3GA - Logo

Case Study: Byggefirma

pozycjonowanie stron www, działania seo, promocja strony www w wyszukiwarce Google i Bing

Posiadanie dobrego adresu WWW oraz świetnie zaprojektowanej i wdrożonej strony to tylko połowa sukcesu w marketingu internetowym. Informację o naszym istnieniu musimy przekazać jak najszerszemu gronu potencjalnych odwiedzających. Aby dotrzeć do jak najszerszego grona potencjalnych czytelników strona musi być pozycjonowana w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie stron www jest procesem długotrwałym o długofalowych efektach.

Aby być widzialnym należy zadbać o to, by nasza strona pojawiała się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania np. Google. Strony internetowe wyświetlają się w wynikach wyszukiwania reagując na słowa kluczowe wpisywane przez użytkowników. Przygotowując stronę internetową w odpowiedni sposób możemy uzyskać najwyższe pozycje w wynikach. Należy zatem zadbać lepiej niż konkurencja o pierwsze miejsce w Google. Proces pozycjonowania strony wwwjest procesem długotrwałym i wymagającym szeregu działań jednak efekty są współmierne do włożonego wysiłku. Nasza strona będzie liderem.

Im wyżej w rankingu Google tym lepsza sprzedaż Firma Byggefirma zgłosiła się do naszej agencji marketingowej 3GA.

Byggefirma miała ambicje być na pierwszym miejscu w określonych wyszukiwaniach. Przedstawione słowa kluczowe przez firmę miały być wyznacznikiem sukcesu. Byggefirma prowadzi serwis usługowy wykończenia lokali na terenie Danii. Firma chciała podwyższyć swoją pozycję w rankingu google aby zwiększyć liczbę odwiedzających, a tymsamym podwyższyć stosunek konwersji odwiedzającego w klienta.

Działania z zakresu SEM i SEO; agencja marketingowa 3GA zajęła się promowaniem serwisu oraz jego pozycjonowaniem. Po przeprowadzonym audycie popularności 3GA rozpoczęła działania pozycjonujące stronę. Wprowadziliśmy plan czynności z zakresu SEO (ang. Search Engine Optymalization) oraz SEM (ang. Search Engine Marketing). Dodane aktywne linkowanie i ręczne katalogowanie wspomogło proces pozycjonowania. Firma wybrała Pakiet Pro wraz z dwutygodniowym raportowaniem czynności i efektów naszych działań.

Byggefirma do dnia dzisiejszego korzysta z usług agencji marketingowej 3GA stale pozycjonując swój serwis internetowy. Nasze działania zapewnią Państwu zwiększenie pozycji strony WWW w wyszukiwarkach internetowych. Wszystkie metody jakimi się posługujemy są w pełni legalne i zapewniają najwyższą jakość. Wynik naszej pracy to olbrzymia liczba odwiedzających Państwa serwis oraz zwiększenie konwersji odwiedzającego w klienta.

Sprawdź naszą ofertę

patern dividerpozycjonowanie stron wwwpatern dividerpozycjonowanie stron www

Wybierz ofertę

Jak pracujemy na codzień? | Nasze kompetencje | Brief Online/PDF | Materiały Public Relations | Case Studies | Nasza Polityka jakości | Nasza Polityka prywatności | We are ready! | ECO We are Green! | Zdalna praca dla Mamy