3GA - Logo

Case Study: Aukcje allegro, projektowanie aukcji allegro

Tutoriale video, screencast, kurs multimedialny z tworzenia szablonów aukcji allegro

Przygotowaliśmy 4h (cztero godzinny) film szkoleniowy o tematyce tworzenia szablonów allegro.

Cały kurs wideo został podzielony na 21 odcinków. Każdy z rozdziałów szczegółowo tłumaczy i szkoli widza w tematyce i problemach związanych z projektowaniem szablonów allegro przy użyciu aplikacji Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver, Adobe Bridge i innych.

Wykorzystaliśmy zaawansowane narzędzie do przechwytywaniu obrazu z pulpitu komputera. Tak zwany ScreenCasting pozwolił na mnemoniczne przedstawienie problematyki używania aplikacji, tworzenia elementów i edycję.

Całość pozwoliła na przekazanie w multimedialny sposób metody użytkowania aplikacji Adobe Photoshop, Adobe Bridge, a także pozwoliło na wskazanie poszczególnych części projektu, aplikacji.

Dzięki Screencastingowi mogliśmy w łatwy sposón wskazać kluczowe opcje aplikacji, precyzyjnie pokazać metodę tworzenia grafiki krok po kroku.

Każda osoba jest w stanie zrozumieć idee kursu, zapamiętać poszczególne opcje, a co najważniejsze zapamiętać umiejscowienie narzędzi aplikacji graficznych.

Przygotowany przez agencję marketingową 3GA tutorial video wzbogacony został o lektora w języku polskim. Takie rozwiązanie wspomaga dodatkowo efektywnośc kursu, łatwośc uczenia się.

Dokładnie opracowany scenariusz pozwolił na dobranie odpowienich zwrotów, słów kluczowych. Efekty wizualne i audio zawsze potęgują wrażenie profesjonalizmu wykonanego screencastu i dodatkowo ułatwiają naukę.

Ponieważ firma wybrała wersję PRO pakietu przewidziane zostały dodakowe godziny montażu filmu.

Postanowiliśmy wykorzystać ten czas na dodanie pojawiających się na ekranie napisów. Napisami były dodatkowe skróty klawiaturowe, które pojawiały się podczas naciśnięcia określonych klawiszy na klawiaturze. Takie rozwiązanie pozwala dostarczyć multum informacji dla każdego widza i słuchacza w krótkim czasie.

Dodaliśmy ścieżkę muzyczną charakteryzującą jeszcze bardziej tutorial video. W każdym odcinku spotykamy się z tą samą melodią co powoduje wzmożoną identyfikacje kursu video.

Ścieżka dźwiękowa jest na tyle krótka i optymalnie dobrana, że nie nudzi się oglądającym, a powoduje stan relaxu, który wspomaga szybkość uczenia się.

Przygotowane przez agencję marketingową 3GA filmy szkoleniowy zwany tutorialem video czy screencastem został wyeksportowany, bądź jak mawiają profesjonaliści wyrenderowany do jakości Video HD.

Dodatkowo stworzyliśmy wersję H.264 umożliwiającą łatwe przenoszenie danych. Jakość filmu była oszałamiająca, efekty wizualne zastosowane w screencaście wyglądały rewelacyjnie, dźwięk był niesamowity. Takie wrażenia pozostawił po sobie nasz tutorial video.

Sprawdź naszą ofertę

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy