdy z tych serwisów internetowych posiada swoją własną specyfikę. Tematyka jest kompletnie różna od siebie. Łączy je chęć funkcjonowania w internecie jako bardzo dobry portal internetowy.

Czy warto? jest portalem trójmiasta. Skupia rzeszę czytelników z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Tworzony jest przez zespół reporterów pod pieczą Sławomira Grzesia.

Przepełnony świetnymi felietonami i komentarzami, okraszony trafnymi spostrzeżeniami chce docierać. Docierać do coraz większej ilości ludzi, również pasjonatów słowa pisanego.

Agencja marketingowa 3GA przygotowała silnik open source Joomla! wraz z czystą formą graficzną. Dostosowaliśmy moduły i komponenty Joomla do potrzeb CzyWarto?.

WirtualnaSkandynawia.pl, Fredrikstad.pl czyli Polacy w Skandynawii. W dobie wszechobecnego zjawiska emigracji do krajów europejskich i nie tylko jest to portal skupiający problematykę związaną z tym zjawiskiem.

Radosław Pietras próbuje rozjaśnić drogę życia ludzi przybywających do Norwegii. Multum artykułów opisujących procedury postępowania urzędów, zwyczaje Norwegów oraz setki porad od osób przebywających na terenie miasta Fredrikstad.

Dodatkiem są fotoreportaże Damiana Golca, które w cudowny sposób oddają klimat miasta raz fauny i flory Norwegii.

Postanowiliśmy opracować stosowne zaplecze skryptów pozwalających na automatykę działań takich jak, rejestracja użytkowników, moderacja zdjęć i działanie tablicy ogłoszeń.

Dodaliśmy delikatną formę graficzną, czytelną, oprawioną modułami informującymi o pogodzie i kursie walut.

Całość sprzężona panelem administracyjnym pozwalającym na pełną kontrolę treści portalu internetowego.

Agencja marketingowa 3GA zajmuje się projektowaniem także portali społecznościowych, sklepów internetowych oraz portali web 2.0.

Tak jak w przypadku opisanych portali internetowych stawiamy na rozwiązania modułowe, pozwalające na łatwą rozbudowę serwisów o nowe funkcjonalności. Dbamy o bezpieczeństwo stosując sprawdzone technologie.

System Zarządzania Treścią, stosowany wszędzie tam gdzie zasoby informacyjne są często aktualizowane, a treść internetowa jest zmienna w czasie.

Strona internetowa zbudowana w oparciu o system CMS nie różni się wyglądem od innych. Tym co wyróżnia to panel administracyjny pozwalający na łatwą edycję treści przez przeglądarkę www jak Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer czy Opera.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerportal internetowypatern dividerportal internetowypatern dividerportal internetowy

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy