3GA - Logo

Case Study: Omnes international

Projektowanie aukcji internetowych, stworzenie szablonów aukcji allegro i eBay, szablony aukcji allegro

Odpowiednio przedstawione zdjęcia produktu działają na potencjalnego klienta bardziej niż jesteś w stanie to sobie wyobrazić!

Ekspozycja przedmiotów musi być rzeczą przemyślaną przez specjalistó od marketingu oraz grafików właśnie to przesądza o sukcesie Twoich aukcji allegro i właśnie to otrzymujesz od agencji marketingowej 3GA.

Przygotowaliśmy zestaw aukcji internetowych dla łóżek do masażu. Aukcje internetowe allegro miały na celu zwiększenie sprzedaży projektów firmy.

Firma Omnes International zajmuje się produkcją i dystrybucją łóżek rehabilitacyjnych. Wachlarz łóżek do masażu jest wyjątkowo szeroki.

Każdy z produktów posiada swoje wyjątkowe funkcje oraz charakterystyczne dla każdego modelu elementy.

Firma sprzedaje swoje produkty głównie przez internet, a zwłaszcza poprzez kanał aukcji internetowych allegro. Celem Omnes International było zwiększenie sprzedaży poprzez uatrakcyjnienie aukcji allegro oraz odpowiedniej prezentacji atutów łóżek do masażu.

Firma zwróciła się do agencji marketingowej 3GA z zamówieniem opracowania efektownej prezentacji produktów wraz z atrakcyjną oprawą graficzną aukcji internetowej.

Odpowiednia prezentacja produktu w projekcie aukcji allegro, projektowanie aukcji internetowych allegro i ebay z zastosowaniem wszelkich zasad marketingu internetowego to nasza specjalność.

Aby w projekcie aukcji przedstawić najatrakcyjniej przedmiot, jego atuty i elementy charakterystyczne dobraliśmy ciekawe fotografie i zaznaczyliśmy w cieawy sposób kluczowe miejsca produktu. W estetyczny sposób zaprezentowaliśmy dostępną paletę kolorów.

Zaprojektowany szabon aukcji uzyskał dodatkowe elementy w postaci referencji i opinii osób, które zakupiły łóżko rehabilitacyjne.

Przygotowaliśmy elementy odpowiedzialne za opis techniczny produktu oraz schemat wybranego łóżka.Kwestie formalne przedstawiliśmy w posaci łagodnych punktów i etykiet aby wyjaśnić potencalnym klientom zasady współpracy.

Całość oprawiona została delikatną formą graficzną wraz ze starannie dobranymi fotografiami., które podkreślają wyjątkowość produktu.

Firma Omnes International wybrała pakiet PRO otrzymując w nim roczny hosting na aukcje html, pełne wsparcie w postaci dostarczenia gotowych do wklejenia kodów html aukcji allegro, pakiet fotografii produktowej wraz z retouch’em, szablon allegro.

Współpraca zaowocowała dalszą współpracą, a w efekcie kolejnym etapem uatrakcyjnienia projektów aukcji o animacje.

Technologia FLASH i GIF, pozwoliły na stworzenie idealnej prezentacji działania poszczególnych łóżek do masażu. Dodatkowym krokiem było przygotowanie fotografii z modelką, które znacznie uatrakcyjniły przedstawienie produktów na aukcjach internetowych.

Rezultat pracy agencji marketingowej 3GA przerósł najśmielsze oczekiwania, a najlepszymi referencjami odnośnie naszej pracy było docenienie przez konkurencję, która próbowała skopiować naszą prezentację internetowej aukcji.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerszablon aukcji allegropatern dividerprojekt aukcji allegro

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy