3GA - Logo

Case Study: Mactel przyszłość twojej sieci

Obsługa targowa, stoiska targowe

Prace rozpoczęliśmy od rozmów z klientem. Ustaliliśmy jakie są jego oczekiwania, co jest wyznacznikiem imprezy koniecznej i jaki posiada budget roczny na tego typu imprezy.

Zaproponowaliśmy klientowi listę 24 imprez w skład, których wchodziły targi wystawienniecze krajowe i targi wystawienniecze zagraniczne, konferencje krajowe i konferencje zagranicne oraz fora krajowe. Spośród tych imprez wyłoniliśmy wspólnie 12 imprez, na których firma mactel chciałaby się pojawić

Przygotowana lista została poszerzona o detale dotyczące lokalizacji, terminu imprezy, kosztów związanych z partycypacją, możliwości wystawiennicze stoisk. Lista taka pozwliła odrzucić imprezy, na których firma nie mogłaby prezentować swoich produktów i usług. Pozostałe 6 imprez, tyle wybrano, połączone zostały z terminarzem spotkań firmy z ujętyi weń dokładnymi inforamcjami targowymi.

W 3GA specjalizujemy się w selekcjonowaniu wydarzeń i informacji kluczowych dla marketingowej sytuacji klienta. Firma mactel otrzymała idealnie dostosowaną do jej potrzeb listę imprez, na których może zaprezentowć swoje produkty. Zaoszczędzła czas i pieniądze, a wszystkie niezbędne informacje zostały dostarczone w postaci plików umozliwiających łatwe wyszukiwanie i sortowanie według wybraych kryteriów.

Agencja marketingowa 3GA przygotowuje w oparciu o zlecenia klienta kompletne plany targowe uwzględniające potrzeby firmy, predyspozycje finansowe, branże oraz lokalizację imprez targowych.

Dla naszego klienta, firmy mactel przygotowaliśmy plan targowy uwzględniający imprezy branżowe, na których wypadałoby aby firma się pokazała.

Przygotowujemy terminarze targów wraz z zestawieniem możliwych stoisk, informacji odnośnie pozyskania potencjalnych klientów, opcje transportowe oraz noclegowe. Dobierając szczegóły do siebie jesteśmy w stanie przedstawić trafne rozkłady imprez w czasie dostosowane dla klienta.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerobsługa targowa

Case Study: Mactel przyszłość twojej sieci

Film reklamowy i tutorial video

Ruchome obrazy są coraz częściej wybieraną formą reklamową i informacyjną. Poczynając od treści przekazywanych w 30 sekundowych spotach reklamowych zwanych 30sec commercial, poprzez kilku minutowe filmy prezentacyjne, a skończywszy na ponad 30 minutowych filmach szkoleniowych.

Dla firmy Mactel przygotowywaliśmy kilkuminutowy film szkoleniowy. Firma chciała przedstawić potencjalnym klientom metodę projektowania sieci światłowodowych, instalacji sieci światłowodowych, pokaz spawania światłowodów i kontrolę jakości. Opracowany wspólnie z klientem scenariusz pozwolił na szybką realizację story board ukazującego każde z ujęć kamery w wybranych przez klienta lokalizacjach. Zaprojektowaliśmy efekty dodatkowe oraz sporządzilismy listę przedmiotów niezbędnych do prezentacji merytorycznej.

Zaproponowaliśmy klientowi aby dodał do filmu szkoleniowego pokaz instalacji, uruchomienia i montażu urządzenia dostępowego LaserBox™. Urządzenie to jest integralną częścią projektowanej i wdrażanej przez firmę Mactel sieci światłowodowej. Klient przystał na naszą propozycję i pozwolił powiększyć budget filmu szkoleniowego o dodatkowe sceny prezentujące urządzenie FTTH Laserbox™ (FTTH ang. Fiber To The Home - Światłowód do domu).

Przygotowany przez agencję marketingową 3GA film szkoleniowy poszerzeony o prezentację produktu LaserBox™ pozwolił na realizację dodatkowej prezentacji treści w zupełnie innej formie bez dodatkowych kosztów.

Ponieważ firma wybrała wersję PRO pakietu przewidziane zostały dodakowe godziny montażu filmu. Postanowiliśmy wykorzystać ten czas na zmontowanie 30 sekundowej reklamy samego urządzenia LaserBox™. Dodalismy parę scen, efektów 3D oraz efektów animacji Flash prezentującej system prvisioning'u obsługującego urządzenie dostępowe. Czas realizacji dodatkowej reklamy nie przekroczył 12 godzin.

W związku z faktem, że firma Mactel operuje na ryku światowym opracowaliśmy wersję filmu szkoleniowego i reklamowego w języku angielskim. Lektorem został rodowity Anglik, znany z czytania textów dal firm z branży IT. Przygotowana ścieżka dźwięowa specjalnie na życzenie klienta dodatkowo spotengowała efekt profesjonalizmu i przyszłościowej wizji.

Przygotowane przez agencję marketingową 3GA filmy szkloeniowy i reklamówka 30sec spotkały się z uznaniem klienta, który już teraz zamawia u nas kolejny film reklamowy.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerobsługa targowa

Case Study: Mactel przyszłość twojej sieci

Film reklamowy i tutorial video

Prezentacje multimedialne uatrakcyjniają spotkania biznesowe, konferencje i seminaria. Wspomagając przekaz informacji przedstawiają w ciekawy i przystępny sposób ofertę firmy, plan marketingowy czy raport i pokaz produktowy.

Mactel zajmuje się technologiami światłowodowymi oraz sieciami FTTH (ang. Fiber to The Home). W 2008 roku działa jako autoryzowany partner firmy Draka | Draka xs Net.

Firma MacTel zgłosiła się w 2007 roku do nas, agencji marketingowej 3GA, ze zleceniem przygotowania szeregu prezentacji multimedialnych na kilka nadchodzących okazji. Wśród prezentacji były prezentacje firmowe, prezentacje produktowe, prezentacje inwestycyjne, >prezentacje seminaryjne oraz prezentacje szkoleniowe.

Każda z prezentacji została pieczołowicie przygotowana z udziałem zespołu klienta. Specjaliści techniczni i inżynierowie firmy MacTel wraz z agencją marketingową 3GA opracowywali optymalne rozwiązania. Uwagi firmy 3GA obejmowały sposób prezentacji, przemowy i prowadzenia spotkania.

Keynote, prezentacje firmowe, corporate overvew oraz prezentacje produktów wykorzystywane były i są przy okazji targów i konferencji branżowych. Dodatkiem zaproponowanym przez agencję marketingową 3GA stał się nośnik cyfrowy prezentacji w postaci wizytówki CD.

Współpraca firmy Mactel z agencją marketingową 3GA była tak dobra, że zlecono nam zaprojektowanie pomieszczenia ShowRoom, gdzie prezentowane były produkty firmy. 3GA zajmuje się bowiem nie tylko kreacjami internetowycmi i poligraficznymi. Organizujemy targi, projektujemy stoiska targowe, opracowujemy wytępy konferencyjne oraz projektujemy show roomy.

Prezentacje multimedialne uatrakcyjniają spotkania biznesowe, konferencje i seminaria. Wspomagając przekaz informacji przedstawiają w ciekawy i przystępny sposób ofertę firmy, plan marketingowy czy raport i pokaz produktowy.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerobsługa targowa

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy