3GA - Logo

Case Study: LastMile network of the future

Stoiska targowe i wystawiennicze systemy, popup display, rollupy, bannery targowe, mobilne systemy targowe, ścianki targowe

Z racji dużej ilości wystaw targowych w jakich uczestniczy firma lastmile jej pracownicy zgłosili się do agencji marketinowej 3GA celem przygotowania zestawu stosik i reklam dobranych do rang imprez.

Agencja marketingowa 3GA przygotowuje również rollup'y, popup display'e oraz systemy wystawiennicze LED i 3D.

Przygotowaliśmy nowoczesne Popup display, bannery rollup i CAD booth stand

Specjalizujemy się w budowaniu stoisk targowych z elementów wynajmowanych (Booth Stand), a także projektowaniu mebli na zamówienie z odpowiednio dobranych materiałów. Na życzenie klienta koordynuujemy działania konsrukcyjne. Dla firmy Last Mile przygotowaliśmy zestaw systemów wystawienniczych pozwalających na prezentację firmy w poszczególnych imprezach zależnie od ich rangi.

Projekt Booth stand, czyli Projekt stoisk 3x3 metry i 2x2 metry stanowił podstawowe stoisko targowe, które miałoby być budowane przy okazji dużych wystaw międzynarodowych typu Laser 2007 Fiber Optics Munich, na których firma zadebiuowała ze swoim stoiskiem targowym. Booth stand posiadał miejsce na media, szafkę wystawową oraz kilka dodatkowych elementów. Stworzony projekt CAD pozwala na łatwą adaptację i budowanie stoiska przez firmy zewnętrzne. Firma uzyskała łatwe do mntażu stosiko i czas, który może przeznaczyć na inne cele.

Dodatkowym elementem zamówienia były meble. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dodatkowe meble na specjalne zamówienie. Mowa tutaj o narożniku na multimedia, w którym miały zostać umieszczone : Telewizor LCD, zestaw audio oraz laptop. Całość została udekorowana plakatami reklamowymi wykonanymi przez agencję marketingową 3GA. Firma uzyskała niepowtarzalny mebel spełniający wszelkie jej wymagania.

Na różnego rodzaju konferencje i seminaria przygotowaliśmy przenośną ściankę wystawienniczą typu PopUp Display 2x3.5m, której samoryglujący się szkielet i magnetyczne elementy graficzne pozwalają na szybki montaż scianki w dowolnym miejscu. Grafika może być dowolnie zmieniana, a dodatkowe reflektory potęgują efekt profesjonalizmu.

Firma uzyskała dzięki temu w pełni profesjonalne stoisko reklamowe, które mieści się w małym kuferku stanowiący po rozłożeniu stolik prezentacyjno - reklamowy. Takie rozwiązanie umożliwia łatwy transport i wystawę firmy w dwuosobowym zespole.

Wybraliśmy Rollup jako mobilny banner reklamowy. Ponieważ firma niejdnokrotnie przypomina swoim klientom o sobie przy okazji imprez współtowarzyszących jako prelegent bądź patron medialny potrzebny był system reklam bannerowych. W tym celu przygotowaliśmy 4 rollupy z odpowiednimi informacjami reklamowymi. Takie bannery chowają się do niewielkich pokrowców i stanowią mały plecak. Rozwiązanie to pozwala na wyjątkowo łatwy transport.

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań optymalnych w pełni dostosowanych do życzeń i potrzeb klienta. Potrzeby określamy na podstawie zdobytego do tej pory doświadczenia. Wiemy jak prezentować, sprzedawać i przedstawiać firmy w ich jak najlepszym świetle.

Firma Last Mile poleciła nas współpracującej z nią firmie Mactel celem przygotowania również spółki partnerskiej na targi branżowe.

Projektujemy stoiska na targi międzynarodowe, stoiska wystawiennicze i kioski targowe. Bazując na zdobytym doświadczeniu przygotowujemy stoiska wyposażone w odpowiednie media, materiały prezentacyjne, ciekawą formę wizualną.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerstoisko targowepatern dividerstoisko targowepatern dividerścianka targowa popup display

Case Study: LastMile network of the future

Show room i interior design, przygotowanie pokoju prezentacyjnego produkty firmy, aranżacja wnętrz firmowych

Najlepsze co świadczy o Twojej firmie to jej siedziba, to ona jest wizytówką firmy. Jeśli jest ekskluzywna to łatwiej będzie sprzedać inwestorom plany.

Jeżeli dołożysz wszelkich starań i położysz nacisk na estetykę przestrzeni, zadbasz o odpowiedni wystrój, Twoja konferencja, spotkanie biznesowe, prezentacja i negocjacje zawsze zakończą się sukcesem.

Firma Last Mile pragnęła jak najlepiej i efektowniej przedstawiać swoje urządzenie. W związku z tym poszukiwała agencji, która zajęła by sie opracowaniem metody prezentacji produktu.

Firma Last Mile wybrała agencję marketingową 3GA ze względu na profesjonalizm i jakość projektów oraz indywidualne podeście do klienta.

Przygotowaliśmy dla firmy Last Mile projekt pomieszczenia Show Room wraz z jego wykonaniem, dodatkowo opracowalismy projekty sali konferencyjnej i recepcji.

Prace rozpoczęliśmy od rozmów z klientem. Ustaliliśmy jakie są jego oczekiwania oraz w jaki sposób można przedstawić zarówno produkty firmy jak i jej strukturę.

Firma skupia się na działaniach B2B (ang, Business To Business), a co za tym idzie jej klienci są wielkimi korporacjami, operatorami telekomunikacyjnymi i dostawcami internetu, telefonu czy telewizji również cyfrowej.

Postanowiliśmy zaprojektować 3 pomieszczenia, które najczęściej byłyby użytkowane w formie reprezentacyjnej.

Zaproponowaliśmy naszemu klientowi pomieszczenie typu show room, w którym mógłby przedstawiać koncepcję produktu i sposób jego działania. Zaprojektowaliśmy wyjątkowo nieszablonowe pomieszczenie.

Show room tworzą dwie powierzchnie przedzielone ścianką z jednej strony obudowaną czerwonym szkłem a z drugiej strony białym rygipsem.

Ścianka umieszczona jest w centralnym punkcie pomieszczenia i dzieli je na dwie części "domową" reprezentującą przestrzeń użytkownika końcowego (ang. end user) oraz przestrzeń "techniczną" reprezentującą wygląd techniczny od kuchni.

Ścianka umożliwia przechodzenie z obu częsci po jej bokach. Wykonano wewnątrz niej instalację elektryczną umożliwiającą podłączenie urządzeń elektrycznych oraz sieciową w postaci światłowodów reprezentujących ostatnią warstwę sieci FTTH.

Przygotowany przez agencję marketingową 3GA projekt części domowej obejmował dobór wystrou wnętrza w postaci nowoczesnej kanapy, stolika pod TV, dywanu i elementów florystycznych.

Część domowa symbolizuje dom użytkownika i abonenta telefonu, interentu i telewizji.

Część techniczna to zaplecze operatora. Reprezentuje je zestaw serwerów layer 2, odbiorniki mediów HD i konsole obsługi ONU FTTH.

Dodatkowo wyposażyliśmy tą część w tablicę pokazującą zestaw hub, stolik prezentacyjny dwa ekskluzywne hokery oraz telewizor lcd na którym można prezentować ustawienia techniczne.

Na przeciwległej ścianie umieściliśmy oświetlone półki prezentujące urządzenia Laserbox™ oraz standy na ulotki.

Przygotowany przez nas Show Room świetnie prezentuje możliwości urządzeń dostępowych FTTH.

Całość zamknięta w ascetycznej i designerskiej formie pozwala zaprezentować firmę wyjątkowo ekskluzywnie i profesjonalnie.

Najlepszym dowodem uznania wysokiej jakości naszej pracy było zlecenie dalszych projektów pomieszczeń, które objęły salę konferencyjną wraz z mediami oraz dwuosobową recepcję firmy. Projekty te przygotowaliśmy jednocześnie.

Firma Last Mile wybrała agencję marketingową 3GA ze względu na kompleksowość obsługi, nadzór wykonawczy i atrakcyjną cenę. Otrzymała w zamian zestaw reprezentacyjny najwyższe jakości i klasy w wyjątkowo krótkim terminie.

Całość zamknęła się w przeciągu dwóch miesięcy.

Specjalizujemy się w tworzeniu rzeczy unikatowych, jak najlepiej prezentujących firmy i osoby prywatne. Stawiamy na profesjonalizm i szczegółowość w przygotowaniu projektów.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerprojekt showroompatern dividerprojekt showroompatern dividerprojekt showroompatern dividerprojekt showroompatern dividerprojekt showroompatern dividerprojekt showroom

Case Study: LastMile network of the future

Sala konferencyjna, recepcja i sekretariat, aranżcja wnętrza pomieszczeń

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, dla firmy LastMile przygotowaliśmy również projekt sali konferencyjnej oraz sekretariatu.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy salę konferencyjną zakładającą system stołów w układzie podkowy, ekran multimedialny oraz ekran dla projektora.

Dodaliśmy elegancki system zabudowy barowej oraz szafki na materiały marketingowe.

Wystrój sali konferencyjnej zakładał zmianę ścian, wykładzin i oświetlenia. Dobraliśmy również odpowiednie fotele, system stołów oraz zaprojektowaliśmy układ okablowania.

Sala konferencyjna zakładała możliwość uczestniczenia około 25 osób jednocześnie. Projekt zakładał możliwość łatwej rearanżacji ułożenia stołów konferencyjnych i foteli.

Sekretariat dla firmy LastMile zakładał funkcjonalność na zasadzie pokoju z dwoma pracownikami administracyjnymi.

Przygotowano zestawienie mebli i dodatkowego wyposażenia jak oświetlenie, segmenty na segregatory, czy ciąg komunikacyjny.

Przygotowane projekty pomieszczeń zostały zrealizowane i wykorzystywane do dziś dzień.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividersala konferencyjna lastmilepatern dividersekretariat lastmile

Case Study: LastMile network of the future

Projekty materiałów drukowanych, ulotki, foldery, karty katalogowe, broszury, prace dtp

Materiały drukowane są najczęściej wybieranym narzędziem reklamowym i promocyjnym wśród wielu firm. Począwszy od estetycznej wizytówki, a skończywszy na obszernym kolorowym folderze.

Firmy takie jak LastMile zmuszone są bardzo często odświeżać linię materiałów drukowanych ze względu na zmieny w ofercie, a także częste wystawianie się na targach międzynarodowych. wizytówek, ulotke i dokumentów DTP.

Opracowaliśmy cały komplet materiałów drukowanych w skład, których weszły:

 • • wizytówki personalne
 • • papier firmowy
 • • teczki firmowe
 • • broszury reklamujące usługi i produkty
 • • ulotki z danymi technicznymi
 • • wielostronnicowe kolorowe foldery firmowe
 • • plakaty wielkoformatowe i reklamy kolorowe

Przygotowalismy elegancki design wraz z tonalnymi przejściami, licznymi przezroczystościami. Opracowane makiety graficzne pozwolił y na szybki skład DTP przy uzyciu programu Adobe InDesign.

Firma Last Mile postanowiła związać się z agencją marketingową 3GA na stałe. Przygotowywaliśmy materiały marketingowe przy okazji targów za każdym razem.

Specjalizujemy się w tworzeniu rzeczy unikatowych i eleganckich. Profesjonalnie opracowane materiały poligraficzne pozwalają dotrzeć informacjom do klientów. Oferujemy między innymi:

 • • Foldery,
 • • Ulotki,
 • • Flyer’y,
 • • Broszury,
 • • Katalogi,
 • • Wizytówki,
 • • Papier firmowy,
 • • Kartki okazjonalne,
 • • Zaproszenia,
 • • Ogłoszenia prasowe,
 • • Czasopisma kolorowe,
 • • Koperty,
 • • Karnety,
 • • Bilety.

Skorzystaj już dziś z naszego profesjonalnego studia graficznego umożliwiającego tworzenie unikalnych projektów materiałów graficznych.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerstoisko targowepatern dividerstoisko targowepatern dividerścianka targowa popup display

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy