3GA - Logo

Case Study: Eurostep posadzki przemysłowe

Newsletter i mailing firmowy - zaprojektowanie mailingu firmowego informującego klientów o produktach

W dobie Internetu informacje docierające do odległych zakątków oraz do Państwa mogą stać się nieaktualne w ciagu ułamka sekundy.

Twoi klienci biorąc ten fakt pod uwagę starają się wyszukiwać serwisów, które w trosce o nich będą informowały o aktualnych promocjach bądź gorących ofertach.

Firma Eurostep jest świetnej klasy producentem nawierzchni bitumicznych. W swojej ofercie posiada szereg produktów kierowanych do szkół, fabryk, hipermarketów, parkingów oraz mostów.

Aby dotrzeć do szerszego grona klientów oraz przedstawić w stosowny sposób swoją ofertę firma Eurostep zgłosiła się do agencji marketingowej 3GA.

Wierząc, że poczta pantoflowa jest najlepszą bronią reklamową zaproponowaliśmy mailing internetowy. Jest to bardzo dobrerozwiązanie jeśli posiadamy bazę danych potencjalnych klientów oraz obecnych.

Odpowiednio przygotowany layout newslettera łączący atrakcyjną formę graficzną wraz z wyselekcjonowanymi tekstami reklamowymi opracowanymi przez copywritera jest idealnym narzędziem marketingu wirusowego.

Oprócz design’u bardzo ważne jest poprawne przygotowanie kodu HTML mailingu firmowego. Nieodpowiednio opracowany kod HTML może być błędnie interpretowany przez programy pocztowe i przeglądarki internetowe.

Możliwym jest przygotowanie mailingu internetowego aby spełniał funkcje papeterii emailowej dowolnie modyfikowanej przez klienta.

Firma Eurostep wybrała pakiet PRO, który charakteryzuje się rocznym hostingiem, przygotowaniem 3 projektów, opracowanie kodu HTML i stworzenie paczki instalacyjnej dla programów pocztowych takiich jak Mozilla Thunderbird, Outlook i Outlook Express.

Firmy, które przesyłają informacje na temat swojej działalności, zmian i modyfikacji wewnątrz strukturalnych oraz zmian oferty produktowej są postrzegane jako wychodzące naprzeciw coraz to nowym potrzebom klienta.

Aby sprostać wymogom jakie stawiają użytkownicy należy podjąc odpowiednie działania z zakresu marketingu.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividernewsletter reklamowypatern dividernewsletter reklamowypatern dividernewsletter reklamowy

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy